Şimdi Ara

★★★ Nintendo Switch Türkçe Oyunlar Listesi ★★★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
53
Favori
73.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crysis Remastered Trilogy listeye eklendi.

• Planescape: Torment and Icewind Dale: Enhanced Editions da Türkçe

Düzeltme: İki oyun birlikte olan pakette her iki oyunun ana menüsü ve Icewind Dale oyunu komple Türkçe ama Planescape torment oyunu Türkçe değil. Yani icewind dale Türkçe, planescape Türkçe değil ama birlikte satılıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 15 Haziran 2021; 21:23:10 >
  • World’s End Club switch versiyonunda türkçe altyazı bulunuyor.

• Icewind Dale: Enhanced Edition ve World's End Club eklendi, teşekkürler. @Lithium @alpilkay

• Alba: A Wildlife Adventure oyunu türkçe altyazı içeriyor.

• alpilkay kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, ekledim.

• Arkadaşlar oyunlar hangi bölgede Türkçe onu nasıl kontrol edebiliriz? Konuda baktım bulamadım. Örneğin Witcher 3 Amerika olan hesabımda kontrol ettiğimde Türkçe dil paketi içermiyor. Bazı arkadaşlar Polonya ve Rusya e-shoptakiler Türkçe demiş mesela. Diğer oyunlar global shoplarda Türkçe mi yoksa onlar da mı bu shoplarda Türkçe sadece. Amerika shopundan aldığım Ghoulboy Türkçe idi örneğin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dysquest -- 20 Haziran 2021; 11:47:47 >
  • Witcher 3 haricinde ben rastlamadım bölge seçen türkçe dil pakedine.

• Shinsekia into the depths ve Alchemist adventure oyunları türkçe altyazı içermektedir.
  • alpilkay kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, ekledim.

• "Macrotis: A Mother's Journey" ve "Mayhem Brawler" listeye eklendi. Her ikisi de Türk yapımı. Mayhem Brawler 18 Ağustos'ta çıkacak...

-

Macrotis: A Mother's Journey

https://www.nintendo.com/games/detail/macrotis-a-mothers-journey-switch//

• Bumerang Fu da Türkçe... 😊👍
  • osmanayman O kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, ekledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Teşekkürler, ekledim.

Rica ederim...

• The Smurfs: Mission Vileaf listeye eklendi...

• Paladins türkçe değil ve değiştirilebilecek seçenek bulunmuyor? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muidejaneiro

Paladins türkçe değil ve değiştirilebilecek seçenek bulunmuyor? Bilgisi olan var mı?

Sürekli güncelleme alan online oyunlarda, sonradan Türkçe dil desteğini bırakabiliyorlar. Bu da onlardan birisi olabilir.

• Merhaba, bu listede bulunan 2 oyunu abd store'dan satın almak istiyorum. Dillerde Türkçe gözükmüyor. Oyun Türkçe'mi olur ?
  • Bir tek witcher da sorun olmuştu store farkı ben oyunları hep abdden alıyorum Türkçe oluyor ama sizin istedikleriniz mi bilmem
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.