Şimdi Ara

Nintendo Switch-Lite Orjinal sürüm kullananlar acil yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar, işe giderken yolda vakit geçsin diye Nintendo Switch almak istiyorum.Çok basit 2 tane sorum var.

1)Malesef nintendonun Spotify desteklemediğini biliyorum.Fakat SD Kartın içine mp3 yada hangi uygun formatsa müzik dosyalarını atıp (Zaten toplasan 100-200 şarkı atsam yeterli) bunları dinleyebileceğim bir müzik programı veya nintendonun kendi music playerı var mı ?

2)Aynı şekilde netflix desteği olmadığını da biliyorum.Sanırsam Hulu diye bir şey varmış daha önce hiç kullanmadığım bir platform buradaki dizi-filmleri indirip internet yokken metroda vs. bir şey izleyebilir miyim.Bunlar dışında alternatif olarak kullanabileceğim youtube,youtube müzik veya farklı programlar var mı ?

Son olarak da eğer müzik dinlemek istersem oyun oynarken müzik dinleyebilir miyim ? Güncel olarak orjinal yazılımlı switch veya lite kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhosNext -- 23 Aralık 2021; 22:20:0 >

• 1) Hayir

2) Hulu TR'de calismiyor. Crunchyroll ve Youtube var.

Akilli telefonunuz yok mu? (Telefonunu cikar'ci dayilar gibi oldu...) Switch, soylediginiz islere hic uygun degil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.