Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan nintendo sen nasıl bir şeysin? 2 sene önce arkadaştan 3ds görmüştüm ve cihaz hiç hoşuma gitmemişti (ôzellikle donanımı) ama araştırdıkça çok fena hype oldum ve aldım. Yine güzel oyunlar oynadım ama sonra bir anlamı kalmamıştı ve sattım. Şimdi ise daha 2 gün önce konsola tedirginlikle yaklaşırken şu an yine hype oldum, ama bu sefer aynı hatayı yapmak istemiyorum. Konsolu alan arkadaşlar, sizce bu konsolu almaya değer mi, önü açık mı? Biraz yardımcı olur musunuz? Şimdiden tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt
    Hocam bence çıkacak olan oyunlara bakıp ona göre karar verin, ben ilk çıktığı gün aldım ve aldığım için çok memnunum, geliştirilen oyunlara da bakınca cihazı aldığım için hiç pişmanlık duymuyorum...

Konsol çok güzel de demek ki Nintendo oyunları size hitap etmiyor. Misal bende de 3ds var ve hiç satmayı düşünmüyorum. Bence bir süre sonra yine satacaksınız, o sebeple yönelmeyin derim. Tabii tüm bunlar kişisel tavsiyelerim, karar sizin.
  • Oyunlari en ucuz nasil aliriz? Dijital store'a mi yonelmeli, Hong Kong vesaire mi kovalamali?
  • quaza Q kullanıcısına yanıt
    Hepsi aşağı yukarı aynı. Eğer milimi milimine hesap yapıcam derseniz Kuzey Amerika eShop'larından (ABD,KANADA) almak en uygunu.
  • Wonder boy oyunu kutulu olarak çıkış yapacakmı switch için

• quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Wonder boy oyunu kutulu olarak çıkış yapacakmı switch için

Hayır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu sorunun cevabı aslında cok basit.

Gta,bf, cod, rdr, mass effect vesaire yani batili 3rd party oyunları ise hayır almayın.

Zelda, mario, metroid , pokemon ve dogulu 3rd party oyunlar ise cevap evet kesinlikle alın. Ayîrım net aslinda.

Nintendo nun aldığım ilk ürünü gayet güzelmiş. Oyunları pahalı doğrudur. Dijital oyunda kardeşlik de yok.Buradaki eğlenceli oyunlar da başka konsolda yok.

• Nintendo Switch için 2017 de çıkacak özel oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 22 Nisan 2017; 20:12:59 >
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Hocam benim sıkıntım da orda, iki türü de seviyorum ama ikisini de tam değil. Bf güzel ama cod pek güzel gelmiyor, mario zelda iyiyken pokemon iyi değil gibi (3ds de oynadım ama hiç zevk alamadım :( ) Ama bu konsol ilk ayında bu kadar satmış ise alınır.

• Arkadaşlar, cihaz üzerinden nintendo shop'tan oyun alamıyorum, hesap avrupa görünüyor, hiçbir yerinde türlçe yazmıyor ama sizin bölgenizde kullanılamıyor diyor marketi.. ne yapmam lazım?!
    Size tavsiyem Nintendonun tüm özel oyunlarına bakmanız Wikipedia tarzı yerlerden. Çünkü tahminime göre Switch böyle satmaya devam ederse çoğu özel oyun serisini görücez Switchte.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Hesabını türkiye olarak ayarladıysan alışveriş yapamazsın. Nintendo türkiye yi desteklemiyor. Internetten yeni bir hesap aç ve ülkeyi sorarken başka bir ülke seç. Genelde en ucuz oyunlar amerika'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Arkadaşlar, cihaz üzerinden nintendo shop'tan oyun alamıyorum, hesap avrupa görünüyor, hiçbir yerinde türlçe yazmıyor ama sizin bölgenizde kullanılamıyor diyor marketi.. ne yapmam lazım?!

Nintendo hesabınız ülke ayarı, oyunu alacağınız yer oluyor, amerika tercih ederseniz, fiyatı daha uygun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözdüm arkadaşlar, tavsiye edebileceğini Zelda dışında oyunlar nelerdir bir de en uygun nereden alınır acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Çözdüm arkadaşlar, tavsiye edebileceğini Zelda dışında oyunlar nelerdir bir de en uygun nereden alınır acaba :)

Şu an çok fazla oyun yok ve çoğu indie oyunlar. Mario kart 8 deluxe alabilirsin. Yazın arms ve splatoon 2 çıkacak onlar çok güzel olacak gibi.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Eğer iki kişi oynayacaksanız Snipperclips tavsiye ederim, değişik bir oyun ama zevkli. Yarış seviyorsanız da Fast Rmx güzeldir ama Mario Kart 8 Deluxe alacaksanız gerek yok...

O zaman ben e3 u bekle derim önünü daha rahat gorursun Switch konusunda. Alıp pisman olan arkadaslar da var.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Şu E3 gelse artık...

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.