Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
48.358
Cevap
454
Favori
1.647.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Yok hocam ben kafa şişirme olsun.... yanlız en düzün derken soru biraz anlaşılmaz olmuş...

Ahaha haklısınız. Nintendo'da oyun almak için para kartları diyorum. Sizler nereden alıyorsunuz. Amazon hesabım Türkiye olduğu için ne oyun ne de para alamıyorum, digital key olarak da.

amazon hesabiniza bir amerka adresi eklerseniz alabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Hocam madem digital olarak alacaksınız neden eshoptan almıyosunuz da kod vs için amazon vs araştırıyosunuz yanlış anlamayın anlamadığımdan soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Yok hocam ben kafa şişirme olsun.... yanlız en düzün derken soru biraz anlaşılmaz olmuş...

Ahaha haklısınız. Nintendo'da oyun almak için para kartları diyorum. Sizler nereden alıyorsunuz. Amazon hesabım Türkiye olduğu için ne oyun ne de para alamıyorum, digital key olarak da.

https://my.nintendo.com/
    Şu siteye girin ve kayıt olun. Kayıt olurken farklı bir mail adresi kullanmanız lazım. Ve ülkeyi sorunca Amerika'yı seçin(En ucuz oyunlar genellikle orada). Daha sonra switch e bu hespla giriş yapın ve eshop a girerken o hesabı seçin. Eğer sorun çıkarsa sorabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: murlek

Hocam madem digital olarak alacaksınız neden eshoptan almıyosunuz da kod vs için amazon vs araştırıyosunuz yanlış anlamayın anlamadığımdan soruyorum

bazen kredi kartlarinda sorun cikabiliyor. kabul etmiyor vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Ne-on renkli Nintendo Switch'imi aldım nisan sonu geliyor kısmetse :) Switchte bölge kilidi yok bildiğiniz gibi. Dolar euroya göre ucuz malum. Bende amerika eshop hesabı açsam avrupa hesaplı birini arkadaş olarak ekliyip birlikte oyun oynayabilir miyim? Birde Türk kredi kartları için sorun çıkarmayan en uygun eshop hesabı ne açmalıyım ? Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aytugsasal

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ne-on renkli Nintendo Switch'imi aldım nisan sonu geliyor kısmetse :) Switchte bölge kilidi yok bildiğiniz gibi. Dolar euroya göre ucuz malum. Bende amerika eshop hesabı açsam avrupa hesaplı birini arkadaş olarak ekliyip birlikte oyun oynayabilir miyim? Birde Türk kredi kartları için sorun çıkarmayan en uygun eshop hesabı ne açmalıyım ? Şimdiden teşekkürler.

Oyunu amerika hesabıyla alıp türkiye hesabıyla da oynayabilirsin. Bir sorun çıkarmaz diye biliyorum. Çünkü sadece oyuna girerken hesabı seçiyorsun.
  • Mehmet.efe61 M kullanıcısına yanıt
    Sorum oyun anlamında değil hocam zaten bölge kilidi yok :) ben kanada hesabı açsam avrupa hesaplı bir arkadaşı ekleyip onunla oyun oynayabilir miyim? Tek hesap seven biriyim o yüzden soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Hakkaten tetris cok zevkli baya oynuyorum :)

Demoyu oynadım, 1 kere bile yenemedim, sanırım bende problem var :)
    Oyundan soğudum resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

switchin adaptörü 5 volt 1.5a ve 15 volt 2.6a

bu ara değerde açıkçası güvenemem mümkünse 5 volt ya da 15 volt olsun alacağınız adaptör amper değeri yüksek olabilir cihaz gerektiği kadar çekecektir

bu arada dockta yavaş şarj oluyor diyen arkadaşlar haklı dockta 1amperle şarj oluyor

Teşekkürler, bulabilsem alacağım da bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aytugsasal

Sorum oyun anlamında değil hocam zaten bölge kilidi yok :) ben kanada hesabı açsam avrupa hesaplı bir arkadaşı ekleyip onunla oyun oynayabilir miyim? Tek hesap seven biriyim o yüzden soruyorum.

Evet ekleyebilirsiniz.
  • Hiç bir sıkıntı olmaz hocam her türlü ekleyip oynayabilirsiniz...

• Fate Extella The Umbral Star Nintendo Switch sürümünde 20 DLC dahil olacakmış...

• Bu cihazi her ingiltereye gittigimde almaya niyetlenip, yeterli oyun olmadigini ve nintendo'nun 1-2 seneye guncelleyip cikaracaginin dusunerek erteliyorum ... bir de nasil bir fifa cikacak merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSN_vs_XBOXLive -- 23 Nisan 2017; 14:50:4 >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim size ve Efe arkadaşımıza

• beyler siz türkiyede yaşayıyorsunuz ve normal olarak mağazalardan alamıyorsunuz ,ben almanyada bunca zaman gittiğim hiçbir mağazada hala satıldığını göremedim(saturn,media markt) ..hakketten bu kadar çok sarılıyormu switch yada az satılıyor da mağazalar az mı getirtiriyor...🤔

• dunyao kullanıcısına yanıt
    Sorma ya ben ilk 10 oyun falan yenildim sonra da bi yendim 2 yenildim gibi oran böyle 😂

• gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    Dünya çapında 2 milyon satış adedini geçti hocam konsol, nerdeyse her mağaza da geldiği gibi bitiyor...

• dunyao kullanıcısına yanıt
    kolay yahuu al bir samsung adaptörü bir tane de usb c kablo oldu bitti

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Kablo siparis ettim usb-c

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar geri iade ettiler hocam ?

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.