Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (2414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24122413241424152416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman oynama🤣🤣

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gxlyxlxylxg G kullanıcısına yanıt

Tm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55superx 5 kullanıcısına yanıt

Sadece ekran büyüklüğü değil

özellikle elde oynayacaksanız daha çok oled derim

çünkü daha kaliteli ekran daha gerçek renk tonları daha iyi görsel kalite demek

• Arkadaşlar şimdi ben kuzenimle kardeşlik yapacağım. Benim hesapta mario party superstars var. Şimdi o benim hesabı pri yapınca ki kardeşlik için şart. İki kişi benim evde iki kişi onun evinde online olarak oynayabilir miyiz? Ben kendim oyunuma sadece kendi hesabımla girerim sorun yok ama ikinci kişi oyuna dahil olduğunda benim konsolda bir user daha seçtiriyor oyun. O sorun oluşturur mu? Yoksa diğer 3 kişi de sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gxlyxlxylxg -- 27 Mart 2024; 12:14:58 >
  • Oled aldıktan sonra kırdırmak için nereye götürebilirim istanbulda ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Demir1357 kullanıcısına yanıt
    Sadece ekran büyüklüğü için de alınır lite ın çok ufak kalıyor. Şöyle düşünün iPhone 7 Plus ekranıyla aynı boyda

• DarkPssngr kullanıcısına yanıt

Kesinlikle hocam

oled ile tek başıma oynayacağım oyunlarda tv bağlamıaya gereksinim duymuyorum ekran hayli hayli yeterli 2 kişi fc24 yapacaksam bağlıyorum

v2 bile yanında kötü bence

• malum ikinci el sitesinde 0 çipli konsol satanlar var, güvenilir midir?

• Flight Of Icarus F kullanıcısına yanıt

Hocam satıcı satıcı farkeder aldığı yorumlara dikkat edilmeli mümkün mertebe

onlardan biri benim :) yüzlerce referansım mevcuttur yardımcı olabilirim uygun fiyatlı olarak

• Çok teşekkür ederim.

Rica ederim hocam iyi alışverişler aradığınız gibi kafanızdaki fiyatla bulursunuz umarım

• Arkadaşlar merhaba çok yeni bir switch kullanıcısı olarak birşey sorabilir miyim ? Cumartesi günü 5 oyun aldım Japon ESHOP dan sorunsuz Pazar günü tekrar başka bir oyun almaya çalıştığımda Nintendo kartı reddetti. Banka sorun yok diyor, ama kullanamıyorum. Garanti bonus kart böyle bir sorun ile karşılaştınız mı?

(error code: 2813-2470)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 1 Nisan 2024; 8:7:30 >
  • Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Bonusla Japonya’dan ben de alamıyorum belki haftasonu sorun oluyor olabilir. Bonusla çekmedi geçen finansla çekti paparayla çekti.

• DarkPssngr kullanıcısına yanıt

aynı kart ile cumartesi alabildim, pazar günü alamadım.

• Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Ben hiç alamadım son zamanlarda bonusla Japonya’dan

• Nintendo Switch OLED için teknosa, idefix, amazon gibi sitelerden güvenilir bir satıcı önerisi olan var mı arkadaşlar? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Selamlar; Nintendo Switch Oled cihazımı satmayı düşünüyorum. Cihaz içinde FC 24, Zelda Tears of the Kingdom ve Splatoon 3 var. Oyunları satın almıştım ama satarken bunlarında hesaptan alacak kişiye aktarma ya da başka bir yöntem varmıdır?

• mehmeterben kullanıcısına yanıt
    Hesaptan maili değiştir, sıfır bir mail açıp onu koy. Daha sonra forumda konusu var ordan satabilirsin. Ya da alacak kişi isterse ona satarsın sen bilirsin

• Merhaba,

Geçen black fridayde yurtdışında indirimli xbox series x almıştım. Bayramda yurtdışından yine almayı düşünüyorum. Bu bahar paskalya vs. switchte de indirim olur diye düşündüm ama ps xbox yine indirime girmesine rağmen nintendoda tık yok. Switch lite'ın almanyada vs. anlamlı indirime girdiği oluyor mu bilen var mı?

210 200 civarı fiyatlar. 170 180e falan iner diye ummuştum.

• 
Sayfa: önceki 24122413241424152416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.