Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Yooka-Laylee de duyuruldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Rime güzel bir oyun olacak bence,ben bir de Isaac Afterbirth oyununu alacağım büyük ihtimal, Fast RMX zaten F-Zero ya benzediği için çok ilgimi çekiyor,nasılsa çıkış oyunu bir kaç güne belli olacak nasıl bir oyun olduğu

Bence bunların hepsi olumlu yansıyacak satışlara,bu sefer ümitliyim ben

Ben de açıkçası Holiday döneminde satışlarının patlama yapabiliceğini düşünüyorum.Zaten o döneme kadar satıcaktır ama o dönemde asıl patlamayı yapabilir.Zelda baya ses getiriceğe benziyor, ilk 5 saati için olan yorumlar aşırı olumlu.Holiday'de gelicek Mario ile arada gelen Mario Kart, Xenoblade 2, Splatoon 2, Fire Emblem Warriors olucak.Arada e3'te Nintendo baya ses getirebilir.Fifa ve Nba 2k'da çıkmış olucak o döneme doğru.Gayet kaliteli indieler dolucak.Video uygulamaları falan gelir, online'ı dengeye oturturlar.Zaten alanlar elinde gezdirirken reklamını yapıcaklar.

• Pokémon Battle Revolution veya benzeri bir oyun gelecek mi çok merak ediyorum.
  • Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Hocam Nintendo zaten oyunları zaman içine yaydıklarını ve bu şekilde heyecanı hep taze tutmak istediklerini söyledi, ki takvim e bakılınca bunu doğru yapmışlar bence, daha pek çok oyun da çıkış tarihi olarak 2017 yani tam günü belli değil, onlar da belli olsun iyice şenlenecek ortalık,tabi sana bir de E3 var, bu yaz tatilinde satışlar iyice artar sonra da ikinci bir patlama da Noel zamanı olur, hem her yer oyun olmuş olacak hem sistem oturmuş olacak Noel zamanı...

Zelda daha ambargo varken bu kadar ses getirdi bakalım bir iki gün sonra ne olacak...

• Pokemon oyununun geliştirildiğini açıkladılar ama daha hiç bir detayı belli değil...

• Pro Controller Pc de Bluetooth ile çalışıyormuş...

• quote:

Hocam Nintendo zaten oyunları zaman içine yaydıklarını ve bu şekilde heyecanı hep taze tutmak istediklerini söyledi, ki takvim e bakılınca bunu doğru yapmışlar bence, daha pek çok oyun da çıkış tarihi olarak 2017 yani tam günü belli değil, onlar da belli olsun iyice şenlenecek ortalık,tabi sana bir de E3 var, bu yaz tatilinde satışlar iyice artar sonra da ikinci bir patlama da Noel zamanı olur, hem her yer oyun olmuş olacak hem sistem oturmuş olacak Noel zamanı...

Zelda daha ambargo varken bu kadar ses getirdi bakalım bir iki gün sonra ne olacak...

Benim için Zelda konsolu almak için yeterli bir sebep.

Bu arada şu HD Rumble baya etkili bir şey galiba, bu indie videosunda da üstünde çok durdular, deneyenler de övmüştü.Olmasa da olucak bir özellik ama yine de merak ediyorum nasıl bir etkisi olucak diye.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Valla haziran'a kadar gelir mi acaba ona göre alıcam gittiğimde almam gerek. Çok güzel olacak ama.
  • Arkadaşlar Türkiyede Switch'e ulaşabileceğimiz bir kaynak kesinlikle yok değil mi ? Benim bir Amerika seyahati yapma ihtimalim var fakat ordan alsam bile Türkiyede alet ile bir sorun yaşarsam çözebilecek kimse olmaması benim için büyük problem.

• 3 Mart ta piyasada olacak tüm kutulu oyunlar...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• Sanmıyorum çünkü Haziran da gelecek olsa açıklanmış olurdu bence, yine de Nintendo bu ne yapacağı hiç belli olmaz

• BorhanFr B kullanıcısına yanıt
    Hocam hepimiz bu riski göze alarak alıyoruz cihazı, artık bir şey olursa ya aldığımız yere geri göndereceğiz ya da Tr deki elektronikçilere bakacağız...

• Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Başta bende sadece Zelda için bile alırım diyordum ama şimdi gün geçtikçe aldığım karardan daha mutlu oluyorum HD Rumble nasıl bir şey gelince göreceğiz fakat dediğiniz gibi herkes çok övüyor, ben hevesle denemeyi bekliyorum...

• quote:

Hocam hepimiz bu riski göze alarak alıyoruz cihazı, artık bir şey olursa ya aldığımız yere geri göndereceğiz ya da Tr deki elektronikçilere bakacağız...

Siz nerden aldınız hocam ? Ben konsol koleksiyonu yapıyorum ayrıca belli başlı Nintendo oyunlarını oynamayınca garip hissediyorum, zaten Wii U'yu alamadım Switchte alamazsam delirirm.

• BorhanFr B kullanıcısına yanıt
    Ben Amazon Almanya dan aldım hocam,genelde alışverişlerimi ordan yapıyorum ben,koleksiyonunuzda neler var peki?

• HD Rumble'ın iPhone'daki Taptic Engine'den farkı yok sanırsam. Bildiğimiz titreşim motorunun daha özelleştirilmiş tepki veren hali. iPhone 7 kullandıysanız nasıl bir şey olduğunu anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 1 Mart 2017; 3:26:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Dostum bence ondan çok daha fazlasıdır, o 1-2 Switch te top sayma oyununa bakarsak daha detaylı bir teknoloji olduğunu düşünüyorum ben...

• Nintendo NYC de geri sayım sayacı kurulmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 1 Mart 2017; 7:17:54 >
  • Super Bomberman R kutu içi...

Kitapçık yok...

• Bir hayran çalışması daha...

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.