Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.372
Cevap
455
Favori
1.648.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 1 Mart. Artık sayılı bir süre kaldı Nintendo Switch'in çıkışına.

Günlerdir bıfam ile konuşuyoruz fikir alışverişi yapıyoruz.

Nintendo Switch yine yeniliklere öncülük yaparak geliyor hem de tüm riskleri gözalarak. PsPronun hali hazırda satışta olması,Xbox Scorpionun yakında duyurulacak olması , tamda konsol savaşlarını yüksek çözünürlük savaşlarına dönüştürecekken NS'nin kendimce tabir ettiğim "kap tableti koy çantaya çıkar joy conları oynada oyna" konsepti benim çok ilgimi çekti.

Özellikle seyahat eden ve sürekli mobil olan birisi olarak böyle bir konsepte rahat rahat evde kaldığım oyuna istediğim her yerde hatta internet bağlantısı olmadan bile oynayabilecek olmak beni heyecanlandırıyor.

Açıkçası Nintendo Exc.oyunlar benim ilgimi çekmiyor ama 3.parti desteği geldiğinde konsol tercihim değişecek gibi..

Ben Nintendoya karşı beslediğim ön yargıyı bir kenara bırakıp özellikle Arif'in de konsolu alıp deneyecek olmasıyla deneyimleri yakından takip edebileceğim. Deneme şansım olursa fikirlerim daha netlecek ve özellikle çıkacak 3 parti oyunlarıyla da fikrim sabitleşecektir.

Şimdiden söyliyim bu sene E3e Nintendo damgasını vuracaktır. Ne tanıtılacak doğru düzgün oyun var bir kaçı dışında ne de yenilik getiren bir konsol. XB Scorpio mevcut sistemin daha gelişmiş haliyle arşımıza çıkacak. İnanın beni heyecanlandırmıyor bile.

NS için bir FINAL FANTASY bir DARK SOULS TRIPLE BUNDE bir Skyrim (ki zaten geliyor) Bir MMORPG duyurulursa ufaktan bütçe ayırmaya başlayacağım.

Velhasıl gözüm kulağım nintendoda olacak. Çok büyük kumar oynuyorlar. Ya geçmişteki kaderleri devam edecrk yada konsol savaşlarına çok farklı bir boyut getirecek ki 2.seçeneğin gerçek olmasını diliyorum.

Bıfam , Nintendo Switch çıktığında sen Çinde olacan istersen ver benim adresi gelsin ben deneyim sen İzmire gelince alırsın benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 1 Mart 2017; 12:2:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GOAT a son 2 gün...

• Sabah telefona mesaj gelmiş, shopto hesabınızdan para çekti bilginiz var mı diye, az önce baktım Zelda kargoya verilmiş, takip numarası da vermişler oyun erken gelecek ama konsol 20 25 mart arasında.. beklemek zor olacak..

İndielerden; snake-pass, steamworld dig 2, super bomberman r ve yooka-laylee dikkatimi çekenler zamanla almayı düşünüyorum. İnşallah kardeşlik kurabileceğimiz bir sistem ile gelir de PS4'deki gibi yaparız.
  • doganreis kullanıcısına yanıt
    Hocam Zelda kaç sterline gelmis oldu kargo ve vergi ile?

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Hocam Zelda kaç sterline gelmis oldu kargo ve vergi ile?

Hesaptan 255,15TL çekmişler. Takip kodlu gönderi dahil 57 sterline gelmiş oldu.
    Aa ne guzel vergi binmemis sanirim. Ben de shopto'dan almayi planliyorum da, ekstra vergi falan olursa haber verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Aa ne guzel vergi binmemis sanirim. Ben de shopto'dan almayi planliyorum da, ekstra vergi falan olursa haber verir misiniz?

Buraya yazarım detaylarını.. Ayrıca ön sipariş verene bu promosyonu gönderiyorlar.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Evet ama ben kacirdim artik önsiparisi neyse oyun bi fiyata gelsin de önemli degil

• Aynen öyle bıfam Nintendo yine farkını koyacak ortaya, eğlenceli ve yenilikçi yapısı ile piyasayı alt üst edecek...

Zaten bu sene E3 te Nintendo Microsoft tan büyük, Sony kadar yer almış, büyük bir planlaması olmasa bu topa girmezdi hiç...

3.parti desteği bu sefer çok farklı olacak diye düşünüyorum ve bekliyorum, ki Nintendo bu sefer çok daha akıllıca hareket ediyor, düzgün adımlar atıyor...

Konsolu bakarsın Çin den alırım, ön siparişimi iptal ederim, 10 gün suyunu çıkarana kadar da oynarım...

Hatta öyle olursa eğer senin dediğin mobilite benim daha bu seyahatimden hayatımı kurtarmaya başlar, doya doya Zelda oynarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 1 Mart 2017; 12:4:55 >
    Öylesi de çok zor ya Zelda elinde hazır bulunsun ama konsol olmasın darısı başımıza artık şu konsollar piyasaya çıksın da artık yola çıkmaya başlasınlar...

Sanırım kardeşlik sistemi gelmeyecek, bir açıklama gelmedi hala...

Promosyon çok güzelmiş bu arada, gözüm kaldı ne yalan söyleyeyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Ben Amazon Almanya dan aldım hocam,genelde alışverişlerimi ordan yapıyorum ben,koleksiyonunuzda neler var peki?

Öyle aman aman şeyler yok hocam. GameCube, Wii, Ps2, Ps3, Ps4, Xbox 360, Xbox One, Ds, 3ds, Psp ve Psp Vita var.

• BorhanFr B kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam daha ne olsun son dönemde çıkan tüm konsollar var nerdeyse, sadece eskiler yok sizde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 1 Mart 2017; 11:50:3 >
  • BorhanFr B kullanıcısına yanıt
    Hicbir şey yokmuş hocam sizde

• quote:

Orijinalden alıntı: BorhanFr

quote:

Ben Amazon Almanya dan aldım hocam,genelde alışverişlerimi ordan yapıyorum ben,koleksiyonunuzda neler var peki?

Öyle aman aman şeyler yok hocam. GameCube, Wii, Ps2, Ps3, Ps4, Xbox 360, Xbox One, Ds, 3ds, Psp ve Psp Vita var.

Hakikaten öyle aman aman bir şey yokmuş
  • quote:

Super Bomberman R kutu içi...

Kitapçık yok...

Kitapçıktan daha iyi olmuş böylesi

• bilir_kisi_M B kullanıcısına yanıt
    Yine de bi Kitapçık olsaydı keşke, ben seviyorum kitapçıkları

• Şafak 26

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    O nasıl şafak öyle adam mı öldürdün

• 1-2 Switch te tehlikeli kapışma

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.