Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sinan1903bjk Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lite verisoyunu alsam çok sıkıntı çıkar mı? Arada çok fark olur mu ? Değer mi sizce? Pek param yok maaşı alınca alıcam ama ne kadar yatar onuda bilmiyorum. biraz daha para biriktirip normal versiyonunumu alıyım yoksa lite mi alıyım? of kararsızım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brazcks

lite verisoyunu alsam çok sıkıntı çıkar mı? Arada çok fark olur mu ? Değer mi sizce? Pek param yok maaşı alınca alıcam ama ne kadar yatar onuda bilmiyorum. biraz daha para biriktirip normal versiyonunumu alıyım yoksa lite mi alıyım? of kararsızım ben.
    Donanımsal olarak bir farkları yok, eğer benim gibi tv'ye takmayı düşünmüyorsanız lite daha mantıklı geliyor.
  • Ben switchi switch olsuğu için istiyorum. Lite sadece elde kullanılıyor ve acayip derecede bir çok fonksiyonu çıkarılmış ve ona rağmen 1400tl fiyatı var. Ben konsolu alınca tv yede bağlamak 2 kişide kullanmak istiuorsum aslında. Belki hiç olmadı beklerim bir süre fiyatı düşer belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infliction - Coming Soon!

• Brazcks kullanıcısına yanıt
    2 kisi oynayamazsin
    Tvye baglanmiyor

• Normalinden bahsediyordum hocam

• Sizce kırdırmak mantıklı mı? Hangi oyunları online oynuyorsunuz genelde?

Normal al o zaman hocam ama tr malum pahali.

• switch'in en iyi 10 oyunundan 4-5 tanesi online tabanlı bence, onlardan mahrum kalıyorsun. mario kart, smash bros, splatoon bir çırpıda aklıma gelenler. pokemon oyunu geliyor, onu da online'sız oynamak zevksiz olacaktır. mario maker 2 keza full online ve çok keyifli bir oyun.
  • Arkadaşlar hala mario kart Deluxe online olarak yarışmalar yapıyormusunuz forum olarak

Birde başka hangi oyunları online oynuyorsunuz

Belki bende yarışırım sizlerle

Eve yeni internet alıyorum hıp hızlı Hepinizi yeneceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Arkadaşlar hala mario kart Deluxe online olarak yarışmalar yapıyormusunuz forum olarak

Birde başka hangi oyunları online oynuyorsunuz

Belki bende yarışırım sizlerle

Eve yeni internet alıyorum hıp hızlı Hepinizi yeneceğim
    Oooo hadi hayırlı olsun dostum.

Kendi adıma konuşayım.

Diablo 3 season
    Warframe
    Paladins
    Dc Universe Online ( 8 ağustosta ücretsiz olarak geliyor) oynuyorum.

Dilersen ekleyebilirsin. Friend code imzamda yazmakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AC4376FA6

Oooo hadi hayırlı olsun dostum.

Kendi adıma konuşayım.

Diablo 3 season
    Warframe
    Paladins
    Dc Universe Online ( 8 ağustosta ücretsiz olarak geliyor) oynuyorum.

Dilersen ekleyebilirsin. Friend code imzamda yazmakta.

Alıntıları Göster
    Hoş geldin arkadaşım Allah razı olsun seninde oyun konsolların oyunların hayırlı olsun

Nintendo ana konuda friend kodum 46. Sırada trplayer yazıyor ama switch konsola format arttım kodum değişti

switch konsolu açayım senide eklerim bu arada konsoluma formattan sonra ilk ekleyeceğim arkadaşım oluyorsun

Teşekkür ederim :))

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Switche format atınca friend code mu değişiyormuş?? 😲😲😲

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AC4376FA6

Switche format atınca friend code mu değişiyormuş?? 😲😲😲
    Bende değişti arkadaşım sizlerde aynımı kalıyor friend kod

• Super Smash Bros Ultimate
    Mario Maker 2

oynamak isteyen varsa

SW-1868-2785-6966
    Online oynama konusunda PlayStation veya XBox seviyesinde bir beklentin varsa hayal kırıklığı yaşarsın.

Konsolu almadan önce oyun fiyatlarını da gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Kırdırma konusunda da şunu söyleyebilirim, 15-20₺'ya alacağın bir aparatla kendin kolayca yapabilirsin. Kopyala-yapıştır dışında pek bişey yok. Bu arada cihazın seri numarası kırılmaya uygun olması gerekir.

Maddi olarak seni rahatsız etmiyorsa orjinal olarak oynamak en iyisi. Bence kırılabilir versiyon alıp kırdırıp kırdırmama kararını deneyerek vermelisin.

• Hocam ben öğrenciyim ailemde oyuna karşı açıkcası ama kısa süreli 1 aylık yani bir iş buldum ve kazandığım parayı rahatlıkla harcayabilirim. Tabi konsolun fiyatını 1000 tl gibi bişey demem gerek yoksa olay çıkar. Her neyse 2000 tl ye yakın para kazanıcam ve benimde birikmişim var biraz. Ucu ucuna konsolu alabilirim. Oyunada para kalmıyor. Şimdi online oyunlara baktım ama pek ilgimi çekmediler. Kendimi biliyorum ben alıyorum ama oynamıyorum. Aynı şey kitaplarda da geçerli aldıklarımın 4'de 1 ini anca okumuşumdur. O yüzden kendimide zora sokmamak için kırıcam herhalde çünkü online ile işim yok ki online oynamak için o oyunlarıda 200-250 tl vererek almam gerek önce. Neyse teşekkürler bu arada. Kırdığımızda her oyunu oynayabiliyoruz herhalde değil mi?

• Arkdaslar bugun sahibinden de gordum sifir siwitch 1499 tl yazmislae sivastan ama isterseniz arastirin almak isteyen arkdas olursa baya uygun geldi tabi elden aldirmak en iyisi tanidik bulup

Kırık konsollarda online oynayabiliyorsun diye biliyorum. Yalnız konsolumu kırdırmadığım için şahsen nedir ne değildir detaylarını bilmiyorum.

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Emunand yüklü ise yalnızca ücretli alınan oyunlar online oynanabilir OFW ile. CFW modunda yani Emunanla zaten nintendo serverlarına bağlanmadığı için oynanamaz. Farklı bir yöntemle de CFW yapılmışsa ve indirilen oyunla online bağlanırsanız %100 ban riski var.
  • 
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.