Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sinan1903bjk Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
456
Favori
1.648.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16151616161716181619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-1E024AB1A

Bende olmuyor
    Joycon ömrünü dolduruyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraknzli

Merhabalar, yaklaşık 2 hafta önce nintendo switch aldım (almanyadan). PS4’üm olduğu için ve arkadaşlarımda switch olmadığı için online oyun ihtiyacı hissetmiyorum hiç. Malum oyunlarda 400-500tl arası olunca ne yapıcağıma karar veremedim. Elimdeki tek oyun Zelda, sizce Zelda bitince switchi kırdırıyım mı? Kırdırırsam nasıl yapılır bu işlem anlatırsan çok yardımcı olursunuz.
    Kimse yardımcı olmamış, belki arada görememişsinizdir. Sizce nintendo switchi kırdırmak mantıklı mı? Mantıklıysa nasıl kırdırılır?

• Bu topictekiler çoğunlukla kırık olmayan switch sahipleri o yüzden ilgilenmediğimizden değil bilmediğimizden

birkaç arkadaş var onlar da foruma girmemiştir girdiklerinde yardımcı olurlar kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraknzli

Kimse yardımcı olmamış, belki arada görememişsinizdir. Sizce nintendo switchi kırdırmak mantıklı mı? Mantıklıysa nasıl kırdırılır?

Alıntıları Göster
    Elinizdeki cihaz %99 kırılmayan seridendir. Son 1 sene üretimleri kirilmiyor. Yine de seri numaranızı sorgulayıp kırılıp kurulmadığını öğrenebilirsiniz.https://ismyswitchpatched.com

• Mortal Kombat 11'in Yeni Karakteri Sindel'den İlk Görsel Geldi

Mortal Kombat serisinin yaratıcısı Ed Boon, Twitter üzerinden oyuncularla iletişim kurmayı en çok seven yapımcıların başında geliyor.

Zaman zaman oyuncuları trolleyerek kızdırsa da henüz oyuna gelmemiş materyalleri çok önceden göstermesiyle de ilgi çekici bir isim olmaya devam ediyor.

Ed Boon bugün içerisinde attığı bir tweet ile ilk Kombat Pack ile oyuna eklenecek olan Sindel'in nasıl görüneceğine dair bir görsel paylaştı.

PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için piyasada olan Mortal Kombat 11'in ilk dövüşçü paketinde Shang Tsung, Spawn, Nigtwolf ve Sindel'i barındıracak.

İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile Mortal Kombat her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü.

Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi emsalsiz bir şekilde özelleştirip, size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat'ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mortal_Kombat_11in_Yeni_Karakteri_Sindelden_ilk_Gorsel_Geldi-94843.htm

• buraknzli B kullanıcısına yanıt
    Mantıklı kırdırmak.Lakin switch'iniz öncellikle kırılabilir olması lazım.Ardindan da SXOS(Benim tercihim, bedava olanlar da var lakin en iyi iş gören SXOS) alınması lazım.Bunun fiyatıda 30dolar olması lazım tam emin değilim.Kendiniz bu işlerden anlamıyorsanız Istanbulda bolca switch kıran yerler var.Ben şahsen Khalkedon'a kırdırdım.Oyunlar ise çıktıktan max 1 hafta sonra kırılıyor.Lakin bir PC'nizde olmalı elde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online da çok takılmayan biri için kırdırmak zaruri bence. İnanılmaz pahalı oyun fiyatları. (Ülkemize göre tabi) Rahat 10.000 TL üzerinde değeri olan oyunlarım vardır. 256 GB nin hepsini doldurdum çünkü. :)

• buraknzli B kullanıcısına yanıt
    Eğer ürünü sıfır aldıysanız kırılmaz. 2018 Haziran öncesi sanırım kırılan cihazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NES oyunları için çok önemli bir özellik geliyor. "Geriye sarma" Bildiğiniz üzere NES oyunları zamanına göre hem zor oyunlardı, hem de kayıt sistemi yoktu. Bütün haklarınız bitince "Game Over" oluyor ve en baştan başlamak zorunda kalıyordunuz. Bazı NES oyunlarını bitirebilmek de imkansız hale geliyordu. Bu sebeple NES oyunlarına geriye sardırma özelliği geliyor... Bunun bir benzeri de PS3 ve X360'deki Sega Mega Drive oyunlarında kayıt etme şeklinde vardı.

-----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 10 Temmuz 2019; 4:51:19 >

• Kadıköy de rcm jig satan bildiğiniz bir dükkan var mı arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Kadıköy de rcm jig satan bildiğiniz bir dükkan var mı arkadaşlar.
    Ben atacla yaptim. Bir arastir istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Ben atacla yaptim. Bir arastir istersen.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam, bulamaz isem öyle yaparım.

• Splatoon 2, Mario Maker 2, Smash, Mario Kart gibi bazı oyunların online içeriklerini ve eğlencelerini gördükten sonra kırdırmaya hiç sıcak bakmaz oldum. Üstüne online özellikleri bolca kullanacak olan Animal Crossing, Daemon X Machina vs. geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 10 Temmuz 2019; 14:10:33 >
  • Nintendo Switch Lite hayırlı olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=jc__fx64oWo

Eylül 20'de çıkıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüheyir -- 10 Temmuz 2019; 15:15:28 >
  • bu sefer artık doğru çıktı haber...

ingilizcesi de burda...

• Pro da çıkacak mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

bu sefer artık doğru çıktı haber...

ingilizcesi de burda...

Çeşke daha erken bir tarihte çıksaydı ama bayadır bekliyordum birkaç ay daha beklerim.
    Fiyat tahmininiz var mı arkadaşlar? Türkiyede kaçtan satışa sunulur, spotçularda ne kadar olur gibisinden.

• Kış döneminde açıklanacak diye haberler geziniyordu bir süre önce.
  • Lite doğru çıktığına göre Pro da çıkabilir fakat onun hakkında 2020 ye ertelendi diye haber çıkmıştı...
  • 200 dolar satış fiyatı olacakmış, normal switch satış fiyatından sonra bu herhalde 2000 civarı olur veya biraz daha düşük olur,100 doların nerdeyse 600 lira olduğu düşünülürse...
  • 
Sayfa: önceki 16151616161716181619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.