Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Herkese selamlar switch in sarjı kaç saat gidiyor acaba bazı yerlerde 2 bazı yerlerde 5 saat yazıyor da aklım karıştı. Ortalama ne kadar gidiyor acaba.
    ben diablo 3 oynuyorum full ışıkta internet açık olarak iki, iki bucuk saat arası gidiyor, eğer internetten bulabilirsem paylaşırım bi liste vardı oyun oyun kaç saat gittiğini yazmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeMİller

ben diablo 3 oynuyorum full ışıkta internet açık olarak iki, iki bucuk saat arası gidiyor, eğer internetten bulabilirsem paylaşırım bi liste vardı oyun oyun kaç saat gittiğini yazmıştı.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

kesinlikle öneririm dostum,benim en hevesle beklediğim oyun bu ara...
    Oyun Open World mu olacak? Nette baktim ama cok fazla video yok. Bakalim bende siparis verebilirim :)

• arkadaşlar selamlar.. yoğunluktan ötürü anca girebildim Mario Kart organizasyonu için bayramdan önce konuşulmuştu. Oyunu güzel bir indirimle 45 euroya aldım. mario maker çıkınca da meraktan 1 senelik online üyelikle 70 euroya aldım ki senelik üyelik 10 euro ucuza gelmiş oldu.

şu an hazırım diyebilirim. Mario Kart için discord vs paylaşırsanız yarışlara katılalım. herkese iyi haftasonları..
  • Merhabalar, yaklaşık 2 hafta önce nintendo switch aldım (almanyadan). PS4’üm olduğu için ve arkadaşlarımda switch olmadığı için online oyun ihtiyacı hissetmiyorum hiç. Malum oyunlarda 400-500tl arası olunca ne yapıcağıma karar veremedim. Elimdeki tek oyun Zelda, sizce Zelda bitince switchi kırdırıyım mı? Kırdırırsam nasıl yapılır bu işlem anlatırsan çok yardımcı olursunuz.

• Teknosa fiyatı bu fiyatlardan alan kerizler var mı acaba ?

• Mavi joy-con sağa doğru takılıyor ve iki de bir connect deyip duruyor öldü mü?

Çözümü var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bende yaklaşık 3 hafta önce switch alarak aranıza katıldım.avcılarda bi dükkandan switch + cam koruma + super mario bros u deluxe oyunuyla birlikte 2600 tl ye aldım.Alma sebebim sadece seyahatlerde oynamak içindi.super mario u deluxe ün youtube dan videolarını izleyip çok beğendim alma sebeplerimden biride buydu.Ama almak isteyenler için şunu söyleyebilirim.Oyun benim beklediğimden biraz zor ve her öldüğünüzde map e geri dönüp aynı yerleri tekrar tekrar oynamak benim gibi casual oyuncular için can sıkıcı olabilir.
    Şu an almanyadayım 17 euro yada hori nin güzel bi case ini aldım. Almanyaya gelecek yada almanyadan bi tanıdığına switch aldıracak olan varsa gamestop ta şu an 299 euro ve yanında 35 euro eshop kartı hediye.biraz uzun oldu herkese iyi forumlar

• Arkadaşlarım 1980 yıllardan kalma susam sokağı resimli okul çantamı Switch ve 3ds konsol çantam yaptım çok güzel oldu

Hayırlı olsun dersiniz artık

Daha önceden Lego taşlarından Switch konsol için Stand yapmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: bill54

gelir diye düşünüyorum ama daha çok ps konsollarda var o tarz tomb raider ve uncharted serisi
    Anladım çok teşekkür ederim arkadaşım

• Nintendo switchde ülke değiştirerek bir oyun aldığımızda o oyunu oynamak için hesabın aynı ülkede mi kalması lazım? Birde mesela ülke değiştirerek super smash bros. ultimate aldık onlinede ping sorunumuz olur mu?

• Knightk K kullanıcısına yanıt
    Hayır istediğiniz bölgeden oynayabilirsiniz.

• Peki mesela ben başka bi ülkeden online servisi satın aldım ping sorunu yaşar mıyım? Birde online servisi alınca NES oyunlarına oynayabiliyomuşuz sanırım varmı öyle birşey?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knightk -- 7 Temmuz 2019; 18:56:19 >
  • Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition - Duyuru Fragmanı | NSW, PC

-----

ONE PIECE Pirate Warriors 4 - Reveal Trailer - PS4 / XB1 / NSW / PC

-----

Warframe | Cinematic Intro - TennoCon 2019

-----

Warframe | The New War Trailer - TennoCon 2019

-----

Warframe | The Duviri Paradox Reveal Trailer - Tennocon 2019

-----

Super Mario Maker 2: Playing YOUR Levels Part 2 – Nintendo Minute

-----

Warframe | Wukong Prime

-----

Warframe | Empyrean Full Demo - TennoLive 2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Temmuz 2019; 18:29:45 >

• Ziggurat | First 15 Minutes on Switch

-----

Attack on Titan 2: Final Battle | First 25 Minutes in Handheld MODE on Switch

• Knightk K kullanıcısına yanıt
    Evet NES oyunlarını oynayabilirsin. Ping sorunu olacağını sanmam, Warframe oynamıştım. Bölge olarak USA kullanıyorum.
  • Bu cihaz türkiyede nereden alınır? Bilindik mağazalarda 2999 tl gibi uçuk bir fiyattan satılıyor

• arkadaşlar şu an en uygun şekilde nerden alabilirim switchi ?
  • Merhabalar şöyle bir sorun yaşıyorum, belki karşılaşan vardır.

Genelde Mario Kart oynarken başıma gelen bir sorun bu, mavi kırmızı joycon ikilisi cihaza takılı değilse bazen bağlantıyı kaybediyor. Ekran donuyor ve joycon bağlantı talimatlarını veren bir ekran yönlendiriyor, tuşlara bir iki kez bastıktan sonra düzeliyor. Yaşayan var mı bu durumu ?

Bir de Mario Tennis Aces oynamaya başladım, MK8D kadar olmasa da kendisine bağladı diyebilirim. Beraber oynamak isteyen arkadaşlar var ise alıntılayıp FID paylaşabilir.
  • ElwinVanDyke kullanıcısına yanıt
    Bende olmuyor

• 
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.