Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Jaxson Ryker Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
32.456
Cevap
174
Favori
709.013
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Giriş
    5 Mesaj
    Merhaba, kısmetse yakında zamanda Switch almayı düşünüyorum. Şöyle bir durum var, Hepsiburada vs. yerlerde 2300 - 2500 gibi fiyatlara bulunabilirken bu fiyat Teknosa gibi yerlerde 3000 tl. Daha hesaplı olanların eksisi ithalatçı garantisi olması. Diğerlerinde bu durum yok ama fiyat farkı az değil. İthalatçı garantili olanlardan tavsiye ettiğiniz bir satıcı, yer var mı? Garanti konusunda iyidir, güvenilirdir dediğiniz? ALB Teknoloji var popüler ama bilemedim yine de.

Kısaca önerilerinize, görüşlerinize ihtiyacım var. Teşekkürler.
    |
    |

Bu arada ben en çok turkuvaz beğendim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Nintendo Switch Ana Konu
    Discord: arfulk#8899
    Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Beyler switch kullanmiştim ama sattim baya önce Hala aklımda yalan yok bu lite normal versiyon ile aynı güç de değil mi varolan oyunları da çalıştırıcak normal bir şekil de
    Normal Switch ile el modunda aynılar performansları da aynı olacak . Sadece fark Normal Switch’de Dock ile birlikte TV’de daha yüksek çözünürlüklü performanslı oynayabiliyoruz , ama bu Lite’da TV’e bağlanma şansı yok sadece elde oynanması için çıktı . İnsanlarla Lite üzerinden çoklu oynama şansımız da doğal olarak yok .

Arada 100 dolarlık fark olduğundan 200 dolar fiyatıyla sadece elde kullanacak insanlar için çok ideal duruma geldi . Switch bu aletle bence Dünyada daha fazla satacaktır daha fazla kullanıcısı olacaktır . Tasarımı normal switchten çok daha iyi gereksiz ekran boşluğuda bunda yok .

• Yüzbaşı
    338 Mesaj

Ben hep elde oynuyordum zaten gri olan da hoşuma gitti ekran boyutu 5.5 sanırım bu küçük gelmez umarım onun dışında hoşuma gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    MambaVino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Brothers: A Tale of Two Sons yaklaşık 2 saat oynadım.Beynin iki lobunuda çalıştırıyo atmosferi hikayesi güzel bi oyun tavsiye ederim.Şu an ingiltere e-shop ta 55 tl civarı.

Orijinalden alıntı: ufboguzhan

Brothers: A Tale of Two Sons yaklaşık 2 saat oynadım.Beynin iki lobunuda çalıştırıyo atmosferi hikayesi güzel bi oyun tavsiye ederim.Şu an ingiltere e-shop ta 55 tl civarı.
    Abi steamdan 3 TL aldım

55 TL yuh yani

Bu yüzden offline. Takılıyorum

Online dan vazgeçtim

|
    |

|
    |
    venomstr

Hangi oyunsa aşağıdaki linkten oyunu bul. Sağ üstten giriş yap. "Buy Digital" yazıyorsa oyunu almamışsın demektir, fakat "Downloaded" yazıyorsa satın alınmıştır.

https://www.nintendo.com/games/detail/brothers-a-tale-of-two-sons-switch/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 12 Temmuz 2019; 1:7:50 >
    |
    |
    ufboguzhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hangi oyunsa aşağıdaki linkten oyunu bul. Sağ üstten giriş yap. "Buy Digital" yazıyorsa oyunu almamışsın demektir, fakat "Downloaded" yazıyorsa satın alınmıştır.

https://www.nintendo.com/games/detail/brothers-a-tale-of-two-sons-switch/
    Hallettim hocam teşekkür ederim.

|
    |
    |
    |
    Yeni işlemci ve depolama ile gelecekmiş yeni switch

|
    |
    Switch lite biraz fazla lite olmuş, tv’ye bağlanmıyor, ekran küçük, joycon’lar ayrılmıyor, titreşim yok hareket algılama yok. 100 dolar ucuz ama çok şey çıkarmışlar. Gene de çok satar ABD, Avrupa, Japonya’da çerez parası 200 dolar.

|
    |
    |
    |

Nintendo Switch Ana Konu

• Yüzbaşı
    976 Mesaj
    Nintendo'nun yeri ayrıdır özeldir , oyun dünyasına çok şey katmıştır kabul ediyorum.Ama neden bu firmaya hiç tepki göstermeyip sürekli pohpohluyor insanlar anlayamıyorum.
    Koskoca EA starwars olayında öyle tokat yedi ki oyunculardan , free dlc dönemine geçmek zorunda kaldı ki sektörün en karanlık firmasıdır.

Sony Ps3 dönemi başında tepki aldı , Ms xbox one çıkarken yerin dibine sokuldu.iki firma da bundan ders alıp kendilerine çeki düzen verdiler.

Bu adamlara fiyat konusunda global bir tepki lazım kendilerine gelmeleri için.Ha gelir mi gelmez uzun süre daha böyle gider.

Hiç bir konsolun fanı da değilim , hatta Nindento konsolu hakkıyla yaşatan tek marka diye düşünürüm hep ,diğer konsollar pc ye evrildi neredeyse.

Orijinalden alıntı: wither

Nintendo'nun yeri ayrıdır özeldir , oyun dünyasına çok şey katmıştır kabul ediyorum.Ama neden bu firmaya hiç tepki göstermeyip sürekli pohpohluyor insanlar anlayamıyorum.
    Koskoca EA starwars olayında öyle tokat yedi ki oyunculardan , free dlc dönemine geçmek zorunda kaldı ki sektörün en karanlık firmasıdır.

Sony Ps3 dönemi başında tepki aldı , Ms xbox one çıkarken yerin dibine sokuldu.iki firma da bundan ders alıp kendilerine çeki düzen verdiler.

Bu adamlara fiyat konusunda global bir tepki lazım kendilerine gelmeleri için.Ha gelir mi gelmez uzun süre daha böyle gider.

Hiç bir konsolun fanı da değilim , hatta Nindento konsolu hakkıyla yaşatan tek marka diye düşünürüm hep ,diğer konsollar pc ye evrildi neredeyse.

Dostum nintendonun çok kemik ve fanatik bir kitlesi var özellikle yurtdışında. Ne olursa olsun en ufak bir aksesuarını bilen alan insanlar var. Adamlar oyunu oynamaktan çok, biriktirmeyi, koleksiyon yapmayı seviyor. Böyle olunca da nintendo ne çıkarırsa çıkarsın satabiliyor.

• Yüzbaşı
    976 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

Dostum nintendonun çok kemik ve fanatik bir kitlesi var özellikle yurtdışında. Ne olursa olsun en ufak bir aksesuarını bilen alan insanlar var. Adamlar oyunu oynamaktan çok, biriktirmeyi, koleksiyon yapmayı seviyor. Böyle olunca da nintendo ne çıkarırsa çıkarsın satabiliyor.

Alıntıları Göster
    Zaten lafım buradaki Nintendo seven arkadaşlara değil o kitleye daha çok.
    Bir firmaya gönül bağı kurup her koşulda destek olma konusunda sıkıntı yok da karşı taraf o kadar iyi niyetli değil işte.Gönül bağı olan o kitleyi nasıl daha fazla sömürürüz diye toplantı üzerine toplantı yapıyorlar bir yerlerde.

Avrupa'da lite versiyonun 230 eurodan satışa çıktığını duyunca yazmak istemiştim sadece.
    Yoksa satan memnun alan memnun durumu aslında diyecek bir şey yok.

• Er
    3 Mesaj
    Merhaba, Londradan Nintendo switch aldım da cihazı güncellemeden game card takıp oynayabilir miyim? Daha kutudan açmadım satın almak isteyen varsa satabilirim çok bilgim yok bu konuda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    15268 Mesaj

hocam ben Nintendo yu yaklaşık 4 yaşından beri kullanıyorum,ilk olarak Gameboyum vardı ve daha sonra Snes ile devam ettim ve bugüne kadar çıkan tüm konsolları hala elimde mevcut,şu anda yaşım 33, buna rağmen bende bazı noktalarını ve bakış açılarını sevmiyorum ve gerekli yerlere de yazıyorum sürekli fakat bir de işin şu noktası var,biz kur dan çok darbe yiyoruz,yoksa çıkardığı oyunlar 60 tl olsa,konsollar 220 tl olsa bizde de bu kadar tepki çekmez. biz malesef her şeyi 4-5 katına alıyoruz minimum ve dolayısıyla da ağır geliyor...

bir de en son cümlede dediğiniz gibi adamlar bakıyor alan memnun satan memnun,tamamen ticari kafa ile aynı şekilde devam ediyorlar,özellikle Japonya daki ve Amerika daki kemik kitleden de kolay kolay ses çıkmaz zaten onlara ve bu iş daha böyle sürüp gider...
    |
    |
    wither kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nintendo Switch Ana Konu

• Yarbay
    3652 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wither

Zaten lafım buradaki Nintendo seven arkadaşlara değil o kitleye daha çok.
    Bir firmaya gönül bağı kurup her koşulda destek olma konusunda sıkıntı yok da karşı taraf o kadar iyi niyetli değil işte.Gönül bağı olan o kitleyi nasıl daha fazla sömürürüz diye toplantı üzerine toplantı yapıyorlar bir yerlerde.

Avrupa'da lite versiyonun 230 eurodan satışa çıktığını duyunca yazmak istemiştim sadece.
    Yoksa satan memnun alan memnun durumu aslında diyecek bir şey yok.

Alıntıları Göster
    200 dolar resmi aciklama avrupada 230 euro
    nasil oluyor bu is.
    200 euro yapin bari insafsizlar

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.