Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dvoca Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
48.372
Cevap
456
Favori
1.648.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15171518151915201521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylardır ana ekranımda görmek istediğim görüntüye sonunda ulaştım
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    Aynı fotoyu atmak için sabırsızlanıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoshi Crafted World hoş görünüyor üstelik 60fps tek rahatsız eden kısım çözünürlük 900p ya da altı gibi birşey anlaşılan, pek keskin değil görüntüler. Daha çıkışına 6-7 ay var, bu nesil nintendo oyunlarında çıkışa doğru çözünürlük genelde arttı. bakalım ne olacak.

Bu arada oyunda Yoshi acayip kılıklara girebiliyor. Kek, hediye paketi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 3 Kasım 2018; 15:25:55 >

• Super Smash Bros. Ultimate video sunumunda gösterilen önemli özelliklerden bazıları şunlar:

HadoKEN!: Street Fighter serisinden Ryu’nun rakibi Ken, echo fighter olarak Super Smash Bros. Ultimate listesine dahil oluyor. Ken’in görüntüsü Super Street Fighter II Turbo oyunundaki gibi olacak. Ryu'ya benzer hareketleri olsa da Ken biraz daha hızlı bir karakter ve farklı şekilde bir Hadoken’e sahip.

Incineroar: Oyunun lansmanında savaşa katılacak son savaşçı, ilk ortaya çıkışını Pokémon Sun ve Pokémon Moon oyunlarında yapan Litten'ın gelişmiş versiyonu Incineroar. Incineroar, güreş hamlelerini kullanarak Pokemon oyunlarındaki Z- hareketini temel alan Max Malicious Moonsault adında epik Final Smash ile bitiriyor.

Spirits: Super Smash Bros. Ultimate dünyasında, birçok video oyunu karakteri formlarını kaybeder ve oyuncunun ana oynanabilir karakteri için bir çeşit güç görevi gören “ruhlar” haline gelir. Chibi-Robo'dan Dr. Wily'e Tails'den Revolver Ocelot'a uzanan devasa karakterler listesiyle birlikte çok sayıda çılgın farklı ruhlar var. Oyuncular, savaşlar sırasında savaşçılarına hız veya güç gibi ek yetenekler kazandırmak için birincil ve destek ruhlarını kullanabilirler. Ruhları karıştırmak ya da eşleştirmek oyuncuların rakiplere karşı üstünlük sağlamasına yardımcı olacak ve savaşlara biraz strateji ekleyecek. Bir ruhu eklemek, RPG oyunlarında bir aksesuarı eklemeye benzer. Oyuncuların, oynanabilir savaşçıları seçmesinin yanı sıra çok sayıda ek video oyunu karakterinin keyfini çıkarmaları için bir yoldur.

Spirit Battles: Ruhları edinmenin ana yolu Ruh Savaşlarını kazanmaktır. Bir Ruh Savaşı kazanıldıktan sonra, oyuncular o ruhu elde etmek için bir rulet mücadelesini tamamlamak zorunda kalacaklar.

Leveling Up Spirits: Ruhlarla beraber mücadele ederek oyuncular, ruhların seviyesini arttırabilir, onlara ekstra güç verebilir ve bazen gelişmiş formların kilidini açabilirler. Seviyesi yüksek ve eğitimli ruhlar, daha güçlü ve yararlıdır.

Spirit Combinations: Super Smash Bros. Ultimate'de çılgınca sayıda ruhlarla binlerce kombinasyon oluşturulabilir. Oyuncular, oyunda ortaya çıkan tüm ruhlar tarafından sürekli olarak şaşıracak ve heyecanlanacaklar. Oyuncular çok sayıda ruh toplayabildiğinden, oyun seçim sürecini kolaylaştırmak için birincil ve destek ruhları için öneriler sunulacak.

DLC: Super Smash Bros. Ultimate’e ödemeli DLC olarak 2020 yılının Şubat ayı sonunda yeni dövüşçüler, etaplar ve müzikler gelecek. Oyuncular bir set satin alarak bir oynanabilir dövüşçü (bir Echo Fighter değil) yeni bir etap ve çeşitli müzik parçaları elde edebilecek. Fighters Pass alarak beş yeni dövüşçü, beş etap ve birden fazla müzik parçası olan, henüz piyasaya sürülmemiş beş sete erişebilecekler.

Early Purchase Bonus: Piranha Plant kök salıyor! Super Mario serisinin ikonik düşmanı, erken alıcılar için Super Smash Bros. Ultimate'a geliyor. Oyunun dijital versiyonunu satın alın ya da fiziksel oyun kartınızı 31 Aralık 2019 tarihine kadar Nintendo Switch cihazınıza kaydedin ve bu yeni savaşçıya ek bir ücret ödemeden Şubat 2019'da sahip olun.

New amiibo: Super Smash Bros. Ultimate'deki tüm yeni savaşçılar - DLC dahil! - kendi amiibo figürlerini alacaklar. Buna Ken, Incineroar ve Piranha Plant ve yeni duyurulan Simon Belmont ve King K. Rool dahil. Şu anda planlanan çıkış tarihleri şöyle:

Inkling, Ridley ve Wolf - 7 Aralık 2018
    King K. Rool, Ice Climbers ve Piranha Plant - 15 Şubat 2019
    Isabelle, Pichu, Ken, Young Link, Daisy - 2019

Merlininkazanı

• Ben rpg sevmiyorum ama haber vereyim

plague road

amerika nintendo shoopta 50 cent

uste para verecek neredeyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar bende 2gün önce switch sahibi oldum amazontr sayesinde. Eshopa girebilmek için amerika seçtim fakat şuanda zip kod istiyor ne yazmak gerekir acaba?

• Sadece elde oynamak için 3dsxl mi switch mi önerirsiniz? evde ps4 pro var , ufaklıktan oynamaya fırsat olmuyor o yüzden sadece elde oynamak için arıyorum o şekilde değerlendirirseniz sevinirim.
  • nanduhirion N kullanıcısına yanıt
    97033 girebilirsin hocam oregon posta kodu ek vergi de yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Pek bir şeye benzemiyor ama ucuz gerçekten.

• merhabalar sattığım konsolumu geri aldım.

elimde zelda ve mario var kutulu. mario bitirdiğimden satıcam. zelda yarım kalmıştı ona devam.

yalnız şu diablo 3'e çok fena göz koydum. pc'de 1000 saat üzeri sürem var. sezonlar çıktığında oynatıyor meret ve şimdi bunu el konsolunda sunması bana inanılmaz cazip geliyor. resmen konsolu sevdirecek bir oyun bana.

alıp oynayan var mı? grafikler çok mu downgrade? kasma fps düşmesi var mı handheld modda? deneyenlerden yorum bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

Super Smash Bros. Ultimate video sunumunda gösterilen önemli özelliklerden bazıları şunlar:

HadoKEN!: Street Fighter serisinden Ryu’nun rakibi Ken, echo fighter olarak Super Smash Bros. Ultimate listesine dahil oluyor. Ken’in görüntüsü Super Street Fighter II Turbo oyunundaki gibi olacak. Ryu'ya benzer hareketleri olsa da Ken biraz daha hızlı bir karakter ve farklı şekilde bir Hadoken’e sahip.

Incineroar: Oyunun lansmanında savaşa katılacak son savaşçı, ilk ortaya çıkışını Pokémon Sun ve Pokémon Moon oyunlarında yapan Litten'ın gelişmiş versiyonu Incineroar. Incineroar, güreş hamlelerini kullanarak Pokemon oyunlarındaki Z- hareketini temel alan Max Malicious Moonsault adında epik Final Smash ile bitiriyor.

Spirits: Super Smash Bros. Ultimate dünyasında, birçok video oyunu karakteri formlarını kaybeder ve oyuncunun ana oynanabilir karakteri için bir çeşit güç görevi gören “ruhlar” haline gelir. Chibi-Robo'dan Dr. Wily'e Tails'den Revolver Ocelot'a uzanan devasa karakterler listesiyle birlikte çok sayıda çılgın farklı ruhlar var. Oyuncular, savaşlar sırasında savaşçılarına hız veya güç gibi ek yetenekler kazandırmak için birincil ve destek ruhlarını kullanabilirler. Ruhları karıştırmak ya da eşleştirmek oyuncuların rakiplere karşı üstünlük sağlamasına yardımcı olacak ve savaşlara biraz strateji ekleyecek. Bir ruhu eklemek, RPG oyunlarında bir aksesuarı eklemeye benzer. Oyuncuların, oynanabilir savaşçıları seçmesinin yanı sıra çok sayıda ek video oyunu karakterinin keyfini çıkarmaları için bir yoldur.

Spirit Battles: Ruhları edinmenin ana yolu Ruh Savaşlarını kazanmaktır. Bir Ruh Savaşı kazanıldıktan sonra, oyuncular o ruhu elde etmek için bir rulet mücadelesini tamamlamak zorunda kalacaklar.

Leveling Up Spirits: Ruhlarla beraber mücadele ederek oyuncular, ruhların seviyesini arttırabilir, onlara ekstra güç verebilir ve bazen gelişmiş formların kilidini açabilirler. Seviyesi yüksek ve eğitimli ruhlar, daha güçlü ve yararlıdır.

Spirit Combinations: Super Smash Bros. Ultimate'de çılgınca sayıda ruhlarla binlerce kombinasyon oluşturulabilir. Oyuncular, oyunda ortaya çıkan tüm ruhlar tarafından sürekli olarak şaşıracak ve heyecanlanacaklar. Oyuncular çok sayıda ruh toplayabildiğinden, oyun seçim sürecini kolaylaştırmak için birincil ve destek ruhları için öneriler sunulacak.

DLC: Super Smash Bros. Ultimate’e ödemeli DLC olarak 2020 yılının Şubat ayı sonunda yeni dövüşçüler, etaplar ve müzikler gelecek. Oyuncular bir set satin alarak bir oynanabilir dövüşçü (bir Echo Fighter değil) yeni bir etap ve çeşitli müzik parçaları elde edebilecek. Fighters Pass alarak beş yeni dövüşçü, beş etap ve birden fazla müzik parçası olan, henüz piyasaya sürülmemiş beş sete erişebilecekler.

Early Purchase Bonus: Piranha Plant kök salıyor! Super Mario serisinin ikonik düşmanı, erken alıcılar için Super Smash Bros. Ultimate'a geliyor. Oyunun dijital versiyonunu satın alın ya da fiziksel oyun kartınızı 31 Aralık 2019 tarihine kadar Nintendo Switch cihazınıza kaydedin ve bu yeni savaşçıya ek bir ücret ödemeden Şubat 2019'da sahip olun.

New amiibo: Super Smash Bros. Ultimate'deki tüm yeni savaşçılar - DLC dahil! - kendi amiibo figürlerini alacaklar. Buna Ken, Incineroar ve Piranha Plant ve yeni duyurulan Simon Belmont ve King K. Rool dahil. Şu anda planlanan çıkış tarihleri şöyle:

Inkling, Ridley ve Wolf - 7 Aralık 2018
    King K. Rool, Ice Climbers ve Piranha Plant - 15 Şubat 2019
    Isabelle, Pichu, Ken, Young Link, Daisy - 2019

Merlininkazanı
    Şimdiden dlc :( hani oyun ultimate idi.

• dcorleone D kullanıcısına yanıt
    Süper mega ultimate’i çıkar, capcom’dan kapmışlar bir şeyler

• Shop4TR'dan vermiş olduğunuz siparişler gümrüğe takıldı mı? Super Smash Bros. Ultimate'ı ordan sipariş vermek istiyorum, ama gümrüklü fiyatı eklenirse e-Shop'tan double-coin ve Piranha Plant offer'ını kaçırmadan da alabilirim.
  • VITTA V kullanıcısına yanıt
    Takılmıyor hocam. Gift olarak gönderiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enessezgin -- 4 Kasım 2018; 14:39:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derseniz oyun çıkmadan DLC duyurmaları hoş değil ona katılırım o tarz durumlardan sony, micro kim olursa bende genel olarak rahatsızım ancak en azından adamların kafasında ilerisi için ne var öğrenmiş olduk.

Oyun çıktıktan sonra zaman içerisinde geliştirilen (Splatoon 2 ve Zelda ek paketlerinde olduğu gibi) bu gibi ekstra Smash bros içeriklerlerle pek bir sorunum yok. Olmasa daha hoşuma gider ama insanlar daha fazla içerik istiyor ve bu içerikler daha fazla oyun geliştirme süresi istiyor.

Odyssey ve Mario Kart 8 için o kadar çok dlc isteyen var ki şimdi çıkışından bir yıl sonra onlara bir DLC çıkarsalar kim şikayet edecek.

Bu işin esktra iyi taraflarıda var mesela ben çok online takılmadığımdan Splatoon 2 almadım şimdi ise geçte olsa oyunu ve kaliteli olduğu söylenen ek paketi toplamda 60 dolara getirme şansım var. Black Friday içerisinde esktra indirim gelirse daha bile şahane olacak.

Yani sonuç olarak bence bu Smash DLC duyurusundan rahatsız olmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 4 Kasım 2018; 16:17:2 >

• Esasiyun kullanıcısına yanıt
    Merhaba, izlediğim ve gördüğüm kadarıyla grafiklerde çok bir kayıp yok, kasma da yok.

Zeldayı bitirmek üzereyim ve bitirince diabloya saldırmamak için uzatıyorum.

Online olmayı gerektirmeseymiş çok iyi olurmuş.
    Birde o fiyat nedir öyle ama...
  • dcorleone D kullanıcısına yanıt
    74, Piranha Plant'i de sayarsan 75 oynanabilir karakter, 103 stage(ki stagelar diğer dövüş oyunlarının aksine arka plan olmaktan çok, oynanışa da etki ediyor), 59 assist trophy karakter, 56 pokemon, farklı işlere yarayan baya bir item, bazı bosslar, 900'e yakın müzik, adventure/story modu, spirits modu, classic modu vs. vs. bir sürü içerik var.

Zaten içerik olarak baya baya dolu, 60 doların hakkını fazlasıyla veren bir oyun. Oyunda halihazırda olması gereken içeriği değil, dlc mantığı olmasa oyunda hiç olmayacak bir şeyler ekliyorlar. Oyunu bu şekilde alıp kalmasındansa, üstüne para verip, ana oyunda görme ihtimalimizin olmadığı karakterleri görme fikri bana gayet makul geliyor. 16 karakter koyup, dlc ile karakter çıkaracağız deseler, o zaman sinir bozucu olurdu ama zaten çok dolu. DLC bu şekilde kullanıldığında, gayet iyi bir şey bence. Ki DLC duyrulmadan önce, ben DLC ile karakter eklemeye devam ederler umarım diye bekliyordum.

DLC işini bazı firmalar öyle kötü ve açgözlü bir şekilde kullandı ki, dlc diyince artık oyuncuların tüyleri diken diken oluyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

Takılmıyor hocam. Gift olarak gönderiyorlar
    Harika, teşekkürler. Bu şekilde bütçeyi daha dengeli hale getirmek mümkün o zaman, zira Super Mario Odyssey, Let's GO PB+ Bundle'la beraber dörtlü basamakları gördük.
  • Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bende sizin gibi düşünüyorum, oyunu yarım bırakıp daha sonra DLC ile tamamlıyor olsalar çok kızardım fakat zaten bi Dünya karakter var, DLC bu oyunda gerçekten ekstra içerik, böyle olduğu sürece bence çok büyük sıkıntı değil...

• dnz_ksk kullanıcısına yanıt
    Eğer imkanınız varsa tabiki switch, n3dsxl 800 civarındayken switch 2000 tl ortalama, oyun olarak ise switch in şuan kütüphanesi 3ds e göre çok daha az ama oyunları çok daha kaliteli

• 
Sayfa: önceki 15171518151915201521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.