Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kennnn, matraxzalim, Shaolin12, nighthood Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
30.448
Cevap
138
Favori
598.915
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2315 Mesaj
      08 Kasım 2018 05:25:00
      Kirby Star Allies için yeni içerikler geliyor.

|
      |

• Yarbay
      2780 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:50:01
      Tam kapama için evet, diğer türlü uykuda kalır.
      |
      |

PSN ID: keljapon
    • Yarbay
      6690 Mesaj
      08 Kasım 2018 21:08:38
      YouTube gelmiş nihayet, bir de netflix ve adam gibi bir tarayıcı çıktı mı tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      14818 Mesaj
      08 Kasım 2018 21:12:06 Konu Sahibi

Youtube geldikten sonra diğerlerinin gelmesi de uzun sürmez diye düşünüyorum, İnternette Hulu ile yapılan gizli bir anlaşma olduğu ve bu yüzden bugünün beklendiği konuşuluyor, bugün tam bir sene olmuş Hulu çıkalı...

|
      |
      dark dragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nintendo Switch Ana Konu

Discord: arfulk#8899

Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs
    • Yarbay
      4338 Mesaj
      09 Kasım 2018 08:39:49
      Arkadaslar selamlar, bende switch almayi dusunuyorum fakat internette bi haber okudum Nintendo switch 2 2019'da cikacak diye, var mı boyle bir şey?

Bu arada d&r da baktim ve fiyati 3.200tl idi. En uygun sekilde nereden alabilirim? Amazon.com dan almami tavsiye edermisiniz? Mutlaka almam gereken bir aksesuar falan var mi?

Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler

• Yüzbaşı
      676 Mesaj
      09 Kasım 2018 09:11:49

yok switch 2 diye bir şey.

amazon.com üzerinden 370 dolar civarına vergisi kargosu herşeyiyle alırsınız
      |
      |
      PVH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Discord sunucumuz için resme tıklayınız.

Switch 4124 1217 9526 | 3DS 1865 0909 6396

• Yarbay
      14818 Mesaj
      09 Kasım 2018 09:12:27 Konu Sahibi

Hocam Switch 2 şimdilik sadece bir söylenti, daha resmi olarak açıklanan bir şey olmadı bu konuda...

Dnr dan o paraya bence almayın, tüm Amazon lara bakıp ona göre alabilirsiniz, burada pek çok kişi Amazon ve Amazon.de den aldı konsolu bende dahil. Birde şimdi black friday geliyor, çok daha uyguna alma ihtimaliniz var...

|
      |

Nintendo Switch Ana Konu

• Yarbay
      4338 Mesaj
      09 Kasım 2018 11:44:27

Çok tesekkurler hocam, konsolu alirken almami tavsiye ettiginiz aksesuarlar vs varsa paylasirmisiniz?

|
      |
      hunter007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      523 Mesaj
      09 Kasım 2018 13:47:47

Amazon japonyada 1800 lira, aksesuar olarak, ekran koruyucu, arkaya 2 tane tümsek ekleyen kılıf, taşıma çantası, ve stand almanızı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shellot -- 9 Kasım 2018; 13:49:13 >
      |
      |

• Teğmen
      160 Mesaj
      09 Kasım 2018 14:00:32
      Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.

Sol joy-con’un analog’u geçen ay kayma yapmaya başladı, kendiliğinden ileri/yukarı gidiyordu menü ve oyunlarda. Son güncellemeden önce menüden kalibrasyon yaptım, yine arada hafif yukarı kayma yapıyor ve tepki süresi bazen düşük geliyor. Sonra güncellemeyle kolları da güncelledim şimdi biraz daha düzeldi ama aynı sorunlar devam ediyor. Yazın da L tuşu (sol omuz) takılır gibi tam basma hissiyatı veremiyordu, bozulmuş gibiydi. Sol joy-con çok kalitesiz gerçekten.

Switch’imi Mediamarkt’tan (Türkiye) bu sene şubatta aldım ve halen 2 senelik Aral İthalat garantisi duruyor, Aral’ı aradım bana Aras kargo anlaşma numaralarını verdiler ve ücretsiz bir şekilde tamir edebileceklerini ama Switch’i aldığım haliyle kutusuyla yollamamı istediler (Bütün aksesuarları ve cihazla birlikte, İzmir’deyim).

Smash çıkmadan yollamayı düşünüyorum ama hesaplarıma, oyunlarıma ve daha önemlisi kayıtlarıma birşey olur mu sizce? Hesaplara şifre koyup online üyelikle kayıtlarımı buluta kaydedeceğim ne olur ne olmaz.

Sizce göndereyim mi yoksa idare mi edeyim bir süre daha, sonuçta 2 sene tam garantisi devam ediyor.

Şimdiden teşekkürler cevap için, bir de Smash’ı siz nereden alacaksınız? Türkiye e-Shop hala açılmadı ve en uygun G.Afrika store’u galiba. Region problem yaratmaz ama online oynarken aldığınız yerin bayrağı çıkıyor sanırım, Türk bayrağını yine göremeyeceğiz sanırım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      160 Mesaj
      09 Kasım 2018 14:12:24

Dijital oyun hertürlü alacaksınız diye düşünüyorum, bu sebeple kesinlikle en az 64GB’lık 100mb/s veya üzeri okuma hızına sahip bir micro-SD kart almalısınız. Switch’in kendi hafızası 32GB ve bir kısmını da sistem dostaları kaplıyor.

Taşınabilir olduğu için taşıma kılıfı (resmi Nintendo’nun kılıfı gayet güzel ve stand olarak da kullanabiliyorsunuz).

Dock’a dikkatli takmazsanız ekranın veya arka kısmının çizilme ihtimali olduğu için cam ekran kılıfı veya dock’un ön kısmı için yumuşak yüzeyli kılıflar var.

Tv modunda oynarken daha rahat bir deneyim için Switch Pro kol veya Mayflash Magic kol adaptörü. Bu adaptörle çoğu kolu Switch’e bağlayabiliyorsunuz (PS3, PS4, Xbox vs.).

Ayrıca not: Switch 2 denemez ama aletin yenilenmiş bir versiyonu çıkacak deniyor ve söylentiler kuvvetli. Söylentilere göre daha küçük bir versiyonu da gelecekmiş. 3DS’in model çokluğundan da anlaşılacağı gibi Switch’in de değişik varyasyonları çıkacaktır. Özellikle donanımsal bir açığı kapatmak için bunu yapacakları söyleniyordu geçen yaz.

Bence batarya süresi, çözünürlük/ekran boyutu ve tasarım hariç büyük bir değişikliğe gidilmeyecektir. Özellikle joy-con uyumluluğu yüzünden boyutları aynı kalacaktır ama ekrandaki kenarları törpüleyip daha geniş ve canlı bir ekranla daha iyi veya aynı kapasitede bir bataryayla piyasaya sunacaklardır. Küçük versiyonunun ise sadece taşınabilir olarak çıkacağını düşünüyorum, televizyon modu ve çıkarılabilir joy-con’ları olmayacak yani. O zaman adı da değişebilir tabi sonuçta Switch adı anlamını yitiriyor böyle bir model olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herdist -- 9 Kasım 2018; 14:23:54 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      523 Mesaj
      09 Kasım 2018 14:30:04

Ben wd 40 electrical contact cleaner ile temizleyerek çözdüm o sorunu

|
      |
      Herdist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      160 Mesaj
      09 Kasım 2018 16:45:41

Analog’un alt kısmındaki koruyucu bölgeyi hafif kaldırıp dediğiniz spreyden sıktınız sanırım? O spreyi internette bulamadım ama dışarı çıktığımda bakacağım, çok faydalı bir ürüne benziyor başka sorunlarda da.

Bakalım deneyeceğim dikkatlice, umarım daha kötü duruma getirmem aleti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Shellot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      183 Mesaj
      10 Kasım 2018 12:35:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Herdist Analog’un alt kısmındaki koruyucu bölgeyi hafif kaldırıp dediğiniz spreyden sıktınız sanırım? O spreyi internette bulamadım ama dışarı çıktığımda bakacağım, çok faydalı bir ürüne benziyor başka sorunlarda da.

Bakalım deneyeceğim dikkatlice, umarım daha kötü duruma getirmem aleti Alıntıları Göster
      Bu sorunu redditte de çok sık görüyorum, henüz başıma gelmedi ancak smash gibi oyunların çıkmasıyla o analoglara yüksek kuvvetler binecek ve o hale gelmesi kaçınılmaz olacak gibi duruyor.
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      11 Kasım 2018 23:54:38
      Pokemon let's go oyununu alacak arkadaslar varsa biz whatsapp grubu kurduk oyun hakkında bilgi. Sohpet muhabbet isteyenleri alabiliriz. istanbul'da bulusmalar duzenleyeceğiz, GO gibi toplu şekilde oynayacağız.

• Yarbay
      4401 Mesaj
      12 Kasım 2018 01:15:25
      pokemonu düşünüyorum ben de ama bu oyun gerçek ve yeni bir pokemon oyunu değil deniyordu sağda solda.

yellow remake galiba ki hep ilk nesil pokemonlar var bizim daha aşina olduğumuz çocukluktan. daha önce hiç pokemon oyunu oynamadım. bunu alsam beni tatmin eder mi?

yani öncekiler gibi combat, gymler vs herşey var galba? hani mobil oyun GO'nun bir tık üstü değmez falan diyenler vardı? doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esasiyun -- 12 Kasım 2018; 1:19:17 >

latte kattım ağam.
    • Yüzbaşı
      676 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:27:49

discord grubumuzda simdidien 16 kisi on siparis verdi. katilmak isterseniz bekleriz.

|
      |
      kemal_ksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Discord sunucumuz için resme tıklayınız.

Switch 4124 1217 9526 | 3DS 1865 0909 6396

• Yarbay
      14818 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:15:20 Konu Sahibi
      Smash Bros için yeni fragman gelmiş...

|
      |

Nintendo Switch Ana Konu

• Yarbay
      14818 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:16:35 Konu Sahibi

hocam isterseniz oyunun çıkmasını bekleyin,o zaman yorumlara bakıp ona göre hareket edersiniz,biz baya kalabalık olarak aldık...
      |
      |
      Esasiyun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nintendo Switch Ana Konu

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      12 Kasım 2018 13:29:46

aynı sorun bende de var. benim joycon altındaki plastik muhafazası sağ kısım deforme olmuş. sanırım ordan içeri giren toz buna neden oluyor. internette araştırdım diş fırçasıyla birşeyler yapma falan gördüm bende plastik deforme olduğu için işe yaramaz ama sen de belki yarayabilir. bu sorun "drifting" diye geçiyor bu arada. ben şundan almayı düşünüyorum. tekli joycon satılıyor ama çok pahalıya geliyor $70 dolar civarı.
      |
      |
      Herdist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
nice türkiye
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.