Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Arkadaşlar dockta ekstra bir donanım yok konsolun tüm donanımı o taşınabilir kısımdaymış ama dock a takıldığında konsol mobil durumundaki güç tasarrufu modundan çıkıp tam performans + overclock yapıyormuş,dock'un üstünde ev modundaki halinde cihazı soğutması için fan varmış yani ev modunda bir performans artışı olacak ancak yinede bir ps4-xbox one beklentisine girmek doğru olmaz ps3 - xbox360 klasmanında olabilir ev modundayken

Hocam Wii U bile o seviyedeydi. Wii U'nun 3 katı olduğu konuşuluyor. Bu da XB1-PS4 demektir.
  • 2017ye kadar Nintendo cihazla ilgili açıklama yapmayacakmış. Resmî açıklamaları takip etmek en doğrusu, o zaman anlaşılır herşey. Ben iyi şeylerin ortaya çıkacağı konusunda çok ümitliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke öyle olsa ama çok zor ps3 ve xbox360 ın bir tık üstünde olabilir belki neden olamaz diyorum XB1-PS4 donanımı fan+heatsink olmadan soğutulamaz docktaki fan yetermi sadece bilmiyorum ama olursada cidden efsane olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

keşke öyle olsa ama çok zor ps3 ve xbox360 ın bir tık üstünde olabilir belki neden olamaz diyorum XB1-PS4 donanımı fan+heatsink olmadan soğutulamaz docktaki fan yetermi sadece bilmiyorum ama olursada cidden efsane olur

Hocam baya PS4-XB1 seviyesinde grafikler trailerda, bence o güçte bir konsol olacak.
  • Konsolun bilinmeyenleri Nvidia ve nintendo tamamiyle açıklandığında göreceğiz umarım bizi bir şekilde iyi yönde şaşırtan bir donanım görürüz. Wii U aslında ps3 ve 360'a bazı konularda yakın bir konsoldu diye biliyorum ama yinede kesinlikle onların ayarında değildi. bakalım nvidia sadece şişirmemi yapıyor yoksa cidden bu şeye az buçuk donanım koyabilecekler mi yoksa elinde artanları mı koymuş ? Benim için çok problem değil yeter ki güzel exc oyunlar çıksın ancak görsel olarak olabileceğinin en iyisi bir portatif sistem yine de heyecan yaratır bende. Evet aslında bende duydum konsolun elde başka dock'ta başka çalışabileceği durumunu ancak orta da çok fazla haber dönüyor bunların bir kısmı biraz daha güvenilir kaynaklar gibi. Sonuç olarak evde daha hızlı çalışıcak gibi bir durmu var galiba cidden.

Tanıtımda ki grafiklerin aletten alınıp alınmadığı belli değil muhtemelen çoğu kişinin görüşü hazır video oynattılar vs. vs. zaten alıştık buna herkes bunu yapıyor. Birileri tam sistemi sızdırmadan bu yıl bitmeden öğrenemeceğiz.

• 300-350$ nedir çok pahalı değil mi sizce?

• Sisyphus kullanıcısına yanıt
    Başka çareleri yok ki. Yiyorsa kötü donanımlı çıkarsınlar...

• Wii U oyunlarını çalıştaracağı kesin mi? Kesinse sanırım sadece dijital olarak çıkar çünkü konsolun disc yuvası yok. Oynamak istediğim Wii U oyunları var. Konsol umarım bu sefer tutar.
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Neogaftaki bir başlıkta Nintendo yetkilisinin bu cihaz Wii U'nun halefi değil şeklinde açıklama yaptığını söylüyor

Bu durumda wii u oyunlarını çalıştırmayabilir ama kesin değil işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Neogaftaki bir başlıkta Nintendo yetkilisinin bu cihaz Wii U'nun halefi değil şeklinde açıklama yaptığını söylüyor

Bu durumda wii u oyunlarını çalıştırmayabilir ama kesin değil işte

Wii ve Wii U'da verdikleri geriye uyumluluk özelliğini bu konsolda vermezlerse kötü olur. Nintendo'nun en sevdiğim özelliği.
    Görünen o ki vermeyecek, bunun yerine Wii U'da bulunan exc oyunların görsel olarak geliştirilmiş ve içerikleri arttırılmış sürümleri gelecek belli ki. Splatoon ve Mario Kart görüntüleri buna örnek. Ben bazı kaliteli exc. 3ds oyunlarının da konsola getirileceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 22 Ekim 2016; 15:13:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Görünen o ki vermeyecek, bunun yerine Wii U'da bulunan exc oyunların görsel olarak geliştirilmiş ve içerikleri arttırılmış sürümleri gelecek belli ki. Splatoon ve Mario Kart görüntüleri buna örnek. Ben bazı kaliteli exc. 3ds oyunlarının da konsola getirileceğini düşünüyorum.

O da olur. Yeter ki fiyatları pahalı olmasın.
    Oyunları bilmem ama alet öyle ucuz birşeye benzemiyor kafadan şu an piyasada bulunan konsollar fiyatında olabilir. Tabi ki içinde işlemci falan ne var o belirleyici olacaktır fiyat konusunda. Nvidia'nın iyi bir iş çıkarmış olmasını umuyoruz şimdilik. Xbox one ya da ps4 ayarında bir el konsolu beklemiyoruz tabi ki de ama onlara az buçuk yakın bir cihaz yapmışlarsa zaten işin kaymağı olur kaliteli oyunlarıyla beraber piyasayı silip süpürür bu alet. Umudumuz o yönde ama kendimi en kötüsüne hazırladım. :)
  • Breath of the Wild'in daha önce gösterilen grafiklerinden bir farkı var mı? Patlama efektleri olsun, renklerin canlılığı olsun.

Mario Kart ve Splatoon'un genişletilmiş versiyonları olur diye konuşuluyor. Gösterilen Super Mario oyunuysa Super Mario Galaxy serisinin devam oyunu yani yeni oyun.

Pokemon oyunu hakkında hiçbir bilgi yok. Sun&Moon remastered gibi mi bir şey olacak belli değil. Bu kadar kısa sürede yeni bir oyun dinamiği veya 8. jenerasyon yapmazlar. Piyasayı taze tutmak isteyebilirler.

Beyond Good&Evil 2 ismi cismi daha ortalıkta yok.
    Normalde Nintendo hem ev hem de el konsollarında mutlaka bir önceki jenerasyona destek verirdi ama optik okuyucu olmaması ve Nintendonun dijital alınan oyunlarının kullanıcı hesabımıza bağlı olmayışı kafadan bu işi Switch'de imkansız kılıyor. Belki 3ds oyunlarını destekleyebilir o da kartuşla çalıştığı için ama girişler aynı mı emin değilim.

• GPU çok büyük ihtimalle Tegra X2 öbür adı ile "Parker" olacak, GPU'nun detayları şurada yazıyor. Ekran kartlarından biraz anlayan biri değerlendirebilirse gayet yardımı dokunur.

http://www.anandtech.com/show/10596/hot-chips-2016-nvidia-discloses-tegra-parker-details
  • Breath of the Wild konusunu küçük ekrandan anlamak zor ama aletin yeni nimetleri varsa nintendo en çok beklenen oyununu yeni konsolunda partlatacaktır. Evet muhtemelen Galaxy ve ya 64 tarzı kamera kontrolünün sizde olduğu bir oyun. Oyunlar aslında 2 yıla yakındır geliştirme aşamasında, uzun zamandır nintendo neyi var neyi yok oyun projelerini Switch'e yöneltmiş durum da.

ewferofking yazının yorumlar kısmında ağustos ayında NX'ten bahseden bir yorum var neden olmasın.
  • Sisyphus kullanıcısına yanıt
    Switch'in cartridge girisi farkli.video'da gorunuyordu.zaten Nintendo aciklamis physical olarak 3DS ve Wii U'ya destek yokmus.bide Switch, Wii U'nun devami degil.galiba Nintendo artik 3 konsollar yarisacak.bir handheld, bir home, birde hem home, hem handheld bir arada.yani Switch 3. konsolun dogusu olabilir.bunda sonra hep daha gelismis Switch gibi konsollar getirebilir Nintendo.bu yuzden backward compatiblity'si olayabilir Switch'in.ama Switch'en sonraki konsolun Switch compatiblity'si kesin olur.eger durum boyle olursa.

http://www.nintendolife.com/news/2016/10/nintendo_confirms_switch_isnt_physically_backwards_compatible_with_3ds_and_wii_u_software

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Breath of the Wild konusunu küçük ekrandan anlamak zor ama aletin yeni nimetleri varsa nintendo en çok beklenen oyununu yeni konsolunda partlatacaktır. Evet muhtemelen Galaxy ve ya 64 tarzı kamera kontrolünün sizde olduğu bir oyun. Oyunlar aslında 2 yıla yakındır geliştirme aşamasında, uzun zamandır nintendo neyi var neyi yok oyun projelerini Switch'e yöneltmiş durum da.

ewferofking yazının yorumlar kısmında ağustos ayında NX'ten bahseden bir yorum var neden olmasın.

Çok büyük ihtimalle bu olacak GPU, tahminimce günümüz grafiklerinde(Unreal Engine 4) tablette 720P/60FPS alırken docka bağlayınca çoğalan işlem gücünün de katkısı ile 1080P/60FPS alabileceğiz. Bana gayet yeter bu, hele hele Nintendo konsolunda

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.