Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13631364136513661367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nintendo Life a göre Pokemon oyunu Nintendo Switch e bu Kasım da gelebilirmiş...

http://www.nintendolife.com/news/2018/04/rumour_pokemon_switchs_release_date_could_be_as_early_as_november_this_year

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Nintendo Ceo larından bitanesi yeni Switch modelleri çıkarmaktansa elimizdeki Switch i geliştireceğiz diye açıklama yapmıştı,bundan dolayı ben Dock a ilave özellikler getirecek parçalar getireceklerini düşünüyorum.Özellikle kapaklı kısım baya boş ve kullanılmayan USB portu da var,bakalım zamanla göreceğiz...
    Kullanılmayan USB derken arkadaki mavi olanı mı kastettiniz? Ethernet adaptörü arkada kalsın, göz önünde durmasın diye koymuşlardır bence onu. Yandaki USBlere taksak ethernet adaptörünü, kablo görüntü kirliliği oluşturur.

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Gene de docka takmanın biraz avantajı oluyor. Mesela grafik yükü çok yoğun olan Bayonetta 2 gibi bir oyunda, elde oynarken yoğun yerlerde çok ciddi frame düşüşleri yaşanıyor. Dockta oynarken ise asla sabit 60 fps bozulmuyor.
  • öyle de olabilir hocam,benimkisi sadece bir tahmin zaten,doğru çıkar yada çıkmaz bilmiyorum...
  • Dock için şöyle bir problemim var sizlerin de başına geldi mi diye merak ediyorum: dock'un fişi prize takılı olmasına rağmen bazı bazı konsolu şarj etmediği ve görüntüyü aktarmadığı oluyor. Bunu engellemek için fişini ve konsolu çıkartıp bir süre bekledikten sonra belli sırayla takmak gerekiyor. Dock'un konsolu görmediği durumlarla karşılaştınız mı ?
  • Splatoon veya rocket league oynayanlar ekleyebilir; 3761-2650-2428. Arkadaşlar birde bişey soracaktım oyunlarda parti oluşturduktan sonra voice chat oluyor mu

• azos A kullanıcısına yanıt
    Aslında mantık olarak dock ta kasması lazım tv de 1080p verirken elde 720p veriyor acaba docktayken cihaza oc mi uyguluyor ?

• Yapılırsa yeni dock yaparlar yanına harici hdd gibi olmaz hemde çizilme sorununu hallederler ve toplu olur

Ama teknik açıdan usb 3.0 portunun ( bahsettiğiniz arkadaki mavi olan ) yeterli olacagini düşünmüyorum elinde type c gibi bant genişliği yüksek bir port varken 3.0 kullanmak mantıklı değil

• Arkadaşlar oyunlarda parti kurduğumuzda voice chat oluyor mu

• Kdrilbey kullanıcısına yanıt
    olmuyor hocam şu anda sadece splatoon 2 de var onun için de online uygulamayı indirmelisiniz,biz bunun için Discord kullanıyoruz...
  • Online uygulamasını oyundan mı girecem

hocam isteyince Nintendo olur olmadık yerlerden acayip şeyleri sıkıştırıp yapabiliyor,sonuçta usb 3.0 da yavaş bir bağlantı değil,tabi bunlar hep teori,bakalım doğru çıkacak mı...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Online uygulamasını nerden indircem hocam ve discord bilgisayarda ki program değil mi nintendo ile nasıl bağlantı kuracağım bana yardımcı olur musun

• Kdrilbey kullanıcısına yanıt
    hocam öncellikle Nintendo uygulaması TR de resmi olarak yok,Android kullanıyorsanız apk olarak indirin,ios kısmını pek bilmiyorum...

discord hem pc de çalışıyor hemde tablet ve cep telefonlarında,onu nintendo ile bağlantı kurmuyorsunuz,ilk sayfada linkimiz var oraya bağlanıyorsunuz ve her oyunun kendi sekmesinde oradaki arkadaşlarla konuşabiliyorsunuz...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırdım da sizin dediginizi geçtim benim dediğim çözüm bile mümkün gözükmüyor yeterli gelmiyor en son yeni bir donanım revizyonu geliyordu hacklendiği için normal switch ten daha güçlü fakat gücü kısıtlanacak diyorlardı

Başka bir firma olsa kısıtlar fakat nintendo new 3ds çıkardı new switch veya switch pro çıkartabilir

Mart başı da hw revizyonu bu yıl gelmeyecek online save gibi özelliklere odaklanılacak diyorlar haberlerde de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 20 Nisan 2018; 12:31:18 >
  • ilginc icraat.

Bildiğim kadarıyla handheld modda pil ömrü çok düşük olmasın diye işlemci hızını düşürüyor sistem. Dockta ise tam performansta çalışıyor. Laptopun şarja bağlı değilken daha düşük performans sunması gibi. Bu yüzden Bayonetta'da docka bağlı oynarken daha stabil bir performans sunuyor. Ama Bayo hem handheld hem dockta 720p. Dediğiniz gibi daha yüksek çözünürlüğe çıkan oyunlarda dockta performans handhelde göre daha kötü olabiliyor. Mesela Zelda handheld 720p, dockta ise 900p. İlk çıktığında handheld performansı daha iyiydi. Sonra güncellemelerle düzelttiler dock performansını.

• Zelda Ganon yenip shrine tamamlayıp oyunun bittiğini düşünen arkadaşlar.

120 normal shrine var.

16 dlc shrineleri extrem olanlar.

900 tane korok

42 shrine quest

90 side quest

31 Books güzel bilgiler içeriyorlar

183 Location

23 Memories

84 mini boss Malduga Hınox vs medal of Honor veriyor.

15 Tane kule

24 dlc sandığı eşyalar çıkıyor.

1125 normal sandık içinde herşey çıkıyor.

Bunları bitirip oyunu %100 yaptım diyebilirsiniz.

Şuan 225 saat oynadim yapacak bazı şeyler kaldı 300 saat bulur dediğim herşeyi tamamlamak.

Birde oyuna master mode ile başladım en güzeli bence iyi oyunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • likonalite L kullanıcısına yanıt
    Hayalimdeki oynama şekli 😁

Alınca oynarım da!

• Kasatka kullanıcısına yanıt
    Psp’den switch’e geçtin ha 😁

Ne günlerdi beee!

Ama Bintendo oyunları da bi başka yani!

• 
Sayfa: önceki 13631364136513661367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.