Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.350
Cevap
455
Favori
1.646.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    devam ediyor. kayıt dosyanızın üzerine 1 adet yıldız ekleniyor hatta. geri dönmesinin nedeni son boss u tekrardan kesebilmeniz için yapılmış.
  • RhinoCO kullanıcısına yanıt
    Eğer İstanbul da yaşıyorsanız haftaya yetişebilir,Türkiye ye giriş yaptığı gibi kargo firmasını arayıp sıkıştırın, o zaman işlemler hızlanabiliyor...

hangi kargo firması ile geliyor?
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt
    bence satmayın hocam,tabi bu durum finansal açıdan size bağlı ama ara ara açıp,atıma atlayıp Hyrule da gezinmeyi bile seviyorum ben...
  • apaty123 kullanıcısına yanıt
    güncelledim hocam bilgilerinizi...
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    hocam oyun için değerse 60 dolar vermek insana koymaz zaten,zamanında bu fiyattan kaç tane oyun aldım,kimisi bana göre parasını hak etti helal olsun dedim ama kimisi de boş çıktı,yazık oldu verdiğim paraya...

ben Wii U sürümünü oynadım ve beni o kadar etkilemedi,ondan dolayı oyunun çıkmasını bekliyorum. Şu anlık parasına değecek bir oyun gibi duruyor,bunda size katılıyorum...
  • remzican94 R kullanıcısına yanıt
    hocam tamamen siez bağlı,eğer dijital ağırlıklı gidecekseniz bence 128 alın daha sonra tekrar uğraşmayın fakat aklınızdaki düşünce kutulu oyun ağırlıklı gitmekse 64 GB işinizi çok rahat görür...
  • Yeni Oyun videoları...

Musynx...

Donkey Kong Country den Donkey Kong...

Donkey Kong Country den Funkey Kong...

My Hero One’s Justice duyuru fragmanı...

NBA Playgrounds 2 duyuru fragmanı...

Lego The Incredibles dan yeni video paylaşılmış...

• dbrand den yeni Nintendo Switch kaplamaları geliyormuş...
    https://twitter.com/dbrand/status/986769361879945216?s=19

Goethia 26 Nisan da Nintendo Switch e geliyormuş...
    https://twitter.com/PlayGoetia/status/986623382023159808

Southpark The Fractured but Whole çıkmasına bir haftadan az kalmış...
    https://twitter.com/Ubisoft/status/986258058857910272

Aslında onu çok bekleyen oldu son çıkacak dlc ile belki zelda ile hyrule u tekrar eski haline getirmeye çalışırız falan diye ama şöyle de bi olay var tüm canavarlar calamity ganon yüzünden çıkıyor ortaya ve onun ölümüyle de hyrule da yapacak pek bi şey kalmiyor tabii :) bu yüzden devam etmek istediğinizde boss fight öncesinden sürdürüyor.

Siz de maşallah baya hızlı bitirdiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apaty123 kullanıcısına yanıt
    Hocam gece 3'e kadar falan oynadım hep aslında ben de beklemiyordum :) Keşfedecek daha çok şey var aslında biliyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende uc gundur oynuyorum zeldayi ama dağ tepe gezmekten görev falan yapmak gelmiyo aklıma :D

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    i-parcel. daha amerika'da amazon facility'leri arasi dolasiyor. i-parcel'e ulasmadi bile. cuma ucagi kacacak tahminen. sali ucagina girse, cuma tr'de olur o da en erken obur hafta sali teslimat demek olur Izmir icin... Neyse gec olsun da guc olmasin.
    Araya bir de new 2ds xl siparisi sikistirdim zaten almanya'dan. o daha cabuk teslim olur sanirim, onunla oyalanirim...
  • Frank Sinatra kullanıcısına yanıt
    Tabii ki yazarim ancak 2 haftayi bulur cevap. Oyunlar ve hatta canta bile hazir ama daha konsol yok ortada. Sizin cihaz o zamana eskir bile.
    Hocam benim ürünü sorguladığımda 17 sinden beri veri girişi yapıldı.varıl bekleniyor yazıyor.Bakalım kaç günde olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam sadece hikaye odaklı mı gittiniz? Hiç Korok Seed veya Shrine ile uğraşmadınız sanırım, çünkü diğer türlü mümkün değil bu kadar çabuk bitmesi...

i-parcel in güzel yanı bazen ürün gümrük kontrolüne girmiyor bu sayede de daha hızlı geçiyor. Eğer adresiniz İzmirse biraz zor olur ama az da olsa haftaya gelme ihtimali var...

Hocam 30 karok seed topladim 15 -20 kadar shrine girdim.

Memories görevi var onu anlamadım.

Hocam daha baya yapılacak şey var o zaman sizin için...

Alala :) ne var ki nasıl mesela.

• 
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.