Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13651366136713681369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter007

Taksitle alacaksanız fiyat iyi fakat peşin olarak veya Amazon dan çok daha uyguna alabilirsiniz...

Hangi Amazon. Amerika mı, Almanya mı. Amerika ise voltaj sorunu oluyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Ederim. Son oyunu herhangi bir insan ölmeden önce mutlaka oynamalı bana göre. O acik dünyayı, o kesfetmeyi hissetmeli. Botw oynayinca diger open worldlerin aslinda open world olmadigini anliyosunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bin Botw 10 bin Gow u yok eder.

• Merhaba arkadaşlar. Nintendo switch ile 2018 ilk yarınız nasıl geçiyor? Ben elimde ki oyunları oynayıp bitirdim. 2018 2 aydır konsol yatıyor neredeyse, oynayacak oyun bulamıyorum bu dönemde. Sizin oynadığınız ve keyif aldığonız oyunlar hangileri ? Hangi oyunları önerirsiz ? Eski oyunlar liste dışı tabii zelda mario xc2 vs.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Link çırak misali Kratos’un yanında gezen Atreus olur anca

• Olacagını tahmin etmiyorum ama bizden Labo alan var mı merak ettim millet?

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Valla o iş pek öyle degil. Oyun tarihini göz önüne alacaksak Kratos Link’in çıragı bile olamaz. Zaten santa monica kendi belledi koskoca Kratos cocuk bakıcısı oldu:) Yani last of usdan etkilenme de degil resmen arak. Bana god of war ı anlatan yukarıdaki arkadas da buyuk ihtimal daha yeni yetmeyken psde gowu bitiriyordum.

Bu yeni oyun gow degil, baska bi oyun olarak degerlendirecekseniz o ayrı. Gow un ne oldugunu da bilmiyorsak ogrenip oyle gelelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Room by a Window -- 21 Nisan 2018; 14:58:22 >
    Zaten bir oyunu Nintendo yapmıyorsa kesin araktır, balondur, şişirmedir. Senin trol mesajlarına cevap vermekle hiç uğraşmamak en iyisi.

Kesinlikle katiliyorum objektiflik tanrisi :) boooy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Room by a Window -- 21 Nisan 2018; 15:14:30 >
  • Şu fanboyu dikkate almamak lazımdı eskiden xboxcılar oynayamadıkları için gow a laf atardı şimdi bunun gibi nintendocular. Yarın öbür gün başka konsol olur. Ortak noktaları fanboy olmaları. Oynayıp kişisel yorumunu artı eksilerini yazsa sorun yokta boş konuşuyor laf olsun diye yazmış ortaya ama biri gelse dese last of us marioya 10 basar ortalığı yıkarlar. Soyları tükenmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 21 Nisan 2018; 15:21:33 >
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Sen baya olmuşsun ya helal :) god of war ı ögretsene bana nolur? Cok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Kesinlikle katiliyorum objektiflik tanrisi :) boooy
    Biri gelip Nintendo bebe oyunları deyince kızma o zaman:) sen de aynı trollüğü yapıyorsun. Muhteşem bir oyunu arak, bebe bakıcısı diye komik bir şekilde kötülemeye gerek yok hele Nintendo bölümünde hiç yok. Hayatında bu kadar epik bir boss gördün mü daha oyunun başında hem de. Neyse ben oyuna döneyim:)

Gow3teki bossların çoğu bundan iyiydi. Olm şunu merak ediyorum siz nasil insanlarsiniz hahaha:) insanların fikri farklı olabilir. Bu forumda bana gowu ogretecek adam yok buna inanıp inananmamak sana kalmis. Cogunuz gibi gowu ps3 ile ogrenmedim ben. Benim oynadigim 3 oyun gowsa bu degil diyorum. Bu niye zorunuza gidiyor? Bu oyunu da oynayacagim ustelik ama bu tarz olarak acik secik tlou cakmasi. Bence boyle oldugunu kabul etmeyen fanboydur. Bir cok video izledim diyaloglar, sinematik yurume sahneleri, o duygusallik.. e bi zahmet konulari farkli olsun.

Oyun kotu demiyorum bak okudugunuzu anlamiyorsaniz. Sadece diyorum ki bu gow degil. Seriyi ilk oyunda itibaren oynayan herkes bunu diyor. Oyunun guzelligini kotulugunu tartismiyorum yani hala anlatamadiysam yapacak bi sey yok, ayri tellerden caliyoruz demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Room by a Window -- 21 Nisan 2018; 15:34:2 >
    Seni hemen çürüteyim tabi laftan anlayacaginizi sanmam ama bi deneyelim. Bence yeni cikan kirby birak 60i 30 dolar etmez. Sanirim hicbir zaman da almayacagim. Demek ki neymis nintendonun yaptigi her oyun super degilmis di mi?

• boylum kullanıcısına yanıt
    Amerika hocam şu anda Almanya dan gönderim yok maalesef, voltaj sorun olmuyor, sadece priz ucu için çevirici almalısınız...

• FunYouFools kullanıcısına yanıt
    Ben şu anda her gün Nba oynamaya devam ediyorum ve Zelda nın DLC leri ile takılıyorum, keşke Nintendo Mario veya Xenoblade i bu dönemlere saklasaydı da şimdi alıp oynasaydık, bu dönem bu kadar sakin geçecekse neden sıkıştırdılar anlamıyorum...

Ben daha almadım bro ama kızım biraz daha büyüsün kesin alacağım, o zamana kadar çeşitleri de artar diye düşünüyorum, çok zevkli olur kızımla Labo da birşeyler yapmak...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Evet eski oyunları bitirip elden çıkarınca baya baya oyunsuz kaldım konsolda en son pinball fx oynuyordum artık o noktaya geldi Hollow Knight çıksa bu dönem için bana ilaç olacaktı çıkaramadılar bir türlü. Şimdi de en azından mario tennis aces a kadar götürecek oyun bakıyorum ama aklımda ve eshopta şuan ilgimi çeken bir şey yok

• FunYouFools kullanıcısına yanıt
    Hocam Enter the Gungeon ve The Rebirth of Isaac oyunlarına da bakabilirsiniz, o oyunlarda tekrar tekrar oynanabiliyor, ben ara ara Enter the Gungeon takılıyorum...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Enter the gungeon var ama bir süre sonra oda ara ara oynanacak oyun hissiyatı veriyor stardew valley vs de var ama bir ana oyun da lazım

• 
Sayfa: önceki 13651366136713681369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.