Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.648.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
85. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayonetta yı benim gibi daha önce oynamamış olan varsa tavsiye ederim 1. Oyunu bitirdim 2 ye başladım oyun gayet sürükleyici bol aksiyonlu özellikle 2.oyun görsel şölen wii u kullandığımda nasıl almamışım bu oyunu diye kendime şaşırıyorum bu arada 1 ve 2. Oyunu birlikte alacak olanlar 1.oyunu bitirmeden 2.oyuna bakmasınlar 1.oyunun görselleri iyi olduğu halde 2.oyunu görünce oynamak istemezsiniz kısaca oyunlar parasını hakediyor tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• murlek kullanıcısına yanıt
    Valla ben de bu kadar yoruma dayanamayıp siparişi yapıştırdım, daha Zelda ve Mario bitmedi ama

• Arkadaşlar merhaba, çözemediğim bir sorunum var. Daha önce Snipperclips oyununu dijital olarak aldım ve bitirdim. Sonrasında plus versiyon çıktığında fiziksel saklayabilmek için onu aldım. Ancak şimdi kartuşu taktığımda plus ayrı bir oyun gibi gözükmekte ve başta aldığım dijital Snipperclips ile save paylaşmamakta. Yani geçtiğim bölümler gözükmediği için dlc bölümleri göremiyorum. Bir çözümü var mıdır, saveleri birleştirmem mümkün mü? Yoksa 10 dolara bir daha dlc alacağım:)
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Eshop indirdiğini sil save silinmez öyle dene. Iki oyun gözükmesi normal eshop kartuş olduğu içindir hatta farklı regiondan olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reach61 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bu güncellemenin esas olayı Luigi ile gelen balon eklentisi, gün konusunda h bulunduğu bölgeye göre farklılık olabilir...

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Biraz oynanış videolarına bakın, orada diyalogları görürsünüz, ona göre karar verin bence...

• ardaakoluk99 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle oynayın, aramıza hoşgeldiniz...

• likonalite L kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorosunuz hocam kartuş Almanya E-shop Amerika, bu yüzden galiba saveler birleşmeyecek.
  • reach61 kullanıcısına yanıt
    Pişman olmazsın hemşo

• Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm üçlemesi Nintendo Switch e geliyormuş...

https://gematsu.com/2018/02/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-trilogy-coming-switch

Turtle Pop Journey To Freedom Nintendo Switch e geliyormuş...

Xenoblade Chronicles 2 nin posterleri yakında satışa çıkacakmış...

https://twitter.com/Nintendo/status/966919413726261248?s=20

Damascus Gear Operation Tokyo Nintendo Switch e geliyormuş...

https://gematsu.com/2018/02/damascus-gear-operation-tokyo-coming-switch

Attack on Titan 2 ön siparişe açılmış...

https://www.nintendo.com/games/detail/attack-on-titan-2-switch

Bleed 2 bir sonraki ay Nintendo Switch e geliyormuş...

Muddledash yakında Nintendo Switch e geliyormuş...

• murlek kullanıcısına yanıt
    hunter007 kullanıcısına yanıt
    Alanya maçından sonra girip adam pataklarız artık, malum ihtiyaç doğuyor

Naruto'ya aşina olan var mı? Görselleri ilgimi çekti ama dünyasına çok yabancıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reach61 -- 23 Şubat 2018; 15:19:29 >
  • doom'a gyro gelince artık kafam iyice karıştı...
    bayonetta, xenoverse, doom derken baktım tek oyun alsam 200 lira, hepsi 600...
    böyle olunca bir tane bile alası gelmiyor insanın :D
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Doom’u boşver başka yerlerde çok ucuza oynarsın. Zevkine göre bayonetta veya xenoblade alabilirsin.

Eğer uzun sürsün derseniz kesinlikle Xenoblade Chronicles 2, daha çabuk bitsin daha çok aksiyon olsun derseniz Bayonetta veya Doom u düşünün derim ben...

Dediğin üç oyun birbirinden farklı birini alsan diğeri niye almadım dersin. Bayonetta 1-2 Xenoblade bende var. Aksiyon seviyorsan çok iyi bir oyun switch kesinlikle olması gereken bir oyun benim icin bayonetta 3 bekliyorum. Xenoblade ise herkese hitap etmez o oyunu alma nedeni ne jrpg mi eğer öyleyse 300 saat herşeyi bitirirsiniz. Hikayesi uzun ve side quest karışık. Doom Xeno Bayo ucunu de alsan başka bir oyun almak isteyeceksin. İyi düşünün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardaakoluk99 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• arena of valoru neden indiremiyorum ? region olarak canada seçili
  • AdiosKid kullanıcısına yanıt
    Hocam o betaydı, full sürümü daha çıkmadı diye biliyorum...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam bekleyecegiz o zaman

• Mario Kart oynayan bir ekip var midir acaba ?

Ben friend code`umu yazayim, elinde mario kart olanlarla kapisabiliriz. Cok iddiali degilim ama gamecube`den beri oynuyorum trickleri ogrendim birazcik :D

Bu arada ben amerikada yasiyorum suan. Eshopda oyunlar cok pahali. Ben yeni oyunlari kutulu 30 dolar civarina aldim.Mario 38 dolardi mesala aldim bende. Eshop`dan da oyun almak istiyorum ama indie oyunlar bile 15 dolar.Kutulu cikiyor mu bu oyunlar acaba ? yada daha ucuza almanin bir yolu var midir ?

Stardew Valley ile Celeste almayi planliyordum

Friend Code : SW-1817-5986-0677
  • 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.