Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.364
Cevap
454
Favori
1.647.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam biz genelde Perşembe akşamları takılıyoruz, bunu da yavaş yavaş her hafta yapmayı düşünüyoruz, ilk mesajda Discord sunucumuz var onu ekleyin oradan sesli chat de yapıyoruz, isterseniz FC ilk sayfaya ekleyeyim sizde bizi ekleyin oradan...

Oyunları region değiştirerek dijital olarak daha ucuza alabilirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nintendo Minute ekibi Kirby oynamış...

Layers of Fear Legacy fragmanı...

• oyun tavsiyeleri için teşekkürler :) bayonetta aldım. biraz rastgele oynuyorum ama olsun :)

dockta bluetooth kulaklık ile oynamak isteyenler için şöyle bir şey varmış, reddit'de gördüm.
    amazon -> Avantree LONG RANGE Bluetooth USB Adapter for Headphones, Speakers, Driver-Free Wireless Audio Dongle Transmitter, Plug-n-Play, aptX Low Latency, for PC Mac PS4 Nintendo Switch Linux

ben sipariş vereli 4 gün oldu ama henüz kargoya verilmedi, gelirse erken yorum yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 24 Şubat 2018; 8:21:17 >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    hocam pro controller pahalı geldi onun yerine 8Bitdo SF30 Pro bunu alsam nasıldır tavsiye eder misiniz ? yarı yarıya fiyatı çünkü
  • Uzun zamandır konuyu takip ediyordum. Daha fazla dayanamayıp bi tane de ben aldım.

FC: SW-5108-6917-6104

Eklerseniz sevinirim.

Yakın zamanda Splatoon 2 almak istiyorum. Şuanlık Mario Kart var sadece.

• ardaakoluk99 A kullanıcısına yanıt
    Amerika’da kutulu oyunlar bir süre sonra ucuza bulunur gene şanslınız, burada maalesef hiç bulunmuyor. 40-50 liradan fazla veremiyorum oyunlara şu an elim gitmiyor açıkçası en iyisi beklemek.

• Bu yıl Smash Bros gelecek diye bir söylenti var, bilgisi olan var mı?

• AdiosKid kullanıcısına yanıt
    türkiye'de yarı yarıya, amazon'dan bakın controller fiyatlarına :)

bende sn30 pro vardı, sorundan ibaret cihaz. gerçi kimisi de sıkıntı yaşamamış, şans işi biraz. firmanın kalite kontrol olayı çok zayıf.
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Amazondan alirsam 325 tl vergi iadesi olur mu bilemiyorum malum sitede ise 350 tl sf30 ise 170 tlye denk geliyor yaninada type c dock almayi dusunuyorum.cihazin konforu nasil ele oturuyor mu ? Ve sorun demissiniz ne tarz sorunlar acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiosKid -- 24 Şubat 2018; 17:40:28 >
    benimki son firmware güncellemesi ile brick oldu, döndürmek için baya uğraştım.

en son güncelleme sebebim aletin kapanmamasıydı, döndürünce yine kapanmıyor pil bitene kadar. amazon'daki yorumları okuyun derim, 8bitdo tam bir çinli firma :D

her dock switch uyumlu değil, orijinal değilse insignia mı ne öneriyorlar ama o bile yaygın değil, diğerleri zarar veriyormuş falan. dock bu amaç içinse dikkatli olmak lazım.
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    riske girmeyip direk pro cont mu alın diyorsunuz hocam sonuçta ucuz birşey değil.docku sadece joysticki sarj etmek için istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiosKid -- 24 Şubat 2018; 19:19:48 >
    Hocam hiç kullanmadım o yüzden kendi kişisel fikrimi söyleyemem, fiyatı yarıya olabilir ama özellikleri birebir aynı değil diye biliyorum, bir de arada bazı insanlar güncellemelerde sıkıntı yaşayabiliyormuş...

• tellys T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam cihazınız, güle güle oynayın, aramıza hoşgeldiniz...

İlk sayfaya ekliyorum Friend Code unuzu, Perşembe akşamları yarışlara bekleriz, iyi veya kötü olmak önemli değil, önemli olan birlikte oynayıp eğlenmek...

Eğer maddi durumunuz el veriyorsa bence Pro Controller almak daha iyi olur...

• reach61 kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anlık sadece söylenti, ara ara çıkıyor bu fakat bu sene yeni bir Smash Bros bekliyoruz...

• Fire Emblem Warriors dan Nabarl fragmanı...

ikisini de kullanmış biri olarak pro daha iyi bence, diğeri nostaljik olarak güzel tabi ama pratikte sorun çıkarsa muhattap yok.

pro standart usb-c ile şarj olabiliyor, ben en son amazon'dan bir dock aldım, henüz gelmedi ama :) "Joy-Con & Pro Controller Charging Dock for Nintendo Switch"
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

İlk sayfaya ekliyorum Friend Code unuzu, Perşembe akşamları yarışlara bekleriz, iyi veya kötü olmak önemli değil, önemli olan birlikte oynayıp eğlenmek...

Çok teşekkür ederim.

Uzun zamandır PC oyuncusuyum, neredeyse oynamadığım açık dünya, macera, aksiyon oyunu kalmamıştır. Hiçbirinden Zelda'dan aldığım kadar zevk almadım. Oyunun çok başka bir havası var. Daha şimdiden bu konsolu aldığıma o kadar memnunum ki.

Bu tarafa çok hakim değilim. Öncelikle oynamam gereken oyun önerilerinde bulunabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tellys

quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Çok teşekkür ederim.

Uzun zamandır PC oyuncusuyum, neredeyse oynamadığım açık dünya, macera, aksiyon oyunu kalmamıştır. Hiçbirinden Zelda'dan aldığım kadar zevk almadım. Oyunun çok başka bir havası var. Daha şimdiden bu konsolu aldığıma o kadar memnunum ki.

Bu tarafa çok hakim değilim. Öncelikle oynamam gereken oyun önerilerinde bulunabilir misiniz?

1. Mario odyssey kesinlikle
    2. Metroid prime 4 kesinlikle
    3. Zelda breath of the wild kesinlikle
    4. Mario kart 8 eglenceli
    5. Donkey kong kesinlikle çıkmadı çıkacak
    6. Castlevania serisi kesinlikle tabi çıkarsa
    7. Kirby Star Allies çok eglenceli
    Aklıma gelenler şimdilik bunlar diger arkadaşlarda ekler

• daho kullanıcısına yanıt
    Metroid Prime 4 bu sene bile çıkmayabilir, beklenti pokemon üzerine :)

Bu listeye Bayonetta yı da eklemek lazım diye düşünüyorum, 1. ve 2. oyunu remastered olarak yeni çıkış yaptı.

• 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.