Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: belmondoneo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayirli olsun kartınız iyi bir kart merak etmeyin ayrıca geldiğinde ne kadar iade geldiğini belirtir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    Hocam oncelikle hayirli olsun hosgeldiniz. Ben 1-2 switch oyununu önermem bence parasını haketmiyor. İlk etapta single için zelda ve mario odyssey, multi icin de splatoon ve mariokart öneririm. Bunlar sizi zaten rahat 6 ay falan götürür.

Ayrıca bende micro sd var 128lik, hızı 80 galiba. Yanı sıkıntı olmaz. 60 bile yetiyor diye biliyorum. Sorularınız varsa yardımcı olurum elimden geldiğince.

hayırlı olsun konsolunuz,aramıza hoşgeldiniz...

bu kadar heves ettiyseniz Nintendo ya pişman olacağınızı sanmıyorum,bence verdiğiniz paraya değecektir...

teslim tarihi genelde yazılandan biraz daha erken oluyor,umarım size de öyle olur...
  • Bu hafta Switch e gelecek oyunlar...

• Ambition of the Slimes 18 Ocak da Nintendo Switch e geliyormuş...

• bu direct yalan mı olacak acaba,hala bir açıklama yok...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    inadına ertelicekler galiba :)
  • conerland kullanıcısına yanıt
    offf nintendo hiç acıman yok....
    Bugun bitmeden duyurulacak dostum.

• 11 ocaktaki directte metroid ve fire emblem gösterilen oyunlar arasında olacak.

• Burası yeri mi bilmiyorum kusura bakmayın ama Switch'i en uyguna ve güvenli olarak nereden temin edebilirim? Getiren spotçulardan almak mantıklı mı sizce?
  • mediamarkt 1800 civarı satıyor ama siz bilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Hayirli olsun kartınız iyi bir kart merak etmeyin ayrıca geldiğinde ne kadar iade geldiğini belirtir misiniz?

çok teşekkürler umarım iade gelir hocam gelmeyenlerde oluyormuş tedirgin etti biraz ama o riske girdik

quote:

orjinalden alıntı: White Room by a Window

Hocam oncelikle hayirli olsun hosgeldiniz. Ben 1-2 switch oyununu önermem bence parasını haketmiyor. İlk etapta single için zelda ve mario odyssey, multi icin de splatoon ve mariokart öneririm. Bunlar sizi zaten rahat 6 ay falan götürür.

Ayrıca bende micro sd var 128lik, hızı 80 galiba. Yanı sıkıntı olmaz. 60 bile yetiyor diye biliyorum. Sorularınız varsa yardımcı olurum elimden geldiğince.

çok teşekkürler hocam ama 1 2 switchi eşime gösterdim beğendi o yüzden onu alacağım zelda düşünüyorum ama daha fazla masrafa giremem splatoon 2 yide ilk gördüğüm zaman sadece online sanıp beğenmemiştim merak edip videolarına baktım hoşuma gitii beğendim eşimde beni izlerken gördü o da beğendi güzelmiş dedi mario ise izlediğimde switchi isteme nedenimdi bu yüzden 3 ünü düşünüyorum ama switchi aldığım için kendimi çok sınırlamam daha fazla oyun almak istiyorum ama bunun için psn gibi indirimler yapması lazım bu fiyatlar pek oyun oynayamayız açıkçası
    quote:

orjinalden alıntı: hunter007

hayırlı olsun konsolunuz,aramıza hoşgeldiniz...

bu kadar heves ettiyseniz Nintendo ya pişman olacağınızı sanmıyorum,bence verdiğiniz paraya değecektir...

teslim tarihi genelde yazılandan biraz daha erken oluyor,umarım size de öyle olur...

inş. erken gelir hocam 1 ay var daha nasıl sabredecem 2 3 kere niyetlendim vazgeçtim 1 aydır konuyu takip edip youtubedan switch videoları izliyorum 3 gündür gece rüyalarıma girmeye başladı

-------------------------------------------------------------------------------------------

genel olarak bir kaç sorum var

öncelikle oyunları kutulumu yoksa dijital mi almak mantıklı playstationda tamamen dijitale döndüm kutulu çok uğraştırıyor birde büyük bir ilde değilim benim için hiç mantığı yoktu switch dede dijital düşünüyorum ama 128 gb lık hafıza kartı olması kafamı karıştıryor ps4 ü 2 tb yükseltmiştim birazda plus sağolsun onuda doldurdum bunda nasıl olacak hiç bilemedim

nintendo nun mağzası eshop deniyor takip ettiğim kadarıyla bunlarda bölge değiştirerek en ucuz oyunuda

rahatça alabiliyoruz sanırım ve en ucuz eshop güney afrika ve meksika galiba birde site varmış en ucuz oyunun hangi eshopta olduğunu gösteren bir site var sanırım siteden oradan buluyoruz galiba

yavaş yavaş nintendo dünyasını öğreniyoruz bakalım bu küçük topluluğun bir parçası olmak güzel grupla filan varsa katılabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 9 Ocak 2018; 15:35:9 >

bence amazondan oyunları alın indirim zamanları oluyor ve satabilirsiniz artık hesaba kaydediliyor bu yüzden hesabı satmanız gerekebilir bazı oyunlar la noire gibi hafıza kartına ihtiyaç duyuyor sığmadığı için aslında arttırılabilir ama nintendo'nun böyle bir planı olduğunu zannetmiyorum
    Hocam ben full dijital gidiyorum artik. Hem kargo bekleme, hem vergi kargo (abd icin) ve tak çıkar olayları falan zor geliyo artik. İki kutulu oyunum kaldi dün yatakta kitapliktan cikarip takmaya usendigim icin oynamadim mesela. Switch in mantigina da dijital uyuyo bence, her yerde her zaman kutuphaneye aninda ulasabilmek. Ustelik kayboldu, cizildi derdi de yok, kartuslar cok kucuk. Oyunlar da hesaba kaydoldugundan yer kalmayinca eskilerden silip yeni yuklersiniz sonra buyuk sd cardlar ucuzlayinca tum kutuphaneyi ona indirirsiniz.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Rusya Nintendo sayfası direct ile haberler gelecek bekleyin diye tweet atmış...

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    dostum Nintendo da çalışmaya başladın da haberimiz mi yok...

metroid duyurulacak ama sen neden bu kadar sakin söylüyorsun bunu...

Hyrule Historia ve Breath of the Wild MasterWorks en güvenilir kaynaklardan biri ama bul bulabilirsen tabii..

White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Hocam çalışmaya başladıysan bizide alırsın artık Çok çılgın fikirlerim var Nintendoyu uçuracak
  • okberke1907 kullanıcısına yanıt
    evet bu ikisini bulabilseniz efsane olurdu...
  • 
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.