Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1198. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.268
Cevap
453
Favori
1.641.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skies of Fury Dx Nintendo Switch duyuru fragmanı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Implosion demosu eShop a gelmiş...

https://twitter.com/NintendoEurope/status/950396701512208389?s=17

• Bayonetta 2 nin genel özellikleri açıklanmış...

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Bayonetta-2-1313750.html#Overview

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Bayonetta 2 nin genel özellikleri açıklanmış...

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Bayonetta-2-1313750.html#Overview

Ya bu remake mi olacak yoksa remastered mı?

Remake olsa keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar herkese,

Uzun süredir switch i pek kullanma şansım olmuyor yoğunluktan. Ya fifa da 1-2 maç yapıyordum ya da nba de 1 maç falan. Hafta sonu uçak yolculuğunda ilk defa uyumadım zelda ya daldım tekrar fakat takıldığım 1-2 nokta var. Ben daha oynamadıysam başka oynamayanlarda vardır diye spoiler içine alıyorum, bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim herkese iyi oyunlar.

En son yürüyen robotlardan naborisi halletim, ismi o da olmayabilir. 2 tane daha var çözmem gereken fakat 1 tanesi bildiğin lavların içinde ya da ulaşmak için lavların olduğu bir bölgeden geçmek lazım, adım attığım gibi yanmaya başlıyor. İleride buraya uygun itemlere sahip olacak mıyım? Ya da yanmamı engelleyecek giysi. Yani yine önceden sorduğum gibi daha oyunun en başında final boss a gizli gizli gittiğim gibi burayada erkenmi gelmişim

İkincisi tam tersi, donduğum yerler var. İksir ile çözüm oluyor soğukta ama belirli süreli. Özel giysiler var mı soğuk içinde?
  • syphonfilter kullanıcısına yanıt
    Biberli yemekler yap ye sıcaktan koruyor. Stamina iki çember olsun karok ve Shrine tamamla oyun kolay gelir belli bir seviyeden sonra iyi oyunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Yemek kısmında sorun yok, sıcak ve soğuk aralığı çok az. O lavlı bölgede yemek dışında başka bir çözüm yok o zaman? Ya da iksir dışında? Giysi vb. bişeyler bekliyordum ben dah açok ama yana yana gideceğiz artık:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Skies of Fury Dx Nintendo Switch duyuru fragmanı...

Bu oyun çok zevkli olur

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam kendimi bu konuda geliştirmeye devam ediyorum, her zaman yeni bir bilgi öğrendiğim oluyor daha çok başındayım

OoT yi oynadıktan sonra Zelda konusunada derinden başlayacam

Öğrenci olmanın faydalı bol boş zamanım oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okberke1907 -- 9 Ocak 2018; 1:35:29 >
    Yakındaki şehirde giysi dükkanı var. Orada lavlardan koruyan giysi seti satılıyor.

Her dış ortam için koruyucu kıyafet setleri var. Nasıl güçlendireceğiniz ve Nerelerden bulabileceğiniz ile ilgili Zelda Wiki sayfalarına bakabilirsiniz.

• Cevap için teşekkürler, wikiye baktım şimdi hem donma hemde yanmayı engelliyen birer adet armor seti varmış, bakalım toplamam ne kadar sürecek.
  • Rabi Ribi Nintendo Switch e geliyormuş...

• Machiavelli. kullanıcısına yanıt
    Remake olarak gelir bence hocam,Switch e uygun hali getirirler...
  • Mr.Seko kullanıcısına yanıt
    bekliyorum bakalım nasıl bir fiyattan çıkacak...
  • okberke1907 kullanıcısına yanıt
    evet ya öğrenciyken her şey çok daha kolaydı...

Zelda konusunda aslında o yurt dışında satılan kitapları o kadar pahalı olmasa çok güzel kaynaklar...
    Kısa sürede toplarsınız. Bazılarını yan görevler ile alıyorsunuz ona dikkat edin sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

quote:

Orijinalden alıntı: Niekath

quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

quote:

Orijinalden alıntı: Niekath

Arkadaşlar bişey soracağım Super Mario Odyssey'deki grafiklerin güzelliğini bilen bilir neden Nintendo Zelda BOTW'a da aynı grafikleri yapmadı? Zelda Mart'ta Super Mario Ekim'de çıktığı için falan mı acaba?

Bir oyun bir diğerine benzemez bir kere BOTW haritası çok büyük yükleme ekranı shrine ve bazı özel kısımlar dışında yok gibi birşey, gidebildiğin kadar gidiyorsun. Mario ise daha küçük ama kompleks haritalar sunuyor. Elma ile armut karşılaştırmamak lazım görsel olarakta birbirinden farklılar. Ayrıca Zelda baştan itibaren Wii U için geliştirilmiş bir oyun Mario öyle değil direkt Switch odaklı hazırlanmış bir oyun.

Zeldanın da bazen oldukça iyi göründüğü kısımlar var ama açık dünya çok sistem isteyen bir olay. Sistemin çok iyi değilse ona göre uzatırsın ayağını mesela Ps4'te yeralan Horizon da o güzel grafikleri vermek için oyun motoru sadece oyuncunun gördüğü yerde ki obje ve detayları render ediyor yani bir odak noktası var ve dünyanın diğer kısımları bu an içerisinde harita da yeralmıyor yani alan boş duruyor böylece yetersiz sistemi size hissettirmeden efektif kullanarak görsellik sunuyor.

Ben açık dünya oyunlara genel olarak karşıyım hakkını vererek yapmadıkları, doldurmadıkları zaman sadece göz boyamaktan ibaretler ama bir trend oldu gidiyor işte ne yapalım.

Siz de haklısınız haklı bulduğum yanlarınız var fakat ben şahsen açık dünyayı büyütüp içini fazla doldurmamaya çok da karşı değilim çünkü Zelda BOTW da oynuyorum Horizon Zero Dawn da oynuyorum ikisi de açık dünya atmosferi açısından insanın gezdikçe içini açan oyunlar yani ben böyle düşünüyorum fakat sanırım Super Mario'yu Zelda'dan da bir tık daha fazla beğendim başından kalkasım gelmiyor onun

Merak etmeyin aynı konu forum da oldukça konuşuldu mevzusu açılınca yine konuşuluyor Bazıları mario'yu daha ço severken bazıları Zelda'yı seviyor. Ben ikisini de ayıramıyorum birini oynamak istemediğimde diğerine atlayıp devam etmek hoş oluyor. Tek isteğim nintendo bu kalitede oyunlar yapmaya devam etsin konsola.

Evet açık dünyaların öyle artıları da var gezdikçe gezesiniz geliyor. Kalite bir oyunsa açık dünya çok iyi oluyor ama değilsede hiç çekilmiyor.

Bence Nintendo Zelda ve Mario kalitesinde oyun yapmaya devam ederse tüm zamanların en iyi konsolu bile Nintendo Switch olabilir Bu kadar güzel oyun kimseciklerde yok henüz
  • Japonya konsol pazarı Nintendo Switch sayesinde 2017 yılında %172.9 artmış...
  • uzun bir almama çabasından sonra amazondan nintendo switch siparişi verdim. nintendo switch neon blue and red + koruyucu ekran + pro controller + 128 gb samsung micro sd card

kendimi uzın süre bu gereksiz harcamayı yapmamak konusunda telkinlesemde daha önce hiç nintendo sahibi olmamıştım bir merakımda vardı wii zamanında ama wii u patlayınca hevesim biraz kırılmıştı ama switch tekrar beni nintendo dünyasını keşfetmeye itti aralığın sonundan beri 2 kere sipariş verdim sonrada iptal ettim bu 3. artık amazon ödemeyi de aldı. umarım ilk defa nintendo dünyasına giriş yapan biri olarak severim ve hem hevesime hem ödediğim paraya değer.

şimdilik ilk etapta almayı düşündüğüm oyunlar, super mario odysey, splatoon , 1 2 switch

bir de sorum var aldığım 128 gb hafıza kartının clas 10 olmadığını farkettim samsung evo diye çok dikkat etmedim u3 diye bir sistemmiş 100 mb yazmışlar ama okuma hızımı yazma hızımı bir şey yazmıyor belkide 2 si de 100 mb tır. ne dersiniz bu kartta sorun yaşarmıyım.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B06XWZWYVP/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

ekleme : kart class 10 muş 90 mb yazma sorun yaşamam heralde
    128GB Capacity
    UHS-I Speed Grade 3 (U3) & Class 10
    Up to 100MB/s & 90MB/s read & write speeds
    Durable design protects your memories

ekleme 2 : teslim tarihine 29 - 30 ocak diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 9 Ocak 2018; 12:25:12 >
  • Istediğiniz oldu gibi duruyor tarayıcı dosya gezgini vb. şeyler gelecekmiş

https://twitter.com/NinDailyNews/status/949460144122945536

• 
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.