Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.372
Cevap
456
Favori
1.648.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar amazonda .com ya da .de’de switch oyunlarinda indirim olur mu sizce noel dolayısıyla?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Arkadaslar amazonda .com ya da .de’de switch oyunlarinda indirim olur mu sizce noel dolayısıyla?

Şu an indirim yok mu zaten christmas dolayısıyla? Sadece markette ki oyunlar değişiyor sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Machiavelli. kullanıcısına yanıt
    Valla ben goremedim pek hocam. Odysseyde 5 dolarlık bi indirim var o da biseye derman olmuyo.

• Nintendo indirim söz konusu olunca inanılmaz pinti davranıyor. Sinir bozucu.

• Bu da benden Nintendo’yu hic elestirmiyorsunuz diyen arkadaşlara gelsin:

- Zeldanin hala 60 dolar olmasi eshopta sacmalik . İndirimin i sini vermiyo nintendo musterilerine

- party kurmak chat yapmak yok, bu çağda telden chat yapmak cok sacma. Bir de bu sisteme ücret isteyecekler. Gorucez bakalim ne ile gelecekler.

- hala daha fcye muhtac olmak garip. Nick ile eklenebilmeliydi insanlar.

- chat i gectim arkadaslara mesaj bile atamıyoruz ki sacmalığın alası bu

şu an aklıma gelenler bunlar

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Ben, Pokemon ve Metroid arasında GOTY savaşı olmasını istiyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okberke1907 -- 20 Aralık 2017; 14:13:37 >
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Hocam boşverin onları. Biz ne dersek diyelim Nintendo ya tapıyorsunuz diyecekler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: okberke1907

Ben, Pokemon ve Metroid arasında GOTY savaşı olmasını istiyorum ama

Önümüzdeki sene switch oyunlarına goty gelmesi çok çok zor

• okberke1907 kullanıcısına yanıt
    Metroid belki aday olabilir ama Pokémon bence tamamen oynanış tarzına bağlı, şimdiye kadar ki oyunlar gibi olursa çok zor ama Breath of the Wild tarzı bir oynanışa sahip olursa belki...

Bence de chat ve mesaj yollama olayını mutlaka halletmeliler, gerçekten bu zamanda tuhaf oldu böyle...

Ben FC olayına aslında takılmıyorum çünkü ha FC alıp ekliyorsun ha Nick, bence çok bi farkı yok...

• Vallex kullanıcısına yanıt
    Oyunlara ve Nintendoya bağlı orası. Daha uzun zaman var zaten bakacağız duruma göre..
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Pokemonun zaten şimdiki hali ile zaten girmesi imkansız hocam. Breath of the Wild gibi Pokemonu pokemon yapan özellikleri onu bozmadan değiştirebilirlerse o zaman en güçlü adaylardan biri olabilir..
    Neden böyle dediniz hocam?

• quote:

Ps4 ve xbox a cok guzel oyunlar gelicek cunku gow, last of us, rdr gibi o yuzden gercekten isi zor tarafsiz olarak bunu soyleyebilirim en cok bekledigim oyun pokemon ama onu goty adayi nasil yaparlar bu oyunlarla yarisicak bir sekilde cikarabilirlerse bas yapit bir oyun olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Vallex

quote:

Ps4 ve xbox a cok guzel oyunlar gelicek cunku gow, last of us, rdr gibi o yuzden gercekten isi zor tarafsiz olarak bunu soyleyebilirim en cok bekledigim oyun pokemon ama onu goty adayi nasil yaparlar bu oyunlarla yarisicak bir sekilde cikarabilirlerse bas yapit bir oyun olur

Xboxa hiç bişey gelmeyecek aslına bakarsan 3ncü parti firmaların bir kaç oyunu dışında.

Sony e gelecek baya bir exclusive.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okberke1907 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende bunu demek istedim...

Şu Ocak ta eğer Direct olursa, aslında bi gameplay gösterseler bomba olur...

• Super Mario Bros. releasing next week
    Hamster will be publishing Arcade Archives VS. Super Mario Bros. on the Nintendo Switch eShop next week (22 December) priced at ¥823.

Sitenin birinde böyle yazıyordu. Sağlam kaynak değil galiba, siteye hit çekmek için yazmışlar gibi geldi.
    Metroid Prime 4 seneye gelirse eger bu saydiginiz oyunlar kadar şansı olur en az. Üstelik 3 ü de bir önceki oyunun başarısına ulaşamayacak bence. Last of us zaten cok buyuk risk aldı ne yapsalar ilk oyunun ustune cikamazlar. Rdr2nin ana karakteri sandigimiz karakterde john marston karizmasının 10da 1 i yok o da muamma. Gow zaten temelli kendini degistirdi yurume simulasyonu oyunlara benzemis hani su oynamaktan cok film izledigimiz oyunlar gibi.

Hani Metroid Prime 4 seneye cikarsa 3unu birden silkelerse bence sasirmayin. Tabi bu kesin demiyorum ama ihtimal dahilinde. Metroid bu 3 ipden de guclu bir ip sonucta. Tek oyun olarak bahsetmiyorum marka degeri olarak yani. Gta falan olsa o zaman baska olurdu mesela. Ya da tes6.

Belki retro studios oyununu da gorebiliriz oradan da cok saglam bir sey cikacak eminim.

Cidden ya rdr2'deki ana karakter ne öyle buffalo mandıracısı gibi. Abi bu tip oyunlarda karakter işlenişi çok önemli chuck norris gibi bi amerikan züppesi koyarlarsa oyunu yerden yere vururum gömerim şimdiden söylüyorum.

• darknet D kullanıcısına yanıt
    Yok hocam doğru Nintendo resmi sitesinde de açıklanmış...

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Arcade-Archives-VS-SUPER-MARIO-BROS--1320846.html#Overview

• 
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.