Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.364
Cevap
454
Favori
1.647.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • My Hero Game Project İngilizce fragmanı yayınlanmış...

• Yoku’s Island Express ten herkese mutlu noeller...

• Splatoon 2 stüdyo kayıtları...

• Gençler olur da başınıza gelirse Amazondan geri gönderdiğiniz ürünün kargo parasını bile geri alabiliyorsunuz aklınızda olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media Markt, Nintendo Switch satışına başlamış!

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_nıntendo-switch-oyun-konsol-1178628.html
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Yılbaşında gelecek sağ ve sol Joycon lar kırmızı benimkinin. Bir de kutusu cok guzel Içerisinde koruma kılıfı bi de mario oyunu hediyeli walla bi mutluyum ki:)))

• hunImparatoru kullanıcısına yanıt
    süper hocam gelsin de güle güle tadını çıkarın konsolun...
  • Project Octopath Traveler müziklerinden bir örnek,diikat oyun içi görüntü içeriyor...

• Crawl Nintendo Switch çıkış fragmanı...

• Amazon'dan verdiğim Nintendo'nun official çantası ve Spiegen ekran koruyucu geldi. :)

Store'da güzel indirimler var 50 usd bütçem var ne alsam acaba? (Odyssey ve Mario Kart var elimde halihazırda)

RPG tarzında ve aşağı yukarı 30 saat üstü oynanış sunan oyun tavsiyesi lütfen.:)
  • Esasiyun kullanıcısına yanıt
    Eğer 10 dolar daha çıkabilirseniz Xenoblade Chronicles 2 tavsiye ederim...

edit: ben kutulu olarak düşünmüştüm Amazon dan ama dijital olarak alacaksanız Güney Afrika store da 50 Dolar a alabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 19 Aralık 2017; 16:21:51 >
  • Japon eshoplardan alınına oyunlarda dil sorunu oluyormu? Snipperclips gördüğün kadarıyla en ucuz orda var. Hani oraya özgü japonlar oynasın diye tek dilli olur mu? Yani japonca yazdığı için anlayamıyorum dil seçeneklerinde kısıtlama varmıdır :) ?
  • ****GhOsT**** kullanıcısına yanıt
    Sanırım bazı oyunlarda sadece japonca olabiliyomuş.

Biraz araştırıp bulunabilir internetten.

Ama mario zelda da filan en kötü ingilizce vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ****GhOsT****

Japon eshoplardan alınına oyunlarda dil sorunu oluyormu? Snipperclips gördüğün kadarıyla en ucuz orda var. Hani oraya özgü japonlar oynasın diye tek dilli olur mu? Yani japonca yazdığı için anlayamıyorum dil seçeneklerinde kısıtlama varmıdır :) ?

snipperclips ingilizce var. mario ve zelda da var ama splatoon sadece japonca.
  • Dark Souls hakkında tweet atan Sellars bugün bir tweet daha atmış ve Dark Souls un yine de geleceğini yazmış, en geç kış 2018 de Nintendo Switch te Dark Souls u görecekmişiz fakat Tweet ardından silinmiş...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Adam yalama yaptı durumu bence ocaktaki directte ortaya cikabilir öyle dusunuyorum.

• Dragon Quest XI gelseydi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Machiavelli. kullanıcısına yanıt
    Çıkacağı açıklanmıştı zaten ama ortada hiç görsele rastlamadım. Youtube’da hep ps4 versiyonu videoları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Çıkacağı açıklanmıştı zaten ama ortada hiç görsele rastlamadım. Youtube’da hep ps4 versiyonu videoları var.

PS4 versiyonuda japonya da çıktı sanırım daha batıya gelmedi.

Bir an önce gelseydi dragon quest switche artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 19 Aralık 2017; 20:46:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Valla olabilir, Doom ve Wolfenstein nasıl pat diye duyuruldu bu da öyle olabilir...

• 
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.