Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani ben cidden oyuna bok atmak icin demedim ama karakter beni hic icine cekmedi. Ogluyla oynasak daha iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam metroid nasıl daha büyük IP olur. 3 ana oyunu toplam 6 milyon satmış vgchartz’a göre. Last of us ise ps3+ps4 toplam 12 milyon. God of war serisini söylemeye gerek duymuyorum. Metroid çok kaliteli bir seri olabilir ama satış ve cihaz sattırma bakımından zelda veya Mario değil. Şu trilogy çıkarsalardı keşke ben hiç oynamadım.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Ocak ayındaki directte ben pokemon adına birşey beklemiyorum hocam. Bu sene içinde çıkacaksa şubat ayında Pokemon Direct ile duyururlar.
  • Yonder the Cloud Catcher çok yakışır aslında bu konsola. Geliştirici steamde ki başlıklarda düşünüyoruz felan demiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Buyuk ip denirken sevilen ve Iyi bilinen olmasindan bahsedebiliriz Metroid’in. Gelecek yil goty olacak oyun oynanisiyla fark yaratmali yine. Bakalim ne olacak. Bu yil TLoU 2 gelmeyecek buyuk ihtimalle. Sony tarafinda GOW ve Spider-Man olacak. Multiplatform Rdr 2 nintendo ne yapicak simdilik bilmiyoruz. Rdr mukemmel bir oyun olarak piyasaya cikmasa bile sirf hype ile bile baya yuruyecek gibi.

Fakat Ps4 ve Switch tarafi baya dolu dolu bir yil olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 20 Aralık 2017; 19:7:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okberke1907

Ocak ayındaki directte ben pokemon adına birşey beklemiyorum hocam. Bu sene içinde çıkacaksa şubat ayında Pokemon Direct ile duyururlar.

Eğer şubat pokemon direct'te göstericeklerse, bence ocakta ufak tease edip, şubatı beklemede kalın yaparlar ama bana önümüzdeki seneye Pokemon oyunu gelmez gibi geliyor.

Şu an ana seri Pokemon, ana seri Fire Emblem, Metroid Prime 4, Bayonetta 3, yeni Pikmin(duyurmasalar da Miyamato ikidir geliştiriyoruz diyor), Retro bir şeyler yapıyor falan ama gerçek anlamda oynanış gördüğümüz bir Kirby, bir de Yoshi var. Ocaktaki Direct'te baya bir şeyler görebiliriz gibi geliyor. Tabii e3'e kadar olan dönemden çıkıcak şeyleri gösterip kısa da kesebilirler. Bakalım.
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Ben satış açısından demedim ki. Mobil oyunların bazıları bu oyunları katlamıştır satışta, yani o mobil oyunlar daha iyi oyun mu? Ya da cod gow serisinin kac katı satmış, hangisi daha büyük ip? Yabancı basına bu oyunların oyun dünyasındaki yerini sıralatsanız metroid hepsinden önde çıkar. Dedigim gibi serilerin tek bir oyunundan bahsetmiyorum genel algılardan söz ediyorum.

Demek istediğim kapital anlamda büyüklük değil, oyun dünyasına kattıkları ve oyun dünyasini degistirmeleri yönünden büyüklük. Biraz da bu sebepten mario ve zelda 97 mcye sahip olabiliyo.

• Oozed, lprytk, esmerbuyucu öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Her oyunda olmasada ingilizce desteği olması iyi olmuş.Snipperclips te olmasına ayrıca sevindim :)

Üstteki link biraz daha ayrıntılı güzel oldu. Şimdi konuyla ilgili bir başka şeyi sorayım daha önce bir kaç yerde ayzıyordu japon eshoptan oyun almada sıkıntı yaşanıyor mu? Her kredi kartı kabul edilmiyor yada önce hediye kartı gibi birşey alıp onunla almak zorunda olmamız gibi? Yoksa diğerlerinde olduğu gibi direkt kredi kartımla sorunsuz alabilirmiyim? Japon eshoptan alışveriş yapan varmı?

--
    Alet elime hala gelemdi malesef yılbaşında gelecek.. Gelmediği içinde kurcalayıp, deneyip çözemiyorum. Ama bi yandan da kafama takılanları hemen çözmek istiyorum dayanamayıp :) Hani niye denemiyosun sorcağına diye aklınıza gelirse ufak bir açıklama yapayım dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ****GhOsT**** -- 20 Aralık 2017; 21:9:23 >
  • okberke1907 kullanıcısına yanıt
    Özel bir Direct daha güzel olur aslında...

• Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    GameFreak takvimine göre 2019 içinde çıkması lazım ki bende öyle bekliyorum ama bu sene çıkma ihtimalide var. Sun&Moon çıktıktan sonra ana ekip Switch oyununu geliştirmeye başlamıştır ama seneye diğerleri gibi çıkacaracaklarına gerekirse 2-3 sene erteleyip yepyeni bir şey çıkartmaları tercih ederim..

Ocak Direct'i çok dolu olacak büyük ihtimalle. Bu sene içinde çıkacakları muhakkak gösterirler. E3'e kalanlarda bir sonraki seneye artık..
  • seneye switch pro gibi bir şey cikabilirmi?

1080p ekran

daha güçlü işlemci (60 fps garantisi çoğu oyunda)

konsolun etrafındaki siyah yerleri kaldırarak ekranin 7 inch civarı olmasi

daha uzun batarya süresi (4-8 saat rahat)

fiyat 350 dolar

normal switch ise 250 ye düşer

çok efsane olur çok

• quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

seneye switch pro gibi bir şey cikabilirmi?

1080p ekran

daha güçlü işlemci (60 fps garantisi çoğu oyunda)

konsolun etrafındaki siyah yerleri kaldırarak ekranin 7 inch civarı olmasi

daha uzun batarya süresi (4-8 saat rahat)

fiyat 350 dolar

normal switch ise 250 ye düşer

çok efsane olur çok

Öyle birşey olacağını hiç zannetmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Switch Pro çıkacak olursa normalinden tek farkı ekranının daha büyük olması olur.

New Switch gibi bir şey çıkartmaları içinde Switch'in üstünden en az 3 yıl geçmesi lazım..
  • okberke1907 kullanıcısına yanıt
    belli olmaz hocam switch mini diye yeni bir konsol dedikoduları cikti 3 yılı beklemelerine gerek yok isteseler yarın çıkarırlar

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Hocam şu ana kadar hiçbir yeni seri Pokemon oyunu Nintendo Direct ile gün yüzüne çıkmadı. GameFreak şubat ayında Pokemon Direct yapar öyle duyurur bu sene çıkacak olursa..
  • Hocam Switch Mini çıkacak olursa Pokemon için çıkar. Ebeveynler daha sağlam cihaz alsınlar diye çocuklarına. Başka bir farkıda olmaz normal Switch ile arasında..
  • Bence GOTY seçme kriterleri arasında ne kadar çok sattığı en son kriter olmalı, ondan ziyade oyun Dünyasına not yenilik getirmiş mi diye bakmak lazım, yeni bi oynanış, yeni bi hikaye, yeni bi tarz yada herhangi bir yenilik, mesela Cuphead gibi, daha önce hiç yapılmamış bir oyun yaptılar yada Horizon Dawn, daha hiç işlenmemiş özgün bir hikaye yapmışlar, Zelda zaten hepimiz biliyoruz bir şey demeye gerek yok, bence GOTY da daha çok bunlara bakmaları lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: okberke1907

Hocam Switch Mini çıkacak olursa Pokemon için çıkar. Ebeveynler daha sağlam cihaz alsınlar diye çocuklarına. Başka bir farkıda olmaz normal Switch ile arasında..

benim gönlüm daha iyi donanımlı bir şey çıkmasından yana 2018 de telefonlardan daha kötü performans sağlayan çip takmışlar içine

• Merhaba arkadaşlar. Konsolu kendi şarj cihazı hariç şarj aletleriyle şarj eden oldu mu aranız da? Genelde Handheld modda oynuyorum şarjı bitince oyunu bırakıp 3 saat şarj olmasını beklemek uzun ve sıkıcı bir süreç oluyor. Handheld oynarken telefon şarj aletini kullansak bir sıkıntı yaşatır mı var mı böyle oynarken aynı zamanda farklı bir şarj cihazı ile şarj eden ?

• 
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.