Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mario ve zelda ile bi başlayalım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• okberke1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 😊

• batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.Siyah almaya karar verdim.İlk aşamada hangi oyunları önerirsiniz?Pokemon daha çıkmadı mı? Oyunları almanyadan almak mı internetten almak mı daha uygun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasin1001 -- 13 Aralık 2017; 16:1:43 >
  • umarım düzgün bir performans yaması gelir hocam...
  • Xenoblade’den haber yok mu yama bekliyorum almak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Xenoblade’den haber yok mu yama bekliyorum almak için.

22sin de çıkacak sanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Mario ve zelda ile bi başlayalım hocam

bu arada ayıptr sorması kaça aldınız hocam?
  • Ve mario biter %100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murlek -- 13 Aralık 2017; 17:13:3 >
  • Şu konsol aklımı çelip duruyor. Ps4 pro yu satıp bunu mu alsam diye düşünüyorum. Zelda tam sevdiğim türde bir oyun. Octopat traveler ve geleceği duyurulan wasteland 2 de bu konsolda çok güzel olur. Teknoseyir incelemesine kızmışsınız. Ama 1,5 yaşındaki kızım büyüdüğünde hangi konsolu oynasın diye düşündüğümde aklıma ps4 değil, switch geliyor. Her şeyden önce nintendo oyunları kanlı değil. Ayrıca kontrolcüleri birer birer karşılıklı kullanabilmek, oyunda başarılı olduğunda kızımın yüzünde oluşacak gülümseme, benim için 5A oyunun ötesinde bir deneyim olacaktır. Diğer yandan ps4 aldığımdan bu yana en keyif aldığım oyunun persona 5 olması, kütüphanemdeki onlarca süper über grafikli oyunun bitirilmeden öylece durması (uncharted 4 dahil) gibi faktörler de var. Murat Gamsız'ı severim ama oyun zevki gerçekten kötüdür. En beğendiği oyunlar olan shadow of mordor ve horizon zero, benim açımdan izlemeye bile katlanamadığım kadar sıkıcı ve tek düze oyunlar. Yine de bir inceleme yapmaya çalışmışlar, emeğe saygı göstermek lazım. Bu adamlar hardcore oyuncu değiller. Öyle bir iddiaları da yok. O gözle bakmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULYSES -- 13 Aralık 2017; 17:13:38 >

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    hocam dock modunda şu anda sıkıntısız oynayabilirsiniz aslında,ben handheld modda 15 saat falan oynadım ve daha hiç dock a takmadım,beni pek rahatsız etmiyor ve büyük bir keyifle oynuyorum...
  • ULYSES kullanıcısına yanıt
    hocam çıkan ve çıkacak olan diğer oyunları da izleyin ve araştırın ona göre kararınızı verin,sadece yukarı da yazdıklarınıza bakılırsa alırsanız pişman olmazsınız gibi duruyor ama yazdığınız 3 oyun size ne kadar yeterli olacak? bence biraz daha araştırın...
  • Puzzle Box Maker Nintendo Switch fragmanı...

• evet hocam dediğiniz gibi 22sinde çıkacakmış...

https://www.nintendo.co.jp/switch/adena/production-notes/index.html
  • Titan Quest tüm konsollar ile birlikte 2018 de Nintendo Switch e de geliyormuş...

https://www.thqnordic.com/article/titan-quest-coming-all-current-gen-console-platforms-2018
  • Lego Worlds e ücretsiz Winter Wonderland DLC paketi gelmiş...
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    1350 hocam hangi ülke hesabı açsam hangisini tavsiye edersiniz

• Nintendo switch için, new 3ds gibi ps4 pro gibi gelişmiş bir switch modeli çıkarabilir mi acaba? İnşallah ki öyle bir şey olmaz.

pokemon sun'ı 2DS de oynuyorum double battle'larda kasım kasım kasılıyor sanki oyunu emulatörde oynuyormuşum gibi. Adamlar resmen pokemon S/M ve US/UM oyunlarını new 3DS i baz alarak yapmışlar böyle rezillik olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

hocam çıkan ve çıkacak olan diğer oyunları da izleyin ve araştırın ona göre kararınızı verin,sadece yukarı da yazdıklarınıza bakılırsa alırsanız pişman olmazsınız gibi duruyor ama yazdığınız 3 oyun size ne kadar yeterli olacak? bence biraz daha araştırın...

Oyun sayısı benim açımdan en son endişelenecek şey. Çünkü uzun bir oyunu bitirmem bir yılımı alıyor neredeyse. Zaman ayırmak çok güç, iş-evlilik-çocuk arasında. Switch'in çekici taraflarından birisi de bu. Tatile gittiğimde yanımda götürebilir, en azından yıllık izinde oynayabilirim. Aslında kararımı verdim sayılır ama şu anda beni ps4 den koparmayan bir faktör var. Rdr2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULYSES -- 13 Aralık 2017; 17:55:41 >
  • 
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.