Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben cihazı alıp almama kararsızlığı yaşıyorum.Hazır yurtdışındayken almayı düşünüyorum ama aklıma takılan şey oyunlar.Oyunları hangi siteden alıyorsunuz?
  • crash95 kullanıcısına yanıt
    Switch için öyle bir şey olma ihtimalini çok düşük görüyorum. Nintendo böyle bir hareket yaparsa, sadık kullanıcıları tarafından tepki çeker çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ULYSES kullanıcısına yanıt
    Sizin için pek çok açıdan almak daha mantıklı duruyor ama istesirseniz Rdr 2 çıkana kadar bekleyip ona göre alın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasin1001 H kullanıcısına yanıt
    Kutulu olanları Amazon lardan, dijital olanları genelde Güney Afrika eShop tan...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Nintendo'nun eShop'u dediğiniz herhalde.Adres problemi falan oluyor mu? Oyun satın almada çok problem olmayacak gibi duruyor.Switch almam hazır yurtdışındayken mantıklı olacak o zaman.Yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasin1001

Nintendo'nun eShop'u dediğiniz herhalde.Adres problemi falan oluyor mu? Oyun satın almada çok problem olmayacak gibi duruyor.Switch almam hazır yurtdışındayken mantıklı olacak o zaman.Yardımlarınız için teşekkürler.

bence yurtdışındaysanız kesinlikle alın. ben japonyada bildiğin 200 kişiyle sıraya giripte aldım tabi 950 liraya almış olduğum için o sırayı beklemek koymadı. neyse eshop'tan sıkıntı olmadan kredi kartınızla oyunları alabiliyorsunuz.
    Bence konsolun son dönemlerine doğru New 3DS örneğinde olduğu gibi güncellenmiş bir versiyonu çıkacaktır. Tahminim o yönde.
  • Arkadaşlar şuan bir switch en ucuz ne kadara alınıyor ? Ve e-shopta oyunlar indirime giriyor mu ? Cihaz neyse de oyunları biraz tuzlu geldi de bana :)

Hocam bütçeniz el veriyorsa ps4'ü satmadan almaya çalışın. Bende de ps4+switch var, özellikle PC'm dandik olduğu için multiplatform oyunları ve ps4'e çıkan bazı hoşuma giden exc. oyunları ps4'te oynuyorum. Özel olarak da Nintendo oyunlarına daha fazla ilgim olduğu için Nintendo konsollarını da satın alıyorum (Switch+3ds). Ama en başta söylediğim gibi tamamen bütçe meselesi hocam, inşallah sizi mutlu edecek bir karar verirsiniz. İyi oyunlar.
  • Hocam dediğiniz gibi cihazı 1 kere satın aldığınız için fiyatı koymuyor da oyunları sürekli aldığımız için fiyatı biraz can yakıyor. Switch'i amazon.de yahut amazon.com'dan almanızı öneririm, çoğumuz ordan aldık. Amazon'un peşinen kestiği bir vergi oluyor gümrük işlerini halletmek adına, o kestiği ücretin bazen tamamını bazen de ürün fiyatının %20'sinden fazla kestiği kısmını 1-2 ay sonra hesabınıza geri ödüyor. Oyunlar için söyleyebileceğim öncellikle seçici olmak önemli, böylelikle her oyuna ücret ödeyip bütçemizi gereksiz sarsmıyoruz :) İkinci olarak da kutulu oyun takıntınız yoksa Switch'in dijital marketi eShop'tan Güney Afrika bölgesinden oyun almanız en ucuz yol. İyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

evet hocam dediğiniz gibi 22sinde çıkacakmış...

https://www.nintendo.co.jp/switch/adena/production-notes/index.html

Patch içeriğinde genelde questleri fixlemişler ama bug fix ve quality of life güncellemeleride varmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam Nintendo oyunları zaten genelde aile dostu oyunlar oluyor. Biz sadece çocuklar için alınacaksa alınsın demelerine karşı çıktık. Sonuçta onların yorumu dikkate alanlar bu konsolu sırf çocuklara uygun olduğunu düşünür.

Günümüz oyunlarından sizinde şikayetçi olduğunu görüyorum. Switch'in oyunları bu konuda size çok iyi gelebilir ama yinede iyice düşünmenizi tavsiye ederim.
    Double Battle konusunda New 2DS/3DS te sıkıntılı hocam. SM ve USUM, 3DS donanımının limitlerini aşırı zorladığından dolayı kaynaklanıyor bu.

Switch'in Mini ve XL modeli büyük ihtimalle çıkacaktır ama yakın bir süre içinde çıkacağını zannetmiyorum.
  • nintendo switch alıp zeldayı bitirdikten sonra aldığım fiyata satabilirmiyim
  • hasin1001 H kullanıcısına yanıt
    Yok pokemon kasim 2018 veya sonrasinda bekleniyor. Yeni pokemon 3dse cikti en son. Oyundan oyuna degisiyor genelde. Digital oyunlar kurdan dolayi daha ucuz. Ondan 64 veya 128 gblik bir microsd alip digital alabilirsiniz hepsini

https://eshop-prices.com/spreadsheet
  • umutcicen U kullanıcısına yanıt
    İkinci el alırsanız muhtemelen zarar etmeden satarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

İkinci el alırsanız muhtemelen zarar etmeden satarsınız.

ben amazondan almayı düşünüyodum 2. el dahamı uygun olur sizce
  • Rocket League güncellemesi geldi. Bakalım nasıl olmuş oyun görüntüler biraz daha güzelleşmiştir diye umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurt.

Hocam dediğiniz gibi cihazı 1 kere satın aldığınız için fiyatı koymuyor da oyunları sürekli aldığımız için fiyatı biraz can yakıyor. Switch'i amazon.de yahut amazon.com'dan almanızı öneririm, çoğumuz ordan aldık. Amazon'un peşinen kestiği bir vergi oluyor gümrük işlerini halletmek adına, o kestiği ücretin bazen tamamını bazen de ürün fiyatının %20'sinden fazla kestiği kısmını 1-2 ay sonra hesabınıza geri ödüyor. Oyunlar için söyleyebileceğim öncellikle seçici olmak önemli, böylelikle her oyuna ücret ödeyip bütçemizi gereksiz sarsmıyoruz :) İkinci olarak da kutulu oyun takıntınız yoksa Switch'in dijital marketi eShop'tan Güney Afrika bölgesinden oyun almanız en ucuz yol. İyi oyunlar.

Elimde ağzına kadar oyun dolu bir ps vita var ama şeytan dürtüklüyor switch diye. Kararsız moddayım

• Rocket League güncellemesinde kare sayınısı 60'a sabitlemişlar ancak gölgeleri kapatmışlar çok zekice gerçekten. AA hâla yok her şey tırtık tırtık devam.
  • 
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.