Şimdi Ara

Nintendo 3DS Oyun İncelemeleri, Haberleri ve Takas Etme (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
678
Cevap
13
Favori
34.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • resident evil revelations'ı online oyun oynayabileceğim bir mario kart 7 ile takas etmek istiyorum. düşünenler pm. istanbul içi elden takas edebiliriz.

oyun kodu da olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terliklihayvan -- 9 Ocak 2014; 22:44:37 >
  • Elimde
    -super mario 3d land(kutusuz),
    -legend of zelda oot
    -nintendogs
    Bulunuyor.

İstediğim oyun öncelikle fire emblem: awakening(PAL). Satın alabilirim veya üstteki oyunlarla(veya ps3 oyunlarıyla) takas edebilirim (fark ödenerek).

Başka oyunlar için takas tekliflerine de açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ichise -- 25 Ocak 2014; 21:27:09 >
  • A dostlar gene ben geldim :D Nintendo anlamadığım bir şekilde arkadaşım kurcalarken system update yaptı.. Şimdi oyun falan oynayamıyorum hiç zaten e-shop deseniz hiç oyun yüklenmiyodu ordan bi beni aydınlatabilir misiniz yahu gene güncelleme yaptım yok olmuyor, bir de e-shoptan oyun falan yükleyemiyorum hiç bi ilgilenseniz ya yalvarırım .... :D
  • Pal mario Kart 7 isteyen varsa benimle iletişime geçebilir. Fiyat : 45 tl.
  • Ankara içi re:rev, SSF, Zelda:oot, pokemon white Ankara içi takas etmek istiyorum. Hepsi kutulu ve kitapçıklı, en ufak bir çizik yok. Ankara'dan sürekli takas yapabileceğimiz arkadaş çıkarsa süper olur.
  • Elinde PAL bölge Kid İcarus Uprising , Bravely Default ya da Mario&Luigi Dream Team Bros oyunlarından biri veya birkaçı olup satmak isteyen arkadaşlar P.M.'lerinizi bekliyorum. Fiyatı konuşur, tatlıya bağlarız.
  • 1 yılı geçkin süredir kimse mesaj yazmamış. Herkes sattı mı 3ds'i? Ben daha yeni alcam :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazar11 kullanıcısına yanıt
    yok dostum satmadık =)

alınca haberleşelim online oynarız
  • Merhabalar, elimde mario 3d land ve pokemon x var. Aradığım oyun pokemon or ve ya as. Oyunlarım pal diye hatırlıyorum ve ikiside kutulu kitapçıklı çiziksizlerdir. İletişime geçmek isteyen olursa buradan ulaşabilirler.
  • Alınık, 3ds oyunları. Öncelik Bursa içi..
    Satılık, 3ds +r4 kart +oyunlar vs vs..
    PM

• Beyler GTA'dan umut yokmu ?
  • Beyler GTA'dan umut yok mu ?
  • pokemon oyunları alınır kutulu veya kutusuz.
  • arkadaşlar 3ds alıcamda elinde oyun olup makul fiyattan satmak isteyen arkadaş varsa iletişime geçebilir mi? her türlü oyun olur daha hicbir oyununu oynamadım cihazın bu arada cihazım pal olucak
  • arkadaşlar resident evil the mercenaries 3d oynayan varmı acaba bu oyunda hikaye modu yokmu online baskalarıyla mı oynayabiliyorum tavsiye edermisiniz?
  • Elimde kutusuz PAL Omega Ruby var. PAL Alpha Sapphire ile takas etmek isterim.
  • Pal Mario kart 7 arıyorum

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.