L

Teğmen
23 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İyi akşamlar öncelikle. Kulak üstü kulaklık arıyorum, aradığım özellikler;

+Hem mobilde hem de PC'de kullanabilmek için arıyorum

+7.1 özelliği olsun

+mikrofonu çıkarılıp takılabilirse büyük artı

+kafayı ağrıtmasın.

+Mikrofonu kaliteli olsun (çok önemli)

aşağıda iki tane model var kafamdaki, düşündüğüm fiyat maksimum 400 TL civarı

https://www.hepsiburada.com/razer-hds-kraken-x-oyuncu-kulaklik-rz04-02890100-r3m1-pm-HB00000MMB6N

https://www.hepsiburada.com/rampage-r36-drop-7-1-gaming-mikrofonlu-kulaklik-siyah-p-HBV00000MXBC7

Şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

EDİT: Arada çok yüksek kalite farkı var ve indirimde dediğiniz kulaklık varsa 800tl civarına da çıkabilirim.

Telefonumu yenilemek istiyorum, işim gereği kamera önemli benim için. Oyun oynasamda pubg gibi kasıcak oyunlar oynamıyorum, daha basit oyunlar.
kamera ve batarya önemli benim için. samsung Galaxy M31 2020 ilgimi çekti, başka önerileri olan var mıdır?
pm atınız.
Kasa olan pc'm de 2 tane hard disk var. Biri 128gb ssd, diğeri 1tb harddisk (7200rpm). Orj. aldığım win10 u kurarken sadece ssdyi formatladım ve yükleme yaptım. PC yi açtığımda D olan harddiskim 350mb olarak gözüküyor ve System Reserved (D:) ismini almış.

Sorularıma gelirsek.
D olan hard diskimden datalarımı kurtarabilir miyim?
Format atmadan bu durumu çözebilir miyim?
Bugun win10 (önceki versiyon 8.1) pro aldım ve ssd de olan hard diski formatlayıp kurulum yaptım. 2. normal hdd yi(D) pc görüyor fakat formatlamak istiyor. İçinde önemli dosyalarım var, formatlamadan dosyalarımı kurtarma yolum var mı acaba?
USA'dan arkadaşıma ipad mini 4 16 gb aldırmayı planlıyorum. Sorum ise 16 gb modeli netflix, youtube facebook ve internet dolaşımı ve 2-3 oyunu geçmicek kadar oyun oynanması için yeterli midir? Herhangi şekilde müzik ya da video kaydetmeyi düşümüyorum. Ayrıca USA'dan alınan üründe Türkiye garantisi oluyor mu?
silvermoondan(ally) TN ye gold geçirmek istiyorum, karşılıklı gold takaslamak isteyenler pm atarsa sevinirim.
Ciddi hobi olarak düşünmeyen, arada eğlenmek için kullanıcalak rc araba önerileri almak istiyorum. Genel olarak 50km hıza çıkabilen, kullanımı kolay ve bataryası uzun süre gidebilen bir araç istiyorum. 250 tl ye kadar çıkabilirim, eğer güvenli ise yabancı sitelerden de alışveriş yapabilirim. Aklımda Wltoys A959 almak var ama Türkiyede uygun fiyatlı bulamadım ve yabancı sitelere de güvenemiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Sadece internette gezmek (mynet okey, haber siteleri vs) için ekranı fazla küçük olmayan sağlam notebook önerileri alabilir miyim?
1-fiyat üst limit)............................................................................: 350-400
2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100
3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı ve tarayıcı
4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: farketmez
5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Hangisi ekonomik ise
7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: yok
9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi
Hakkında
Meslek: öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 198
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 8.730 (Bu ay: 102)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.