Şimdi Ara

Nintendo 3DS Oyun İncelemeleri, Haberleri ve Takas Etme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
678
Cevap
13
Favori
34.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde LEGO Star Wars III NTSC (ABD) sürüm oyun var. Takas etmek isteyenler olursa pm atsın. (:

• Assassins Creed Lost Legacy ve 3DS için Pokemon oyunu çıkacak mı?
  • Assassin's Creed cikmiycak Pokemon cikicak.
  • Assasin's Creed hiç mi çıkmayacak yoksa ertelendi mi?
    XL modeli ne zaman çıkar?
  • Yakin zamanda yeni bir AC duyrulur 3DSe ama simdilik cikicak bir AC modeli yok.
    XL seneye cikar. Seneye kasim gibi.
  • XL tavsiye etmiyorum oyunları çözünürlükleri standart olduğu için XL'de piksel piksel gözükür.
  • DSİ XL 4.2inch 256x192 pixeldi ve hiç kötü görünmüyordu.
  • 3ds için güncelleme gelmiş içerik ne bilemiyorum
  • Nintendo bu sefer korsana karşı çok önlemli sürekli system update yapıyor Bizim gibi fakirlerde orjinal oyun alamıyor.
  • Hocam Türkiye'den 140 TL'ye alacağına shopto'da 60-90 TL arası 3ds oyunlarını alabilirsin.Her ay sağlam bi oyun alsan,7 yılın sonunda 84 tane baba 3ds oyunların yani arşivin olur.

Her ay 60-90 tl biriktirebiliyorum öğrenci olduğum halde...
  • Zaten 3DS im USA modeli biz biriktiremiyoruz. Harç parası yüzünden para kalmıyor. Zaten bu sene askere gidebilirim. 3DS i satsammı diye düşünüyorum.
  • shopto'da 20 tl kargo parası ödemek istemeyenlere thehut.com'u tavsiye ederim,hem 3ds oyunları daha ucuz hemde free kargo ve sorunsuz.
  • 3DS'i 4 Nisan'da aldim ve tam 6 oyunum var. 3DS ile sonunda bir konsolda tam arsivim olucak. Aslinda Xbox 360'ta da 42 var ama o biraz az kaciyor arsiv olucak ise.
    Birde gene 3DS Haberlerini duzenli olarak paylasmaya basliyalim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

3DS'i 4 Nisan'da aldim ve tam 6 oyunum var. 3DS ile sonunda bir konsolda tam arsivim olucak. Aslinda Xbox 360'ta da 42 var ama o biraz az kaciyor arsiv olucak ise.

Başla hocam artık 3dsnin sıkıntısı bitmek üzerese yeni oyunlar kapıda bolca haber olacak bu aralar
  • quote:

3DS'i 4 Nisan'da aldim ve tam 6 oyunum var. 3DS ile sonunda bir konsolda tam arsivim olucak. Aslinda Xbox 360'ta da 42 var ama o biraz az kaciyor arsiv olucak ise.

Hangi oyunlar var sizde? sf4 gibi multi oynayabildiğimiz tavsiyen var mı?
  • bir nintendo hastası olarak cok arada kaldım klasik olduğu için gameboy micro mu alsam para dursun 3ds için biriksin mi kararsız kaldım ama 3ds için beklicem heralde birazda biz grafik tadı alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

quote:

Hangi oyunlar var sizde? sf4 gibi multi oynayabildiğimiz tavsiyen var mı?

Resident Evil: The Mercenaries 3D ve SSF4 al online multuiplayera doyuyorsun. Eger aksiyon seviyorsan RE kesin al saf aksiyon.
  • @Modernova eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.