Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 320 liraya cfw li old 3ds buldum 8gb kutusu vs her şeyi varmış sizce fiyatı iyi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splinterfalcon4798 -- 4 Eylül 2017; 21:53:52 >
  • Sahibinden .com da r4i kart var. 15 TL cfw imkanı verir size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heveslenipte almadığım cihaz nintendo ds ler yav bi tane alayım diyorum ama oyunlarına bakıyorum çok ta beni çekmiyor nedense istiyorum ama
  • ya oyunlara yine baktım aslında güzel şeyler var. ucuza 3ds bulunamaz mı ki ya 300 tl çok bence. ve şimdi 3ds xl falan var almışken o olsun vs diyoruz fiyat iyice artıyor işin içinden çıkılmıyor en iyisi almamak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: splinterfalcon4798

320 liraya cfw li old 3ds buldum 8gb kutusu vs her şeyi varmış sizce fiyatı iyi mi?

Bence fiyat gayet güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darion

old 3ds 11.4 sürümünü kullanıyorum. bu haliyle cfw yapabilir miyim yoksa 11.5 e mi yükseltip denemem gerekiyor

up
  • arkadaşlar amazon'dan new 2ds xl alsak korsan oyun kurabilir miyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arv3lo

arkadaşlar amazon'dan new 2ds xl alsak korsan oyun kurabilir miyiz

hepsi kırılabiliyor hocam
  • Arkadaşlar bu modeli alsam cwf kurabilir miyim? Kart falan almadan oyun oynamak istiyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 9 Eylül 2017; 19:12:56 >
  • 11.3 den büyük değilse versiyonu bi sıkıntı çıkmaz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darion

11.3 den büyük değilse versiyonu bi sıkıntı çıkmaz hocam

10.1.0-4E yazıyor
  • 10.1.0 e cwf kurulduğundan emin misiniz? Sadece 3ds yi 200 tl ye buldum eger dediğiniz oluyorsa onu alip cwf ile korsan oynayacağım kart vs almadan.

Olmuyorsa 3ds+gateway kart+circle pad pro+ ve re revelerions oyununu 350 ye alacağım sizce bu uygun mu?

• 10.1 Cfw kuruluyor 11.4 de kurulmaz aşağisi kurulur
  • iyi günler arkadaşlar nintendo 3ds im ver.11.5.0-38E versiyonunda elimde de r4 sdhc dual core 2013 kart var yanlız bir türlü doğru programı bulamadım oyun oynayamıyorum. kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi hangi programı indireceğime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeRTy78 -- 11 Eylül 2017; 14:28:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

10.1 Cfw kuruluyor 11.4 de kurulmaz aşağisi kurulur

11.5 dahil her versiyona cfw yapılabilir. NTRBootHax sayesinde. Yanlış bilgilendirmeyin insanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk2238

quote:

11.5 dahil her versiyona cfw yapılabilir. NTRBootHax sayesinde. Yanlış bilgilendirmeyin insanları.

8 tane kattan 1 tane su olmazsa ntr boot olamaz

Bunu da yazibu arada ntr boot için kart var isteyene 35 TL vereceğim

• quote:

quote:

quote:

Bakın yine yanlış bilgilendirme :) İnanmayın bu arkadaşa GBATemp ve Redditte 3DShacks takip edenler bilir. Kartların %80'i için geçerli NTRBootHax. Resimdeki kartlar piyasadaki kartların %80'ini oluşturuyor. Ve bu resimde olmayıp da NTRBootHax destekleyen 2 tane daha kart var r4igold.cc ve Action Replay. Eğer DS zamanında kullandığınız bir kart varsa bunlardan biridir zaten. Yeni kartlardan da r4isdhc.com yok. Onu da bekleyin yakında çıkar. Bir de 2. El kartını 35 TL'ye satıyor :DDDDDDD sakın ola kanmayın bu arkadaşa. Yardıma ihtiyacınız olursa reddit.com/r/3dshacks QA bölümüne yazın yardımcı olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk2238 -- 13 Eylül 2017; 17:26:3 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bakın yine yanlış bilgilendirme :) İnanmayın bu arkadaşa GBATemp ve Redditte 3DShacks takip edenler bilir. Kartların %80'i için geçerli NTRBootHax. Resimdeki kartlar piyasadaki kartların %80'ini oluşturuyor. Ve bu resimde olmayıp da NTRBootHax destekleyen 2 tane daha kart var r4igold.cc ve Action Replay. Eğer DS zamanında kullandığınız bir kart varsa bunlardan biridir zaten. Yeni kartlardan da r4isdhc.com yok. Onu da bekleyin yakında çıkar. Bir de 2. El kartını 35 TL'ye satıyor :DDDDDDD sakın ola kanmayın bu arkadaşa. Yardıma ihtiyacınız olursa reddit.com/r/3dshacks QA bölümüne yazın yardımcı olurlar.

Ben ne demişim farklı cümle mı ? 8 tane kart demişim klavye düzeltme yaptığından çıkmamış

Her r4 çalışmıyor. Eski ds kart bulan zaten calistirir

Ben bana gelişi yazdım orijinal ds kart

Yalan iftira sende baya cokmus maşallah

Gba hack de senin şuan soundhax yapmanı sağlayan dosyayı ben paylaştım

Orijinal 1.0 demo cihaz nand. Dosyası hack yol açtı

• Cfwli n3dsim var free eshoptan oyun indirirken bazi oyunlarin freeeshopda olmadigini gordum.Sebebi nedir acaba?

Ayrica 3ds ve vitada kullanabilecgim kaliteli kulak ici kulaklik var mi

• Bir tane naparsam yapiyim satamadigim ps3 ı sizce takas ediyim mi cwf side yok

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.