Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

Bir tane naparsam yapiyim satamadigim ps3 ı sizce takas ediyim mi cwf side yok

3ds tahmin ediliyor fakat xl en kotu almanız lazım ki zevk dozu artsın

N3dsxl tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    hocam napayım takas etmiyim mi
  • Arkadaşlar new 3ds xl konsola super Nintendo emulator kurulurmu .

Aladdin Prince Of Persia 2 gibi oyunları oynamak mümkün olurmu

• trplayer kullanıcısına yanıt
    hocam o konsola her şeyi kurarsın blargsnes di galiba emulatorun ismi yada direk cia dosyalarinida indirebilirsiniz cihazınız destekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fazliboz

hocam o konsola her şeyi kurarsın blargsnes di galiba emulatorun ismi yada direk cia dosyalarinida indirebilirsiniz cihazınız destekliyor

Hoş geldin arkadaşım blargsnes kurmak için cfw yapmalımıyız

evet hocam herşey icin lazim cfw

• quote:

evet hocam herşey icin lazim cfw

nasıl yapacaz pekıhocam cwf cihazı aldım aylardır yapamadım daha sizler nasıl ve nerden yaptınız lütfen biraz yardımcı olsanız
  • emozittin E kullanıcısına yanıt
    https://3ds.guide

hocam ben ve bircok kisi bu siteyi takip ederek yapti ancak suan guncel surumdeyseniz bilmiyorum, sitede yazar hangi surumlere uygulandigi falan

• quote:

https://3ds.guide

hocam ben ve bircok kisi bu siteyi takip ederek yapti ancak suan guncel surumdeyseniz bilmiyorum, sitede yazar hangi surumlere uygulandigi falan

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim arkadaşım ben cfw yapmayı bilmiyorum ücretli cfw yapıp süper Nintendonun tüm oyunlarını yükleyebilecek mağazalar varmı istanbul içi

orda yazanlari kelimesi kelimesine yaparsaniz bir sorun çıkmaz, zor bir işlem değil açıkçası, istanbulda bunu ozellikle yapan bir yer oldugunu pek sanmiyorum, kadikoydeki dukkanlara nintendo aksesuari varmi diye sordugumda bön bön bakmışlardı bir keresinde

• quote:

orda yazanlari kelimesi kelimesine yaparsaniz bir sorun çıkmaz, zor bir işlem değil açıkçası, istanbulda bunu ozellikle yapan bir yer oldugunu pek sanmiyorum, kadikoydeki dukkanlara nintendo aksesuari varmi diye sordugumda bön bön bakmışlardı bir keresinde

Hocam yabanci icerik ve cok karisik gorunuyor yoksa o siteyi biliyorum daha onceden ama hic yapmak icin niyetlenemedim cihaza bir sey olur diye

• 3ds almak istiyorum da bilgi verebilicek var mı? hangi modeli almam lazım? bölge sorunu var mı? oyunları orijinal almayı düşünüyorum direkt 3ds üzerinden alıp indirebilioyr muyum? kısa bir bilgi verebilecek var mı
  • kurukuru K kullanıcısına yanıt
    evet
  • Merhabalar. İstanbul'da 3ds'ime cfw kurabilecek hayırsever bir arkadaş var mıdır acaba? :) Pek anlamıyorum bu işlerden cihaz brick vs. oluyormuş riske de atmak istemiyorum da...
    https://forum.donanimhaber.com/ps4-xbox-one-ps3-nintendo-xbox360-ps2-xbox-psp-3ds-teknik-servis-tamir--125572535

merhaba ben kendim yaptım ama bu ilandaki arkadaş cfw yapıyormuş bi ulaşın bence
  • Oyunları orijinal alacaksanız NTSC-U yani Amerikan cihazı almanızı tavsiye ederim. Avrupa cihazı alırsanız fiyatlar sterlin ya da euro oluyor çünkü.

Maddi durumunuz el veriyorsa New 3ds XL öneririm kesinlikle.
    Bölge kilidi var ve evet eshoptan indirebilirsiniz oyunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 28 Eylül 2017; 10:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsukiyomi

https://forum.donanimhaber.com/ps4-xbox-one-ps3-nintendo-xbox360-ps2-xbox-psp-3ds-teknik-servis-tamir--125572535

merhaba ben kendim yaptım ama bu ilandaki arkadaş cfw yapıyormuş bi ulaşın bence

Hoş geldin arkadaşım link için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

quote:

Orijinalden alıntı: Tsukiyomi

Hoş geldin arkadaşım link için teşekkür ederim

Rica ederim aslında cfw olayını uğraşsanız kendinizin de yapabileğinize inanıyorum biraz zahmetli ama aşamaları eksiksiz yaparsanız sorun olmuyor

• The Snack World de biter!! Oyun olağanüstü new 3ds in grafik oynanış oyun anlamında zirve yaptığı bir yapım olmuş. Mutlaka oynayın Oyun görünüm ve oynama şekli Diablo 3 anime versyon oyun dövüş sistemi God of war diyebiliriz yani japon rpgsi gibi sırayla sen ona o sana vursun değil elinizdeki çok çeşitli silahlar kılıçlar oklar büyülerle birebir savaşıyorsunuz. Özellikle boss dövüşleri bolumsonu canavarları o arena sahne çeşitlilik zorlama derecesi müthiş olmuş ben daha iyi boss dövüşü olan 3ds oyunu görmedim kesinlikle.

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 30 Eylül 2017; 15:33:57 >

• Efsane döndü hardmod ve cfw için yardımcı olunur 11.6 güncel sıkıntısız ;) bursa içi ve kargo yolu ile alayını yaparım :D 3ds softmod, hardmod, downgrade ve cfw işlemleri yapılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dialga16 -- 2 Ekim 2017; 9:51:44 >

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.