Şimdi Ara

NİMET ABLADAKİ BÜTÜN BİLETLERİ TOPLADIM ÇIKARSA EV SÖZÜ [SS'Lİ] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
13
Favori
64.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
120 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam bilete çıkması soru işaratlerini daha da arttırdı bende.
  • O kadar hayaller kurduyduk bu senede zengin olamadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip ediyorum hocam. Hadi hayırlısı zengin olursan bir daireni alırım.
  • 3'ün 1'ini kazanmış arkadaş, hayırlı olsun

Birşeyler isteyenler borçlu çıkmasa bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 31 Aralık 2018; 22:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ne hikmet ise büyük ikramiye her yılbaşı senelerdir hep çeyrek bilete çıkıyor.
    Bu yılbaşı çekilişinde bu olgu kırılacak sanıyorum. Büyük ikramiye, yarım iki bilete veya tam bilete çıkabilir bence..
    Böylece 2020 yılbaşı çekilişinde yarım ve tam mp bilet satışı daha da artabilir.

Tahminim tuttu, bu yılbaşında çeyrek biletler gümledi. Seneye yılbaşınde artık herkes yarım biletlere hücum eder. Yine tam bilete çıkmaz artık, yoksa herkes isyan eder

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HacettepeTıp2019 kullanıcısına yanıt
    Adamın ne demek istedigini anlayamiyormusun? Nedir bu sizde karşılık verme safsataligi? Adam eleştiri yapıyor haliyle istese dilenci gibi burda senin gibi soylenebilirdi. fakat burda o kadar mezarcı varki haliyle dışarıdaki dilencinin yüzüne bakmayan arkasından söven tipler gelmiş burda dilenciligin alasini yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Tam bilete çıkması soru işaratlerini daha da arttırdı bende.

Neyin soru işareti? 50 tane basın mensubunun önünde canlı çekildi numaralar kudurmayın hemen size çıkmadı diye. 1 kişi 70 MİLYONU GÖTÜRDÜ AĞLAYIN

• 8 gün New York tatilindeydim (forum ban) ondan yazamadım fakat kendi kendini gaza getirip milleti dilenci moduna çıkarttığı için konu sahibini tebrik etmek lazım.

Ne kadar dilenci var görmüş olduk.

Ve bırakın bir kişiyi sayısız kişi için defalarca utandık...

Ayrıca;

Bırakın ev, araba vesaire almayı 70 milyonu alan ailesini, eşini siler bir kalemde. Silmem diyene inanacak kadar saf var ise kendini kandırır.

Hazıra dağ dayanmaz bu bir gerçek fakat 70 milyonun çıktığı bilet sahibi bu meblayı iyi değerlendirirse ve muntazam kullanırsa rahat yaşar.

Her zaman derim; "Varlıktan yokluğa düşen sıyırır, yokluktan varlığa kavuşan sapıtır"

Haberlerde soruyorlar. Bu para size çıksa ne yaparsınız diye... Başlıyor herkes "Fakire fukaraya yardım ederim - Yarısını bağışlarım - İhtiyaçlarımı alırım gerisini aileme, akrabalarıma harcarım. Yalanlara gel...

Denizden babam çıksa selam vermem diyecek halleri yok herhalde.

Neden ? Çünkü insanlar hemen yargılar. Tüh tüh terbiyesize bak, kişiliksiz vb. şeyler derler diye dansöz gibi kıvırıyor herkes. :)

Bana tv kanalları tarafından çok soru soruldu yolllarda fakat caşak cevaplar verdiğim için o günün haberlerinde benim olmadığımı gördüm. Yayınlamadılar nedense. Neden acaba...

Konunun özeti işte bu video. Seneler öncesinde bile değinmişler. :)

• Konu sahibinden açıklama bekliyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

quote:

Neyin soru işareti? 50 tane basın mensubunun önünde canlı çekildi numaralar kudurmayın hemen size çıkmadı diye. 1 kişi 70 MİLYONU GÖTÜRDÜ AĞLAYIN

Alıntıları Göster
    He he sen şimdi sayısal lotonun ard arda Yenimahalleye çıkmasını da normal karşılıyosundur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1931, 1947, 1980, 1986, 1992, 1995,2000 yıllarında büyük ikramiye biletini satan Nimet Abla,
    son olarak 2009 yılında büyük ikramiye biletini sattı.
    9 yıldır ikramiye çıkmayan Nimet Abla.

Nimet Abla 28 Temmuz 1978 tarihinde öldü.

Bayi her biletten yüzde 9 kazanıyor.
  • Babayi aldiniz mi

• 1000 tlyi 2 rakamla kaçırdık :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk mesaj güncellenmemiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

quote:

Alıntıları Göster
    https://twitter.com/zikiryardiran/status/1075333333595365376

• Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Canlı yayınlandı diyorum basın mensubları ile beraber siz ancak 100 yıllık fake videolara inanarak kendinizi kandırırsınız adam evde paraları sayıyor suan.

• Bi takip de benden kime niyet kime kısmet çıkarsa arkadaşa belki iş kurmak için sermaye verir.

🤙

• Haber bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

İlk mesaj güncellenmemiş..
    Vakit bulamadım, Uludağa gideceğim güncelledim şimdilik, daha başka karışık aldığım nimet abla dışındaki rakamlar da vardı, onları da müsait olunca eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Vakit bulamadım, Uludağa gideceğim güncelledim şimdilik, daha başka karışık aldığım nimet abla dışındaki rakamlar da vardı, onları da müsait olunca eklerim.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.