Şimdi Ara

*** Nikon SLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi *** (294. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
61.727
Cevap
91
Favori
2.392.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

All size için
    www.flickr.com/nofeaxr
  • nikon d40 neselı bı grup
    guzel fotograflar...

plutos dalgıclık falan yazmısın tanıtım sayfasına:))bende dalmak ıcın almıstım bu saatı hala nasıp olmadı.lıghtbox la can sıkıntısı denemeleri...:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 15 Nisan 2008; 12:25:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

@hederahelix

Yaw Eskişehir'de ne zaman hava açtı ki,bu kareyi yakaladın merak ettim.Yoksa zulanda bu fotoğrafın varmıydı

Hirotaro dün gece pencereden çektim ayaküstü Tepebaşında açıktı hava
  • @D40; son karedeki dörtleme çok hoş olmuş, hani herkes aynı anda birşeylerin peşinde gibi görünüyor, komik geldi bi an

edit: bu arada aslanlar kaplanlar ne karizmatik hayvanlar yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 15 Nisan 2008; 12:49:04 >
  • pluto nun babası

nerde miting fotoları hani geldin pc başına fotoları atmıosun hiç ayıp ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

@D40; son karedeki dörtleme çok hoş olmuş, hani herkes aynı anda birşeylerin peşinde gibi görünüyor, komik geldi bi an

edit: bu arada aslanlar kaplanlar ne karizmatik hayvanlar yaw

Aslanlar çok karizma abi, grubu Fk'dan topladım :D Samsun grubu olarak geziye felan çıktık sonra ki günde bir kaç kişi gezdik.

hidrojenperoksit sağol ;)
  • Reflection (Hiçbir müdahale yok)

• Buraya epeydir fotoğraf yüklemiyordum:
    105 VR

• Orjinalden alıntı: playdead

Buraya epeydir fotoğraf yüklemiyordum:
    105 VR

Emeğine sağlık üstad harika
  • quote:

Orjinalden alıntı: hederahelix

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

@hederahelix

Yaw Eskişehir'de ne zaman hava açtı ki,bu kareyi yakaladın merak ettim.Yoksa zulanda bu fotoğrafın varmıydı

Hirotaro dün gece pencereden çektim ayaküstü Tepebaşında açıktı hava

Bizim bu tarafta hava kapalıydı,kaç gündür fotoya çıkacam ama şu havanın açmasını bekliyorum,hala da bekliyoruz (Köprübaşı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 15 Nisan 2008; 18:25:21 >
  • @alexxson;

Hayırlı olsun, Mustafa Abi çok iyi esnaftır

@nikonD40;

Kareler muhteşem, eline sağlık

@hidrojenperoksit;

Nice derinlerde eskitirsin inşallah, havan bol olsun daimi şimdiden

@asenyurt;

Yönetim siliyo diye eklemicem onları sanırım, alerji var galiba

@playdead;

Cidden muhteşem çıkmış, remote slave çakmış sanırım?

Atladığım yoktur umarım

• Demin çıktım balkondan çektim

• hakan, lens iyi çalışıyor anlaşılan.
    keskinlik ve renkler yerli yerinde
  • katze sendemi topkapı sarayına gittin?
  • Buraya da ekleyelim.

• buda benim çekim arkadaşım

• real pagan ..güzel kare..
    boşuna dememişler.. "Agaç yaşken egilir "..
  • quote:

Orjinalden alıntı: müdür

real pagan ..güzel kare..
    boşuna dememişler.. "Agaç yaşken egilir "..

benim makinelere sarkınca el mecbur ona bir pentax aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: NikonD40

quote:

Orjinalden alıntı: tigin34

arkadaşlar bende d60 ile d80 arasında kaldım.tavsiyeleriniz ne olur.3 gündür forumu okumaktan gözlerime bir hal oldu :D ...yalnız dikkatimi çeken burada herkesin d80 ve d40ı var sanırım.d60ı olana rastlamadım.en azından okudugum mesajlarda.hem de 60ı hem de d80i deneme fırsatı olan biri beni aydınlatırsa ve bu makinelerin kullanıcıları karar vermemize yardımcı olacak fikirlerini söylerlerse memnun olurum...fiyat olarak degerlendirmeyin.fotograf kalitesi ve kullanım açısından degerlendirin lütfen.(d80 in kafama takılmasının sebebi plutosdady nin süper fotografları :))..lütfen yardım edin .yoksa kafam patlayacak..

D60 ı 1 haftadır kullanıyorum. D40 dan farklarını sayayım. 10 mp, Toz önleme sistemi, saniyede 3 kare çekim, ISO 100-3200 aralığı, vizöre gözünü yaklaştırdığında LCD nin sönmesi, Bodynin biraz daha büyük olması (Çok az bir fark), ve en çok hoşuma giden özelliği LCDnin makina yönüne göre yön değiştirmesi yan tuttuğunda menü yine düz :) Kit lensi 18-55 VR olması. D60 ı kesinlikle tavsiye ederim! Çok güzel cihaz, menü kullanımı çok basit. Md kadranını çevirirken lcd de aynen hareketi görebiliyosun. D60 ın fiyatı 960 ytl body 1,145 kit lens.

ilk aslan karesi süper olmuş....bir de siz şimdi d60 ile d80 i kıyaslayım d60 dediniz degil mi..d60 kendi başına iyi bir makine falan demiyorsunuz..benim ögrenmek istedigim o...
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.