Şimdi Ara

Nikon D3100 + 18-55 VR kit lens (ekstralarıyla)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
5
Favori
1.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar geçen yıl bir hevesle aldığım ama pek kullanmadığım makinemi satıyorum.
    Hepsiburada faturalı, kutulu makinem sıfır ayarında çiziksizdir. Shutter sayısı 3318'dir.
    yanında;
    18-55 Vr kit titreşim engelleyicili lens ,
    Deyatech C3530 tripot,
    4 adet Close Up Lens,
    Nikon çantası verilecektir.

Fiyatım toplam 800 TL dir.
    Fiyatımı lütfen ekstralarıyla birlikte değerlendirin. Aracıma lpg dönüşümü yaptırmak amacıyla para ihtiyacım doğduğu için satıyorum. Dandik sitelerden alınan makinelerle karıştırmayın
     Nikon D3100 + 18-55 VR kit lens (ekstralarıyla) Nikon D3100 + 18-55 VR kit lens (ekstralarıyla) Nikon D3100 + 18-55 VR kit lens (ekstralarıyla) Nikon D3100 + 18-55 VR kit lens (ekstralarıyla)

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kergit -- 3 Eylül 2015; 17:10:27 >

• acer e571g i3 işlemci 1gb ekran kartı Nvidia
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytullahozdemir

acer e571g i3 işlemci 1gb ekran kartı Nvidia

Ne bu?

Komik mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam ne demiş sen ne yazmışsın kardeşim ya.
    Hayırlı satışlar güzel ve temiz cihaz duruyor
  • O zamanlar 16 Mart civarı fotoğraf makinesi arıyordum.. Büyük ihtimalle arkadaş takas tekliflerine açığım gibi bir şeyler yazmıştır. O yüzden bende bilgisayarımın özelliklerini yazıp takas eder misin yazacakmışım ama sitede yeni olduğum için acemiliğe denk gelmiş yarım mesaj göndermişim...

Komik olan bir şey yok.. Ve gerçekten lpg ile yazı yazdığını yeni görüyorum büyük ihtimalle ilanı düzenledi....

Kusura bakmayın.. Hayırlı satışlar..
  • quote:

O zamanlar 16 Mart civarı fotoğraf makinesi arıyordum.. Büyük ihtimalle arkadaş takas tekliflerine açığım gibi bir şeyler yazmıştır. O yüzden bende bilgisayarımın özelliklerini yazıp takas eder misin yazacakmışım ama sitede yeni olduğum için acemiliğe denk gelmiş yarım mesaj göndermişim...

Komik olan bir şey yok.. Ve gerçekten lpg ile yazı yazdığını yeni görüyorum büyük ihtimalle ilanı düzenledi....

Arkadaş haklı. Önce takas ilanıydı sonra para ihtiyacım doğdu.
    Büyütülecek bi mesele yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kergit

quote:

O zamanlar 16 Mart civarı fotoğraf makinesi arıyordum.. Büyük ihtimalle arkadaş takas tekliflerine açığım gibi bir şeyler yazmıştır. O yüzden bende bilgisayarımın özelliklerini yazıp takas eder misin yazacakmışım ama sitede yeni olduğum için acemiliğe denk gelmiş yarım mesaj göndermişim...

Arkadaş haklı. Önce takas ilanıydı sonra para ihtiyacım doğdu.
    Büyütülecek bi mesele yok

Teşekkür ederim Hocam

• kaçırılmayacak fırsat aslında. Şeytan fazladan borca gir diye dürtüyor beni.
  • Takip
  • Ozel mesaj attim ama donus yapilmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bediboy

Ozel mesaj attim ama donus yapilmadi

Geri dönüş yapıldı
    Gecikme için üzgünüm
  • Süper ucuz fiyat. O makine rahat 1300 TL eder ekstralarıyla. Makinem olmasa kaçırmazdım. Bence fiyatı yükselt bu kadar ucuz fiyattan satma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzaffergil

Süper ucuz fiyat. O makine rahat 1300 TL eder ekstralarıyla. Makinem olmasa kaçırmazdım. Bence fiyatı yükselt bu kadar ucuz fiyattan satma.

Neden almıyorsun o zaman:)
    hayırlı satışlar ..

• hmrkartal H kullanıcısına yanıt
    Yahu insanlarımız artık okuyan kör olmuş malesef.

"Makinem olmasa kaçırmazdım." Bu cümleden ne anlıyorsun Bay Okuma Özürlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzaffergil

Yahu insanlarımız artık okuyan kör olmuş malesef.

"Makinem olmasa kaçırmazdım." Bu cümleden ne anlıyorsun Bay Okuma Özürlü.

biraz yavaş git bakalım..ukalalık etme..baska konu başlıklarındaki mesajlarınıda okuyorum;efendi ol..fıyatı o kadar ucuz ise alır hedıye edersın..senın gıbılerı yıllardır bu forumda cok gördum ,uzatma
    Ürünü satan arkadaş;kusura bakma.hayırlı satışlar kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmrkartal -- 14 Eylül 2015; 15:46:49 >
  • PM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.