Şimdi Ara

Nike Tanjun 44 Numara Siyah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nike Tanjun 812654-001 siyah, AC150IND kodu ile 184,99 TL'ye düşüyor. Sadece 44 Numarası var piyasada 400 TL'nin üzerinde görünüyor.
    https://www.flo.com.tr/urun/nike-nike-tanjun-siyah-erkek-sneaker-ayakkabi-100215879

• Alanlar aldı geçen konusu vardı. Bunlar iade olarak dönen tek kalan ürünler sanıyorum. Fileli ayakkabılarda da hastalık var ufacık yerden yırtıldı mı gidiyor.. Deri-suni deri-süet gibi spor ayakkabılarda koku yapıyor teknoloji biraz daha gelişse iyi olacak
  • Boyner de bu fiyata geliyor kodlarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Alanlar aldı geçen konusu vardı. Bunlar iade olarak dönen tek kalan ürünler sanıyorum. Fileli ayakkabılarda da hastalık var ufacık yerden yırtıldı mı gidiyor.. Deri-suni deri-süet gibi spor ayakkabılarda koku yapıyor teknoloji biraz daha gelişse iyi olacak
    Hocam bu alınır mi sonuç olarak ?

• Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Tatava yapma sonuca gel diyorsun Alınır bence hocam. Tabi farklı klasman ama Decathlon'da satılan Kalenji spor ayakkabı da gayet rahat bütçe olarak 80TL bandında çakma ayakkabı almak yerine o alınabilir.
  • Ayakkabi dunyasinda 4-5 aydir bu fiyatlarda. Fiyati uygun ama asiri sicak bi firsat degil. İhtiyaci olan degerlendirebilir. Ayakkabi nike air serisinden daha rahat gunluk giyimde.

• quote:

Tatava yapma sonuca gel diyorsun Alınır bence hocam. Tabi farklı klasman ama Decathlon'da satılan Kalenji spor ayakkabı da gayet rahat bütçe olarak 80TL bandında çakma ayakkabı almak yerine o alınabilir.
    Estağfurullah hocam :) normalde yürüyüş için rahat bir şeyler arıyordum ama 185 tl ye değer diyorsanız buna bakmayı düşünüyorum

• Mavisini geçen indirimde almıştım, on numara ayakkabı.. Nike pahalı serilerinden daha rahat geldi bana
  • on gün önce 135 e almıştım flodan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazardaki çakmaların yüzde 80i bu ayakkabıya benziyor.

• Şu bez parçasına da 200 lira vermek
  • 2 gün önce lacivertini 150 liraya aldım.
  • https://www.instreet.com.tr/nike-revolution-4-eu-mavi-erkek-kosu-ayakkabisi-100407841

Bu da Sunu deri diyor

Tekstil değil

• Hafif ve rahat ayakkabı şuan kullanıyorum tavsiye ederim

• Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Instreet için INYZD25 kodunu kullanabilirsiniz daha çok düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Instreet için INYZD25 kodunu kullanabilirsiniz daha çok düşüyor.
    Sağol hocam bu daha iyiymiş 10 tl daha düşüyo

• quote:

Alanlar aldı geçen konusu vardı. Bunlar iade olarak dönen tek kalan ürünler sanıyorum. Fileli ayakkabılarda da hastalık var ufacık yerden yırtıldı mı gidiyor.. Deri-suni deri-süet gibi spor ayakkabılarda koku yapıyor teknoloji biraz daha gelişse iyi olacak
    Hergün giyünilmezse sorun olmaz

• Ayakkabı geldi defolu çıktı. Bi sipariş daha verdim bunu iade edecem. Yine defolu gelirse instreet benim için bitmiştir

Nike Tanjun 44 Numara Siyah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.