Şimdi Ara

NIKE'MI ADIDAS'MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
4.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

NIKE'MI ADIDAS'MI

(En Son Oy Tarihi: 8.9.2011)
Giriş
  • sizin görüşlerinizi merak ettim.adidası hiç sevmem ürünlerini beğenmem bence nike sizce¿║1♠$

• Adidas

nike ==>
  • Bence Adidas. Gidip ürünlerine göz attım ikisinede, Adidastaki ürünler daha şık, daha bir kaliteli geldi bana.
  • Adidas.
  • Adidas
  • Nike
  • Niike
  • 1 ay önce nike dan 170 lira verip ayakkabı aldım, burundan açılma yaptı yarın gidip vericem ,gözümden düştü nike

ADİDAS
  • İkisini de kullandım.
    Nike 6 ay içerisinde kendinden geçti.
    Ardından Adidas aldım. 2. senem ve ayakkabı taş gibi. Yaz-kış ayağımdan çıkmadı. Kışın bir nevi bot vazifesi görüyordu (Superstar).
    Ayakkabı çok kirlendiğinde bir sünger çekiyorum, ilk günkü gibi gözüküyor. Bir de ayakkabıyı o kadar çok beğendim ki aynısından bir tane daha almak düşüncesindeyim.

NIKE'MI ADIDAS'MI
  • Adidas
  • Adidas

alayına gider
  • Adidas kalite yönündende sağlamlık yönünden de bin basar nike a. nike şişirilmiş bir marka
  • Adidas...
  • Yıllarca 2 ayakkabıyıda kullanmış birisi olarak, adidas ın nike dan daha dayanıklı, rahat, nike ında daha gösterişli olduğunu söyleyebilirim. Kendime yeminliyim bidaha nike almycam. aldığım bi adidas ayakkabı en az 2 sene gidiyor.. aldığım adidas sayısı kadar nike parçaladım
  • Adidas
  • ADİDAS
  • Adidas
  • şuana kadar hiç nike ayakkabıma veya başka bi ürüne bişey olmadı.. adidasta 1 kez ayakkabım parçalandı onun dışında ikisinde de sorun yok ama benim oyum nike tan yana..
  • Adidas Superstar.
  • adidas
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.