Şimdi Ara

Nike Free Form TR Erkek Ayakkabı 139tl (boyner) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
5
Favori
25.964
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim de ayakkabım geldi. kundurada 43, nike'de 44.5 giyiyorum. ayağım taraklı olduğu için 44.5 tam oldu. ön tarafında hafif boşluk var ama 44 alsam eninden dolayı sıkacaktı büyük ihtimalle.

ayakkabı çok hafif o bakımdan iyi. ön tarafı hava alıyor bu mevsim için iyi ama biraz daha soğuklarda giyilmesi ayağı üşütür. sonbahar, bahar ve yaz için ideal diye düşünüyorum.
  • 43 giyiyorum 43 söyledim. Ama Durum hala bekliyor. Siyah renk ayakkabı sevdiğimden düşünmeden sipariş verdim.
  • 8 siparişimin sadece 2 tanesini kargoya vermişler. haftaya ulaşır herhalde... diğerleri bekliyor olarak gözüküyor... göndermeyecekler galiba diğerlerini.
    edit: tüm siparişlerimi kargoya verdiler 14 kasım itibariyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 14 Kasım 2018; 15:48:47 >
  • Benim de başlıktaki ayakkabı geldi. Skechers hâlen bekliyor. Axess indirimi, chippara, avantajix, paracık derken 70tlnin altına mâl oldu. Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

Bu arada "bana uymadı, aldığım fiyata (140tlye) ihtiyacı olana vereceğim" yazanlar da bana pek samimi gelmedi. Duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 13 Kasım 2018; 23:26:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim mavi renk 44 numara geldi ama küçük oldu. Siyah renk 44,5 ile değişebilirim isteyen yoksa iade edeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

benim de ayakkabım geldi. kundurada 43, nike'de 44.5 giyiyorum. ayağım taraklı olduğu için 44.5 tam oldu. ön tarafında hafif boşluk var ama 44 alsam eninden dolayı sıkacaktı büyük ihtimalle.

ayakkabı çok hafif o bakımdan iyi. ön tarafı hava alıyor bu mevsim için iyi ama biraz daha soğuklarda giyilmesi ayağı üşütür. sonbahar, bahar ve yaz için ideal diye düşünüyorum.
    aynen öyle normalde 40 giyerim 41 aldım. sizin gibi ön tarafta bosluk var ama yanlardan tam oldu. yürürken falan hissiyatı çok güzel. ayakta duruşu da çok güzel. bugünde kış tam anlamıyla geldi. kış bitene kadar kenara kaldırdım ayakkabıyı bende.
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Niçin samimi gelmesin? Resim bile koyduk, ayrıca satıldı da gonderdim bile forumdan bir arkadaşa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Benim de başlıktaki ayakkabı geldi. Skechers hâlen bekliyor. Axess indirimi, chippara, avantajix, paracık derken 70tlnin altına mâl oldu. Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

Bu arada "bana uymadı, aldığım fiyata (140tlye) ihtiyacı olana vereceğim" yazanlar da bana pek samimi gelmedi. Duyurulur.
    onu yazanlardan biri benim mesela nesi samimi gelmedi? Ürünü iade hakkım var ve paramı geri alabilirim. İade edeceğime ihtiyacı olan birine aldığım fiyattan (herhangibir kar olmadan) vereyim diyorum ki forumun asıl amacı olan yardımlaşmayı yerine getiriyorum.

Merak ettim ne düşündün acaba samimi gelmiyor demekle?

• Terbiyesiz Boyner yaptı yine yapacağını. Bu geri zekalılardan ürünü aldığım için, diğer indirim yapan sitelerdeki ayakkabıları almadım. Neticede ne oldu, boyner ürünü temin edemiyoruz, özür dileriz diyerek işin içinden çıktı. Çok merak ediyorum, bu durum ABD ya da Avrupa'da yaşansa özür dileriz deyip olayı kapatabilecekler miydi?
    Nike Free Form TR Erkek Ayakkabı 139tl (boyner)Nike Free Form TR Erkek Ayakkabı 139tl (boyner)

• Boyner internetten alınan ürünlerde değişim yapabiliyor muyuz arkadaşlar.

• boynerde numara değişimi oluyor fakat gitmeden önce hangi mağazada stok var mi diye kontrol edin siteden.
  • Ürün çok kaliteli değil Winflo 5 189 tl.'ye geldi. Şu an 500 tl ile boynerde satışta. Free Foam'la kalite açısından arasında dağlar var. Bence ayakkabısı tedarik edilmeyenler üzülmesin bana geldi iade ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahap08 -- 16 Kasım 2018; 8:24:14 >
  • 40 No/279 TL kalmış

Biten sıcak fırsatlar taşınsin lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sıcak fırsatı daha kaçırmışım.

• Ses seda yok hala bekliyor
  • ürün ahım şahım bir şey olmasa da iş görür.zaten geçen yıldan kaldığı için bu fiyatlara alınabildi.dolardaki düşüşe rağmen,önümüzdeki yıl bu tür ithal ürünleri indirim-kombo ne yaparsanız yapın bu fiyatlara bulmak mümkün olmayacak gibi.
  • İptal edildi benim siparişim,44 numara sipariş vermiştim
  • patiklitospaga kullanıcısına yanıt
    hangi ürünü almıştın hocam

• patiklitospaga kullanıcısına yanıt
    Benim 43 numara da iptal. Bir de flex experience rn7 almıştım. O geldi. Ama kalıp biraz dar gibi.

• Satın aldığım dar gelen 44.5 numara NIKE DOWNSHIFTER 8 Mavi modelini satabilirim .
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.