Şimdi Ara

Nike Free Form TR Erkek Ayakkabı 139tl (boyner) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
5
Favori
25.964
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gayet normal koşu ayakkabısı bunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nike ya da Adidas bir ayakkabiyi indirime sokcak.O ayakkabi da guzel olcak.Oyle bi dunya yok.Nerde tutulmayan dandik modeller varsa onlar indirime giriyor.Bu modele sanirim 400 fiyat cekilseydi "ooo guzel ayakkabi herhalde denilebilirdi"

Sonuc olarak f/p ye yonelmek lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabı dünyasının web sayfasındaki fotografladan ayakkabının 50 lira bile etmeyecek kadar kalitesiz olduğu anlaşılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Barçında denedim. Soran arkadaş vardı deri değil süngerimsi. Zoom taban gibi gelmedi bana satıcı zoom taban olduğunda ısrarcı oldu. 43 numara Nıke giyen biri olarak 42,5 denemiştim tam oldu. Kalıpları söylendiği gibi büyük değil normal. Kalite olarak winflo ve Pegasusların bir altında ama yoklukta giyilebilir.

• Nike Free Form TR Erkek Ayakkabı 139tl (boyner)

Nike Free Form TR Erkek Ayakkabı 139tl (boyner)

Benimki geldi. Free training versatility den bi tık daha rahat. Çok hoş duruyor. Her kıyafetin altına gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Slax

Bu ayakkabının kalıbı küçük. Mağazada denemiştim. normalde 42.5 giyerken 44 bana tam olmuştu. tam numaranı söylemişsin yani.
    ben de kendi ayakkabılarımdan bildiğim için söyledim. kargo gelmiş ama cumartesi olduğu için dağıtımda değil. pazartesi alabilrisem belli olur iyi mi yaptım kötü mü yaptım :D

ekleme: normalde 43 giyiyorum ancak air-maxlerim 44.5 numara. ondan dolayı da bu ayakkabıyı 44.5 sipariş verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 10 Kasım 2018; 17:6:6 >
  • Arkadaşlar istediğim ayakkabının bedeni nette yoktu bende başka bir numara aldım şubede var diye gözüküyordu netten aldığın 40 numarayı şubeden istediğim numarayla değiştirebilirim değil mi

• ben teslim aldım 44 numaraydı ayağıma nedense küçük geldi iade ettim
  • ali_haydar_tr A kullanıcısına yanıt
    nike ta kalıp bir numara küçüktür, beğenmemenize üzüldüm.
  • Bizimkiler gelmeyecek sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

Benimki geldi. Free training versatility den bi tık daha rahat. Çok hoş duruyor. Her kıyafetin altına gider.
    Hocam sizin ayakkabının da iç tabanı simsiyah mı? Benim de ayakkabı geldi biraz garibime gitti yoksa çok rahat ayakkabı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Evet

• Geldi benimkiler de. Simsiyah ve çok rahat. Yarım numara büyük söylemiştim tam oldu.

• Gerçekten ayakkabıda siyah olmayan tek bir nokta yok. Siyah boyaya mı batırmışlar ne yapmışlar anlamadım. Sadece etiket okunsun diye
    beyaz bırakmışlar sağolsunlar. İade etmeyi düşünüyorum. Rahatlık bakımdan iadere eder ama daha önemlisi biraz dandik bir ayakkabı hissi uyandırdı bende. Markası nike olmasa 50 lira ya eder ya etmez.
  • 42 numara küçük geldi 42.5 ile değiştirilebilir miyim bunu? Yoksa fiyat yükseldiği icin yapmazlar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: butters01

42 numara küçük geldi 42.5 ile değiştirilebilir miyim bunu? Yoksa fiyat yükseldiği icin yapmazlar mi?
    Ben de 44 numara almıştım küçük geldi bir numara büyüğü ile mi değiştirmeliyim yoksa iade mi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • au07 A kullanıcısına yanıt
    Dizaynı kötü . Ben de iade edeceğim.

• elimde 44 numarası mevcut ayağıma olmadı iade etmek yerine ihtiyacı olan birine aldığım fiyattan vereceğim.(140 TL)
    https://www.boyner.com.tr/nike-kosu-ayakkabisi-665048

edit: ayakkabı iade edilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 16 Kasım 2018; 20:33:49 >
  • -SATILDI-
    Bu konudan görüp aldığım Nike Downshifter 8, bugün geldi bana. Ayağıma yarım numara kadar küçük olması ve ön tarafının bana biraz ince gelmesi nedeniyle (ayaklarım taraklı) iade edeceğim. Fırsatı kaçıran arkadaş varsa aldığım fiyattan kendisine satabilirim. 43 numara, 140 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plt13 -- 14 Kasım 2018; 0:42:51 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.