Şimdi Ara

nike.com dan alınası ürünler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.878
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• evde 20 tane ayakkabım var dayanamadım bi tane jordan air max bi tanede airforce aldım bende

jordan air max 3600 den 2300 e airforce da 3000 den 2000 e düşmüştü

• Trail 4 goratex çok güzel görünüyor ama 43 kalmamış iyi ki.
  • xweser X kullanıcısına yanıt

+1 Aynen 43 olsa bende alırdım

• TavukMemesi kullanıcısına yanıt

Ayakkabı odası felan mı yaptın o kadar ayakkabıyı hiç bir ev sığmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Ayakkabı odası felan mı yaptın o kadar ayakkabıyı hiç bir ev sığmaz

Eskilerde var içinde onları atacağım bunlardan 4 tanesi bot onları kaldırdım kilere
    Bu ayakkabılar içinde yeni ve değerli olanlarda 5 taneydi 2 daha geldi 7 oldu kalanı atacam muhtemelen
  • Erkek için ayakkabı yok mu?

• Bunlar indirimde olsa ne olacak en ucuz 2000 lira ayakkabıları zamanında Nike Downshift Pegasus modelleri almıştım onlar bile şu anda 1000tl liranın üzerinde artık Nike giymekte lüks olmuş 😳
  • Arkadaşlar nike. Com dan 2.600 liralık ayakkabı alacağım en ucuza nasıl getiririz? Ödeme yönetimi indirim vs.
  • 1500-2500 tl aralığında hangi basket ayakkabısı öneririsiniz. Bilenler lütfen yardımcı olsun

• Bende Lebron Turquaz renkli olanı alacaktım +60 tl kargo +taksitte vade farkı olunca vazgeçer gibi oldum. Sadece yorumlarda çok rahat ama yer tutuşu çok iyi deniliyor salon için biraz kayabilir ama çok yeri tutanlarda sakatlığa sebep olabiliyor.

• Ben air force aldım bitane ama 7 gündür yola çıkmamış. Hala Hollanda'da galiba. Ne zaman gelir ortalama bilgi verebilecek olan var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.