Şimdi Ara

Nihat Hatipoğlu YÖK Üyeliğine Atandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
2
Favori
10.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yldrmzffr

Kuran okuyana sapıklık diyen bu adam sapığın önde gideni böyle salakların ne işi var böyle yerlerde...

Iddaani bize kanitlarmisin ? Aksi halde işkembeden sallama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasustoni

Diyarbakır'da 11 Mayıs 1955 tarihinde dünyaya gelen Nihat Hatipoğlu, Siirt ve Malatya'da ilkokulu tamamladı. 1975'te Uşak İmam Hatip Lisesi'ni ve Uşak Lisesi'ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında Kur'an-ı Kerim'in Anlaşılmasında Hadislerin Rolü adlı çalışmasıyla doktor, 2000 yılında da Doçent oldu. 2012 yılında ise Profesör oldu. Şu anda Dicle Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Hadis Ana bilim dalı Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. 1985-1987 yılları arasında Mısır'da Arapça üzerine eğitim gördü. İmam Hatip, Kur'an Kursları Müdürlüğü görevlerini yaptı. Şu anda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu uzmanı olarak görev yapmaktadır.

ADAM AKADEMISYEN-ILAHIYATCI NE ZORUNUZA GIDIYOR? ZORUNA GIDENIN BORUSUNA GITSIN!

Nihat Hatipoğlu YÖK Üyeliğine Atandı

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 11 Mart 2017; 14:3:59 >

• "15 Temmuz, 15 Temmuz" diye propaganda yapan İslamcılar "liyakat" ne demektir hala öğrenememiş. Şu yorumlara bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PresidentBerke

Oğluna devretti tv programlarını kendi yök e geçti

Tv karşısında şirin çekim yokken aslan

Otellerine yeni otelcikler katar artık

Yanlış anlama kardeşim ben kendisini severim lakin yayın dışı aslan demişsiniz bir olayına mı şahit oldunuz veya çalışanlarından mısınız sadece onu merak ettim. Bunun dışında bence de yanlış oldu yakışmadı hocaya.

• Ateistler ayaklanmış konuda
  • Kameralar kapanınca agresif bi aslan oluyorda ondan

• Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    Link :http://bfy.tw/AZRD

O video yu izlediğinde bazı iftiralar göreceksin hemde sana bana iftira değil Allah'a Kuran'a ve Peygambere İftiralar.

Neymiş Kuran Yetmez imiş (!)...

Bir şey yetmez demek az veya eksik demektir.

Kuran a ANKEBUT suresinin 51. ayetine iftiradır!!!

Şimdi google da aramak yeni öğrendiğin için zor gelebilir.

-"Ne yani! Şimdi bu ilahı kelamı, kendilerine iletmen için sana indirmiş olmamız onlara yetmedi mi? Elbet bunda, inanancak bir toplum için tarifsiz bir rahmet ve ilahi bir uyarı zaten vardır."- (Ankebut 51)

ardından ENAM suresi 38. ayete iftiradır.

-"Kitap’ ta hiçbir şeyi eksik bırakmadık."- (ENAM 38)

Daha İstersen Onlarca Ayet daha yazabilirim...

Daha fazla bilgi istersen DM atabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46051F48E -- 11 Mart 2017; 14:37:16 >

• yşahin kullanıcısına yanıt
    Ne kadar terbiyeli dinine bağlı bir müslüman ahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 11 Mart 2017; 14:36:24 >
  • Ve nakitoglu diyordu kütük ağlıyordu 😂 :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rezalet
  • Nihat Hatipoğlu din açısından bakıldığında saten çok da iyi biri değil. Harama haram demiyor çok yumuşatıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dua ile büyüyen fasulyeler için gerekli bir adım.
  • nadir N kullanıcısına yanıt
    Thnx bro

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Yapma diyordu , etme diyordu , ama RTE dinlemiyordu , halkın gözleri yaşlı , göklerden gelecek haberleri bekliyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasustoni

quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Orijinalden alıntı: t ulpa r

Çok bilgili bir Prof Hocamız severek takip ediyorduk, hayırlı olsun.

Ne bilgisini gördün?

Kuran ve ahlak bilgisi. Tabi sizin bunlarla işiniz olmadigi icin anca hakaret edersiniz.

Kuranın yükseköğretimle alakası yoktur. Ahlaka gelince, tv şovmenlerinden ahlak öğrenecek kadar ayağa düşmedim.

• kaynağa bak çay demle. birilerinin içi çızz etmiştir.
  • İyi de orada işi ne ? Adamın profesörlüğü ile o konumun alakası ne ? O adamdan önce oraya gelmeyi hak eden kaç tane kişi var kim bilir ama gel gelelim ki artık insanların sahip olduğu nitelikler değil, hükumetin tamamen "dinci" yaklaşımı ile atamaların yapılması. Her yere dincileri koyalım, meteoroloji dinci olsun mesela badem bıyıklı abimiz baksın havaya bugün da Allah bilir bakalım ne olacak desin. Makine falan kullanmasın malum gavur icadı şeytan icadı. Şu durumun farkına varın artık.. Yaptığınız fanatiklikten başka bir şey değil. Ülke bu şekilde gelişmez. Sen her ramazan ortaya çıkıp yüz binlerce lirayı cebine indirip asgari ücretliye şükretmesi gereken hocanı yine dinle ama o adamın yeri YÖK değil OLAMAZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nz9 -- 11 Mart 2017; 15:27:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

quote:

Isabet olmus.

Cubbeli Ahmet'i Ekonomiden sorumlu bakanliga (Jet Fadil bakan yardimcisi olmak kaydiyla), Ustad Kadir Misiroglu'nu da tez vakitte Milli Egitim'de gormek isteriz. Boyle degerli insanlar harcaniyor sagda solda.

Selam ve dua ile.

Ülkeye Yunanlılar gelsinde bizi kurtarsin diyordun. Kafa bulmayı birak. Yunanlı adaylarını yaz.

Sen ne bos adamsin be, her mesajima yapisacakmisin boyle ?

Yazacak birseyin varsa yaz, papagan gibi ayni seyleri tekrar etme.

Yoksa da tatava yapma bas gec.

Bos herif, normalde kimseyi bloklamam ama yedin benden blogu akp artigi. Hadi hayirli olsun sana.

"Ülkeye Yunanlılar gelsinde bizi kurtarsin" diye mesaj yazan sensin.

Yazdığın çirkin mesajı bir kaç kez alintiladim diye bana çok defa hakaret edende sensin.

Hiç bir açıklama yapmayıp. Sadece bana hakaret ettiğine göre, ülkede Yunanlıları görme konusunda ciddisin galiba

• hep şükretmeyi öğütledi ulan ..erefsiz sen niye zenginsiz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Isabet olmus.

Cubbeli Ahmet'i Ekonomiden sorumlu bakanliga (Jet Fadil bakan yardimcisi olmak kaydiyla), Ustad Kadir Misiroglu'nu da tez vakitte Milli Egitim'de gormek isteriz. Boyle degerli insanlar harcaniyor sagda solda.

Selam ve dua ile.

Ülkeye Yunanlılar gelsinde bizi kurtarsin diyordun. Kafa bulmayı birak. Yunanlı adaylarını yaz.

Sen ne bos adamsin be, her mesajima yapisacakmisin boyle ?

Yazacak birseyin varsa yaz, papagan gibi ayni seyleri tekrar etme.

Yoksa da tatava yapma bas gec.

Bos herif, normalde kimseyi bloklamam ama yedin benden blogu akp artigi. Hadi hayirli olsun sana.

"Ülkeye Yunanlılar gelsinde bizi kurtarsin" diye mesaj yazan sensin.

Yazdığın çirkin mesajı bir kaç kez alintiladim diye bana çok defa hakaret edende sensin.

Hiç bir açıklama yapmayıp. Sadece bana hakaret ettiğine göre, ülkede Yunanlıları görme konusunda ciddisin galiba

Sen bu çocuğa aşık mı oldun? Devamlı takip ediyorsun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.