Şimdi Ara

Nihat Hatipoğlu YÖK Üyeliğine Atandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
10.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

Şimdi bir programın olsun, 20 tanede çalışanın olsun.Ki bunlar okumuş çok parayla çalışan adamlar olsun.Anlamadığınız,bu adamın parayı programı adına alıyor olması.Yani günlük 30 bin 1 kişinin değil bir programın ve çalışanlarının parası. Bu adamada çamur attınız ya. Sizin amacınız üzüm yemek değil bağı yok etmek olmuş.

Mübarek kardeşim meselemiz bu kişinin kazancı değildir.

Bu zat diyanet başkanlığına atansa inan kimseden ses çıkmaz.

Ama YÖK bu ülkenin yükseköğretim politikasını osunu busunu yöneten kurumdur. Başkanından tutun tüm üyeleri be yönetim kadrosu uluslararası üniversite kültürü olan yenilikçi adil popülariteden uzak bilim ve teknoloji çalışmaları olan insanlardan seçilmelidir.

Bu ülkenin tek refah şansı bilim teknoloji ve sanayidir. Nice Prof ki kariyerleri parlak bu makamları fazlasıyla hakederken liyakatle değil din ve siyasi ilişkileri olan insanların atanması bizi geri götürür ileri değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Allah ve onun dini İslama direk saldırmayı cüret edemeyenler bunu yaparlar ise başlarına ne geleceklerini bildikleri için
    islam dini mensuplarına saldırarak nefretlerini böyle kusuyorlar

Nihat Hatipoğlu YÖK Üyeliğine Atandı

• Ülkem için olumlu hiçbir umudum kalmadığı için umursamıyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: yşahin

Neden islam a hakaret ediyorsunuz. çarpılırsınız.

Bu ülkeyi sevmiyorsun çamur atmayın terk edin gidin Yunanistana roma rum a. haham rahibe g.kılı olun.

Kimi kimin ulkesinden kovuyorsunuz?

Siz niye gitmiyorsunuz arap ulkelerine?

Gitmeyecekseniz bu ulkenin vatandasini rahatsiz oldugunuz icin kovma curetini nerden buluyorsunuz?

• Xreleave kullanıcısına yanıt
    Henüz bu konuda bir yorumda bulunmamıştım fark ettiyseniz. Doğrudur veya yanlıştır ama yapılacak işi ve kurumun iç düzenini bilmeden bir yorumda bulunmak yargısız infazdır.

İlk önce haberi analiz edersek, Yök = Bilim algısı içeren haber baştan aşağı nefret ve kin kokuyor. Verilmek istenen algı Bilim kurumuna(ki Yök'ün böyle bir durumla alakası yok.) din adamı getirildi kavramı iken,Eğitim ve Öğretimin bir bütün olduğunu ve bu kavramların insanlarca yeterince iyi kavranmadığınıda eklemek isterim.

Kısaca haberdeki her üç kelimeden üçüde doğru ve etik bir düşünceye sahip değil.Tamamıyla bulanık ve saplantılı insanların ürünü.
    Ülke olarak her konuda ilerlememizi engelleyen kişiler ise, insanları ayrıştıran,huzursuz olmalarını sağlayan bu bahsettiğimiz saplantılı ve aşırı insanlardır. Bir ülke vatandaşları kendi kendini dini,ırki, felsefi, etnik köken olarak bölüyorsa o ülke asla gelişemez, huzurlu olamaz. Ne zaman ki insanlar birbirleri ile uğraşmayı bırakırsa bu ülke ozaman gerçek anlamda gelişmeye başlar, refah seviyesi yükselir. Örnek olarak aşağıdaki yorumlara bakın ikiside birbirinden ölümüne nefret ediyor,bu kişilere eğitimli demek istemessiniz veya böyle bir ortamda refah vardır diyemessiniz.Albert Einstein bu kişileri çok güzel anlatmış ama.

“Aptallara göre insanlar ırk, cinsiyet, milliyet, yaş, statü, renk, din ve dil başta olmak üzere sekizden fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir. İnsanlar sadece ikiye ayrılırlar: İyi insanlar ve kötü insanlar.” Albert Einstein

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 11 Mart 2017; 13:48:33 >

• Cübbeli ahmet hocamız da alınsın diyenler +1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocanın yeni görevinde başarılar. Çok güzel bir seçim oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: ._. ._. ._.

quote:

Orijinalden alıntı: yşahin

Neden islam a hakaret ediyorsunuz. çarpılırsınız.

Bu ülkeyi sevmiyorsun çamur atmayın terk edin gidin Yunanistana roma rum a. haham rahibe g.kılı olun.

Kimi kimin ulkesinden kovuyorsunuz?

Siz niye gitmiyorsunuz arap ulkelerine?

Gitmeyecekseniz bu ulkenin vatandasini rahatsiz oldugunuz icin kovma curetini nerden buluyorsunuz?

Araplar Türkleri kovuyor, ülkenin düştüğü hale bak.

• Nihat Hatipoğlu nun bir programını bile baştan sona seyretmedim çünkü adamın anladis tarzı hoşuma gitmiyor.

Fakat kendisini seven çok kişinin olduğu tv programları toplantı ve seminerlerdeki kalabaliklardan belli oluyor.

Oda tv algı oluşturma taktigini bu haberde de kullanmış. YOK un görevi sadece bilimsel çalışmalar değildir. "Bilim ona emanet" başlığı abartılı olmuş.

Kendisi, "Ateistlerin en büyük babası şeytandır " dediği içinde, ateisti bol olan forumda yerden yere vurulmasi normal.

Kendisi Profesör. İlahiyatcilar YÖK üyesi olamaz diye bir kanun yok. Halk tarafından tanınan biri ve bazı insanların sevgisini kazanmış. YÖK üyeliği için bakanlar kurulu seçmiş Cumhurbaşkanı da onaylamis.

YÖK toplam 21 kişiden oluşur.

Başlıca görevleri de: Yükseköğretim kurumlarının öğretimini planlamak, düzenlemek, yönetmek, denetlemek, yükseköğretim kurumlarındaki eğitim-öğretim ve bilimsel araştırma faaliyetlerini yönlendirmek bu kurumların kanunda belirtilen amaç ve ilkeler doğrultusunda kurulmasını, geliştirmesini ve üniversitelere tahsis edilen kaynakların etkili bir biçimde kullanılmasını sağlamak ve öğretim elemanlarının yetiştirilmesi için planlama yapmak.

• Artik alışın derim o dinsiz ateist devirler bitti.

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    Bilimsel araştımalar Hım..Kendisi vahiy ana dalı bilimsel araş....Devamı gelmiyor

• Gerçekçi olalım bu adam profesör ve YÖK kuruluna girebilir hic bir sıkıntı yoktur
    Ama simdi gelin olayın bir de gerçek yüzüne bakalım
    Bu adam derslerine gelmeyip program yapan ama gene de universite den para kazanan(kul hakkina giren) bir profesor
    Simdi bu adamin burada profesörlüğünu sorgulamayacagim çünkü bu bana düşmez
    Ama işin gercek yönü belli
    Bu adamın oraya neden ve nasıl geldiği belli
    Ve bundan sonra ileride ben lisans projemi
    Bu adamin mi inisiyatifine birakicam
    Bu adam o koltukta
    Bilime ilerlemeye genclere(kendi yandaşları haric herkese ) köstek olmaktan başka ne yapicak
    Yani bu adam o kurulda neye karar vericek
    Ama cok da sasirmayalim zaten biz proje olarak papaz erigini imam erigine cevirme projesi yapariz
    Bundan sonra çok duyarız Türkiye'de şu kurum beğenmedi ama yurt dışında ödül aldı gibi şeyler artık haber bile olmuyacak kadar çok görürüz
    Kısacası gözünüzün önünde bizi ....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok uygun bir seçim olmuş, dinsiz-ateistlerin çıldırmalarından doğru bir seçim olduğu belli.
  • hem o kadar para kazan hemde oteli kaçak yaptır

Nihat Hatipoğlu YÖK Üyeliğine Atandı

http://www.sozcu.com.tr/2014/gundem/nihat-hatipogluna-kacak-otel-kiyagi-614952/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 11 Mart 2017; 13:47:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Allah ve onun dini İslama direk saldırmayı cüret edemeyenler bunu yaparlar ise başlarına ne geleceklerini bildikleri için
    islam dini mensuplarına saldırarak nefretlerini böyle kusuyorlar

Ne saçmalıyorsun ya. Senin kafa gibiler yüzünden islamiyet çamura bulanmış elmas gibi. Elmas yine elmas değerini kaybetmiyor. Sabırlı ve ön yargısız olanlar o çamuru silip mücevheri görüyor .

Bu adamı ne kadar tanıyorsunda kefilsin bu kadar. Bu şahıs kim Allah aşlına bu adama laf edilince islamiyete ne etki ediyor.

Adam hikaye anlatıp duruyor Kitapta olmayanları pat pat islama iliştiren kesimden.

Kuran müslümanlığı sapıklığı diye saçma salak şeyler söyledi. Demezlermi sen neyin müslümanısın. Neymiş peygamberi red ediyorlarmış. Bunlar nasıl insanlar bunlar ne cesur şahsiyetler. Kuran demek Resulallah demek. Sen sapıksın asıl bildiğin peygambere dolaylı yoldan laf ediliyor. Kafalar basmıyor çalışmıyor.

Eminimki Hz.Peygamber şu dönemde olsaydı ismailağa cemaati bilmemne cemaatleri işte tasavvufcular zulmederdi.

Vahiyler hoşlarına gitmemiş olacaklar ki bir konu hakkında karar verilmiş bahsedilmiş olmaz denilen bir durumu tutupta bizim cahil insanlar Allah ın ayetini cevabını beğenmeyip kendilerininkini rivayet diye bilmemne diye islama iliştirmelere çalışıyor
    (Hadis ve rivayet inkarcısı değilim, Kurana uymuyorsa inkar ederim bu kadar NET)

Elhamdülillah müslümanım. Bu adama bende laf ediyorum din tüccarı diyorum. Din tüccarı nedir bilirmisin ? Aç Kuran oku. Saygı duyulması gerekicek hocalar orada yazar. Duyulmaması gerekenleride yazar.

Para ile din satamazsın yaparsan din tüccarı olursun. Buna rant için cebi doldurmak için dini kullanmada insanları kandırmada dahildir.

Piyasada ne hocalar var adam kitap çıkarıyor ama e kitap olarakta okuyabilirsiniz sitemde diye belirtiyor. Hikaye anlatmıyor ya. Bunlarsa mitolojik hocalar evet evet mitolojik hocalar diyeceğim artık.

Aklınızı başınıza devşirin. Kul hakkı denilen şey var. Bu şahsın yökte olmasına vicdanım el vermiyor.

Sırf belli bir güruhta olduğundan dolayı hak etmiyor arkadaş.

Vallahi billahi sinir bırakmadı bunlar ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebellion -- 11 Mart 2017; 13:55:23 >

• Su konu bile bu ulkede din diyerek istenilenin yapilabileceginin gostergesi. Ne yaparsan yap seni din diye savunan ve her turlu elestiriye "dinsizler dinimize saldiriyor, din dusmanlari" diyecek bir kitle var.

Mesela sen "kacak otel yapti" diyorsun onlar "dine saldirma" diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Isabet olmus.

Cubbeli Ahmet'i Ekonomiden sorumlu bakanliga (Jet Fadil bakan yardimcisi olmak kaydiyla), Ustad Kadir Misiroglu'nu da tez vakitte Milli Egitim'de gormek isteriz. Boyle degerli insanlar harcaniyor sagda solda.

Selam ve dua ile.

Ülkeye Yunanlılar gelsinde bizi kurtarsin diyordun. Kafa bulmayı birak. Yunanlı adaylarını yaz.

• Diyarbakır'da 11 Mayıs 1955 tarihinde dünyaya gelen Nihat Hatipoğlu, Siirt ve Malatya'da ilkokulu tamamladı. 1975'te Uşak İmam Hatip Lisesi'ni ve Uşak Lisesi'ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında Kur'an-ı Kerim'in Anlaşılmasında Hadislerin Rolü adlı çalışmasıyla doktor, 2000 yılında da Doçent oldu. 2012 yılında ise Profesör oldu. Şu anda Dicle Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Hadis Ana bilim dalı Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. 1985-1987 yılları arasında Mısır'da Arapça üzerine eğitim gördü. İmam Hatip, Kur'an Kursları Müdürlüğü görevlerini yaptı. Şu anda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu uzmanı olarak görev yapmaktadır.

ADAM AKADEMISYEN-ILAHIYATCI NE ZORUNUZA GIDIYOR? ZORUNA GIDENIN BORUSUNA GITSIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasustoni -- 11 Mart 2017; 13:53:48 >
  • "ATV'de yaptığı dinci programlarla tanınıyor."

OdaTV farkı Eli ekmek tutmayanlar gelmiş sanarsın şeytan taşlıyor (Üstüne alınan alınsın ben ortalığa bırakıyorum.)

Sonuç olarak boş adamlar(!) bu doğallığın arkasından atıp tutar. Adam PROF zaten anormal bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 11 Mart 2017; 16:27:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Orijinalden alıntı: t ulpa r

Çok bilgili bir Prof Hocamız severek takip ediyorduk, hayırlı olsun.

Ne bilgisini gördün?

Kuran ve ahlak bilgisi. Tabi sizin bunlarla işiniz olmadigi icin anca hakaret edersiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.