Şimdi Ara

Nihal Atsız kitapları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Nihal atsızın birçok kitabını okudum ve çok beğendim aynı şekilde makalelerinide. Okuyanların cevaplarını merak ediyorum herkes benim gibi mi düşünüyor acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 21 Ocak 2014; 21:24:32 >

• Romanlarının tamamını okudum başarılı bir yazar ve dava adamı.
  • Her Türkün olması gerektiği gibi, kalemi ve dili keskin, düşüncelerinden ve davasından taviz vermeyen biridir:) Çoğu kişi onun düşüncelerinden dolayı ondan nefret eder ama hiç kimse edebiyatına dil uzatamaz:) Ki ben hem düşüncelerini hem edebiyatını benimsemiş biri olarak, Atsız Atanın eserlerini makalelerini okuyabilme olanaklarına sahip olduğum için çok şansı hissediyorum kendimi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökkağan

Her Türkün olması gerektiği gibi, kalemi ve dili keskin, düşüncelerinden ve davasından taviz vermeyen biridir:) Çoğu kişi onun düşüncelerinden dolayı ondan nefret eder ama hiç kimse edebiyatına dil uzatamaz:) Ki ben hem düşüncelerini hem edebiyatını benimsemiş biri olarak, Atsız Atanın eserlerini makalelerini okuyabilme olanaklarına sahip olduğum için çok şansı hissediyorum kendimi:)

Bende kitaplarından sonra şimdide makalelerini okuyorum. Çok akıcı sürükleyici bir kalemi var
  • Sitesindeki makaleler Makaleler 1,2,3,4. Kitaplarındaki makalelerle aynı mı?
    Makaleler 1,2,3,4 ün basımı durdu mu? Ötüken den başka basan var mı?
    İnternette sıfırlarını bulabileceğim site biliyor musunuZ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --Gök Börü -- 1 Ocak 2014; 22:30:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zıt bir görüşe sahip olsam dahi bir kitabını edinip okumuştum ve anlatımını beğenmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabde

zıt bir görüşe sahip olsam dahi bir kitabını edinip okumuştum ve anlatımını beğenmiştim.

Hangi kitabı acaba ?
  • Ben hiçbir kitabını okumadım, hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vorschlaghammer

Ben hiçbir kitabını okumadım, hangisini önerirsiniz?

Bozkurtların ölümü, Bozkurtlar Diriliyor. Bu ikisini tavsiye ederim. 1-2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damarlarımdaki Asil Kan

Sitesindeki makaleler Makaleler 1,2,3,4. Kitaplarındaki makalelerle aynı mı?
    Makaleler 1,2,3,4 ün basımı durdu mu? Ötüken den başka basan var mı?
    İnternette sıfırlarını bulabileceğim site biliyor musunuZ?

Biliyor musun?

• Şuan Bozkurtlar serisini okuyorum gerçekten çok akıcı bir üslup, kitabı yarıladım ama bi yandanda bitmesini istemiyorum :( her Türk mutlaka okumalı

• Sonunda ağlayabilirsin hocam bitirince yazarsın buraya.

@Damarlarımdaki Asil Kan

Bilmiyorum :(
  • Enes4125 kullanıcısına yanıt
    bozkurtların ölümü idi sanırım, zira çok önce idi.
  • Bozkurtlar-Deli Kurt-Ruh Adam Bu 3 kitabı şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbarossa07

Bozkurtlar-Deli Kurt-Ruh Adam Bu 3 kitabı şiddetle tavsiye ederim.

Bende hararetle tavsiye ederim . Öyküler ve Makaleler de çok zevkli.
  • Bu adamın ne yazdığını merak ediyorum alıp okumak isterim , bana ne önerebilirsin ?
  • Bozkurtların Ölümü çok iyi bir başlangıç olur. Fikirlerine zıt olabilirsiniz belki ama edebiyatı akıcılığı müthiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

Bozkurtların Ölümü çok iyi bir başlangıç olur. Fikirlerine zıt olabilirsiniz belki ama edebiyatı akıcılığı müthiştir.

fikirlerine zıt olsam bile karşımdaki kişinin de fikirlerini bilmem gerekir , yoksa kendimi neye karşı savunduğumu bilmeden kendi fikrimi de bilemem ... Ben kapıları kapalı insanlardan olmak istemiyorum , öneriniz için teşekkürler inşallah derdimi iyi anlatabilmişimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

Bozkurtların Ölümü çok iyi bir başlangıç olur. Fikirlerine zıt olabilirsiniz belki ama edebiyatı akıcılığı müthiştir.

fikirlerine zıt olsam bile karşımdaki kişinin de fikirlerini bilmem gerekir , yoksa kendimi neye karşı savunduğumu bilmeden kendi fikrimi de bilemem ... Ben kapıları kapalı insanlardan olmak istemiyorum , öneriniz için teşekkürler inşallah derdimi iyi anlatabilmişimdir

Yemin ederim helal olsun size. Hani bir söz varya o ağzını öpiyim diyee, şimdi onu söylemiycem ama çok iyi dediniz valla.

• Türkçülüğe karşı haçlı seferleri ve Deli kurt adlı kitaplarını unutmamak gerekir .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.