Şimdi Ara

NieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU]

NieR Replicant ver.1.22474487139... | Teaser Fragmanı | PS4

-

Square Enix, NieR Replicant ver.1.22474487139… oyununu PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı.

NieR Replicant ver.1.22474487139…, orijinali Nisan 2010'da PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkan ilk NieR oyununun geliştirilmiş versiyonu. Yapımcı Yusuke Saito tam olarak bir remaster veya remake olmadığını belirtiyor.

Toylogic önderliğinde Yoko Taro (Drakengard / NieR: Automata), besteci Keiichi Okabe (Tekken / Drakengard / NieR: Automata) ve yapımcı Yosuke Saito (Dragon Quest X / NieR: Automata) tarafından geliştirilen ver.1.22474487139… tamamen seslendirilmiş ve yeniden kaydedilmiş sesler, yeni müzikler, yeni karakter ve belki de yeni bir son içerecek.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-NieR_Replicant_ver122474487139_PS4_Xbox_One_ve_PC_icin_Duyuruldu-100471.htm

-

Çıkış Tarihi: 22 Nisan 2021
    Tür: Role-Playing
    Dağıtıcı: Square Enix
    Geliştirici: Toylogic Inc.

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/286768-nier-replicant-ver122474487139
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/nier-replicant-ver122474487139

-

Ekran Görüntüleri:

NieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU] NieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU] NieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU] NieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU] NieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU] NieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 29 Mart 2021; 20:57:31 >

• 22 Nisan da geliyor

• Başlığı görünce DH hacklendi sandım valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Automata demo oynadım tadı dmağımd kalmıştı. İnatla almadım bakalım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel oldu nier oyununu oynama fırsatım olmamıştı
  • NieR Replicant ver.1.22474487139… için Yeni Oynanış Görüntüleri

İlk NieR oyununun yenilenmiş versiyonu NieR Replicant ver.1.22474487139… için Junk Heap ve The Aerie seviyelerinin gösterildiği oynanış görüntüleri paylaşıldı.

Ayrıca oyunu deneme fırsatı bulan basın kuruluşları oyunla ilgili ilk izlenimlerini yazıya döktü. TheGamer, RPG Site, Screen Rant, TechRadar, Tom's Guide, VG247, VGC ve WellPlayed.

NieR Replicant ver.1.22474487139… 23 Nisan'da PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için çıkacak.

Famitsu

IGN Japonya

PlayStation Access

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-NieR_Replicant_ver122474487139_icin_Yeni_Oynanis_Goruntuleri-108348.htm

• NieR Replicant ver.1.22474487139… Geliştirme Süreci Tamamlandı

NieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU]

Square Enix'ten Yosuke Saito, ilk NieR oyununun remastered versiyonunun gold statüsüne ulaştığını duyurdu. Bu da oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığı, diskin toplu üretime hazır olduğu ve oyunun erteleme almadan 23 Nisan'da çıkış yapacağı anlamına geliyor.

Yosuke Saito "NieR Replicant ver.1.22474487139… bir süre önce gold statüsüne ulaştı. İndirilebilir içerik de onaylandığında en sonunda mola verebiliriz." diye belirtti. 

Ücretsiz indirilebilir içerik hakkında detaylar yakında paylaşılacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-NieR_Replicant_ver122474487139_Gelistirme_Sureci_Tamamlandi-108472.htm

• Hocam bu drakengard ve nier arasinda ki ilişki nedir ? Biraz araştırma yaptim ama net bişey anlamadim.

2003 yilinda tokyoya gökten bir ejderha ve gözcü düşmüş. Devlet ilk defa böle biseyle karşılaştığı için roketle onlari vurmuş. Sonra ejderhadan gelen bir virüs insanliga bulasip hasta etmiş. İnsanlik da kendini karantiya almış ruhlarlarla vucutlari ayırmış. Boş kalan vucutlara yapay ruhlar yerlestirmisler. Bunlara replikan denmiş. Yapay ruhlar vücutları terketmeyince gercek ruhlar karanliklasarak vucutlara saldirmis. Robotlar bu arada dunyayi ele geçirmiş falan.

Okuyup anlayabildigim ancak bukadar. Tam hikayesini anlatan bir kaynak oneririmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar Automata'dan önce bunu oynamam gerekir mi? Hikayede eksiklik hisseder miyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gelmiş geçmiş en iyi oyunun remake'i diyebiliriz.

Automata felan tırı vırı bunun yanında. Eğer Automata'yı çok sevdiyseniz unutun onu, bunun üzerine automata çok ruhsuz ve yavan.

Oyun kendi içinde 2d, shoot em up, platform, metin tabanlı macera, ufak bulmacalar, izometrik aksiyon bölümler gibi mükemmel varyasyon gösteriyor ve bunların tamamını harika müzikler, harika atmosfere ilaveten inanılmaz kurgu ile rafine ediyor. Metacriticte orjinal versiyonuna düşük puan veren sabırsız davarlara bakmayın siz.

Ben yıllar önce xbox360'ta oynamıştım hala fikrim değişmedi. Gelmiş geçmiş en iyi oyun olan Nier aşılamadı ve aşılamayacak.

• wildlove kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım yanlış yazdınız ya da ben ben ters anladım. Nasıl automata yı sevdiyseniz unutun dediniz? Henüz 20 saat oynadım ancak oynadıgım kadari ile nier automata hem grafık, hem oynanıs hem de hikaye anlamında bu oyundan fersah fersah ilerde bir oyun. Müzik biraz kişisel bir görüş oldugundan bu daha iyidir diyemem ama yine automata bana kalırsa bu konuda da önde. en iyi remake konusuna hiç girmiyorum firmanın kendisi bile bu oyunun bir tam bir remake olmadıgını, remake ile remaster arası bir şey olduğunu açıkladı. grafikler ps3 kalitesi zaten. elimizde ff7 remake gibi bir örnek varken bu oyuna gelmiş geçmiş en iyi remake demek bence çok yanlış. çok sevdiğiniz bir oyunda aşırı duygusal davranmışsınız bence.

Bu arada yanlış anlaşılmasın, ben oyunu çok sevdim. Nier automata benim için gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir, bunu da zevkle oynuyorum ancak iki oyun arasında bariz fark olduğunu düşünüyorum

En iyi remake
    Automata felan tırı vırı bunun yanında
    Gelmiş geçmiş en iyi oyun
  • Lyzard kullanıcısına yanıt

Gelmiş geçmiş en iyi remake demedim kaldı ki bu remake'i daha oynamadım bile.

Gelmiş geçmiş en iyi oyun dedim ki şahsi kanaatimdir, bunu derken ps3/xbox360 versiyonunu kastettim. Yoksa o versiyonun teknik aksaklıkları çoktu, görsellik vasattı fakat saydığım özelliklerin alaşımı ortaya şahane bir cevher çıkarmıştı. Şimdi remake/remaster geldi kaçıranlara oynayın işte daha ne bekliyorsunuz diyorum.

Nier (orjinali)

Deus ex (orjinal ilk oyun)

Tactics ogre Luct (psp lokalizasyonu)

The Witcher (ilk oyun ki ilk çıktığında oynamıştım, loading ekranlarında 5'er dk civarı bekliyorduk öyle teknik arızalıydı)

Legend of zelda Ocarina of time

Sıralamam bu şekilde en iyi oyun olarak gördüklerimden. Herkesin gönlünde bir aslan yatabiliyorNieR Replicant ver.1.22474487139... [PS4 ANA KONU] Automata iyi bir oyundur ve sevmeyi de çok istedim, manyaklar gibi heyecanla bekledim fakat orjinal nier'daki o hissiyatı bir türlü veremedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 3 Mayıs 2021; 19:7:39 >

dedigim gibi ben yanlis anlamisim :)

nier automatayi neden sevmediniz acaba merak ettim? tum endingleri ile bitirdiniz mi? bence oyunun konusu ve anlatmak istedigi seyler harikaydi. 2b 9s a2 her biri oyun tarihine gececek karakterlerdir bence.

bu arada bu serideki replicant ve gestalt olayinda anlayamadigim birkac kisim var, eger konuya hakimseniz cevaplarsaniz sevinirim

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Oncelikle ilk oyunu henuz bitirmedim, eger soracagim seylerin cevabi veriliyorsa cevap vermenize gerek yokAnladigim kadari ile insanoglu beyaz klorlasma sendromundan kurtulmak icin gestalt projesini baslatiyor. bu proje ruhu bedenden ayiriyor. amac ise hastalik dunyadan komple yok olduktan sonra replicant dediklerini klon bedenlere tekrar geri donup tekrardan %100 insan olmak. peki burada 2 sorum var;birincisi, bu klon bedenler neyden yaratiliyor? eger mevcut vucuttan yaratiliyorlarsa onlarin da hasta olmalari gerekir. replicantlar neden klor hastaligina yakalanmiyor?ikincisi ise madem replicantlar ruhsuz bedenler, onlara hareket edip karar verme durtusunu veren nedir? nasil bir et parcasi olmuyorlar da yasamlarini normal insalar gibi devam ettirebiliyorlar?

• Spoiler yapmayı beceremiyorum bir türlü, pm atıyorum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.