Şimdi Ara

Nier: Automata |Metacritic:90| Çıktı| (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
6
Favori
13.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutulu ise fiyat nedir tabi satılmadıysa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Satıldı hocam çok oldu

• oyun şu an indirimle 104 TL
  • Şuan oyunun sonlarına yaklaştım. Yan görev yapan bir insan değilim ana görevden gittim. Playstationda oynadığım en iyi 2.oyundur. Hikayesi duygusallığı müzikleri oynanışı muhteşem bir oyun. O küçük felsefi göndermeleri çok güzel. Kesinlikle oynanması gereken ve underrated oyunlardan biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Şuan oyunun sonlarına yaklaştım. Yan görev yapan bir insan değilim ana görevden gittim. Playstationda oynadığım en iyi 2.oyundur. Hikayesi duygusallığı müzikleri oynanışı muhteşem bir oyun. O küçük felsefi göndermeleri çok güzel. Kesinlikle oynanması gereken ve underrated oyunlardan biri.
    Gercek sonu gormek icin oyunu 3 kere bitirmen gerekiyor, ilk bitirisin ise haberin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: DiyarDilimPırasa

Gercek sonu gormek icin oyunu 3 kere bitirmen gerekiyor, ilk bitirisin ise haberin olsun.

Alıntıları Göster

3 bitirmeden kasıt 2.oynayış 9s ile 3.sü de a2 ile olan mı? Ben şuan a2 ile oynuyorum.

Bir de şey soracağım bana arada podlar soruyor support a2 veya support 9s i seçmemi istiyor.

Ben a2yu seçtim 2 seferde. 9s ile oynayacağım yerleri atlamış mı oldum yoksa ileride geri dönecek mi? Spoiler içeriyorsa cevap cevaplamana gerek yok hocam süpriz olsun

• quote:

3 bitirmeden kasıt 2.oynayış 9s ile 3.sü de a2 ile olan mı? Ben şuan a2 ile oynuyorum.

Bir de şey soracağım bana arada podlar soruyor support a2 veya support 9s i seçmemi istiyor.

Ben a2yu seçtim 2 seferde. 9s ile oynayacağım yerleri atlamış mı oldum yoksa ileride geri dönecek mi? Spoiler içeriyorsa cevap cevaplamana gerek yok hocam süpriz olsun

Alıntıları Göster
    Yok, atladıklarını da sana oynatacak bunlar nihai seçimler degil. Yanlız bir yere geldiginde oyunun sonunu etkileyecek bir seçim olacak, orayı söylemeyeyim, görünce anlayacaksın zaten. Toplamda 5 son var normal. Sacma sonları da katarsan 26 son oluyor. Garip ve güzel bir oyun.

• DiyarDilimPırasa kullanıcısına yanıt
    Hikayedeki derinliğe ve duygusallığa bayıldım oyundaki. Oynanışta da şu 9sdeki hack mevzusu çok güzel ya atari oynarmış gibi sanki. Boss fightlarda elim karıncalanıyor ama. R2 tuşu da bozulacak diye korkmuyo değilim

• quote:

Hikayedeki derinliğe ve duygusallığa bayıldım oyundaki. Oynanışta da şu 9sdeki hack mevzusu çok güzel ya atari oynarmış gibi sanki. Boss fightlarda elim karıncalanıyor ama. R2 tuşu da bozulacak diye korkmuyo değilim
    Ne varsa japonlarda var zaten. Yan görevlere de abanmanı öneririm. Güzel silahlar var.

• Bugün demosunu oynadım. Tek kelime ile mükemmel.Ayrıca eksik kupaları da oyun içerisinde satın alma işi harika olmuş

• 2017 de oynadığım en iyi 3 oyundan birisidir. Değeri pek bilinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 30 Nisan 2018; 21:40:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

2017 de oynadığım en iyi 3 oyundan birisidir. Değeri pek bilinmiyor.
    Oynamak için can atıyorum açıkçası. Gerçekten böyle kaliteli bir yapımın gereken ilgiyi ve değeri görmemesi bir oyunsever olarak beni üzüyor.

• DiyarDilimPırasa kullanıcısına yanıt
    Hocam sorum olacak

bitirdim oyunu. Son seçimde a2 yu seçtim. Bu c sonu mu oluyor? 9s i seçseydin d veya e sonunu oynayacaktım sanırım di mi? Öyle anladım videolardan. Bir de önemli olanlar abcde sonları di mi diğer sonlar çipi çıkarınca ölme training kısmında ölme gibi

• Valla öyle. Playstationda oynadığım en iyi oyun tahtına oturdu bu oyun net şekilde. O içinde barındırdığı düşünce etkiledi beni. Kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

hele sonundaki a2 ile 9s in ortak dövüşmesi. Sırasıyla karakter değiştirmemiz çok güzel olmuş. Bayıldım oraya

• quote:

Hocam sorum olacak

bitirdim oyunu. Son seçimde a2 yu seçtim. Bu c sonu mu oluyor? 9s i seçseydin d veya e sonunu oynayacaktım sanırım di mi? Öyle anladım videolardan. Bir de önemli olanlar abcde sonları di mi diğer sonlar çipi çıkarınca ölme training kısmında ölme gibi
    9s'i sectikten sonra bir son görüyorsun. Orada seçim yapacaksın. Kimisi etkilemiyor diyor ama kredit ekranlı bir son var. Mini game fibi bir sey. Çok zor bir yer. Buraya girmek icin ben dünyada kalmayı tercih etmistim. Öyle diyeyim görünce anlarsın. Ve bir sey daha, bu sonda dikkatli olman gerek. Butun save ve kupaların silinebiliyor seceneklerden digerlerine yardımı secersen. (Bircok soru soruyor robotlar sana.) Asıl son bu oluyor bu arada. Yani 5. Son.

• quote:

Valla öyle. Playstationda oynadığım en iyi oyun tahtına oturdu bu oyun net şekilde. O içinde barındırdığı düşünce etkiledi beni. Kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

hele sonundaki a2 ile 9s in ortak dövüşmesi. Sırasıyla karakter değiştirmemiz çok güzel olmuş. Bayıldım oraya
    En iyi oyun mu, o kadar iyi mi gerçekten, listeme eklemeyi düşünüyordum, tr altyazı vs varsa harika olacak.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Keşke altyazı olsa hocam kesinlikle bu oyunda türkçe çok isterdim. Ama dili ağır değil orta seviye bir ingilizcem var hikayeyi konuşmaları anladım.

"En iyi" yorumumu subjektif olarak yaptığımı belirtmek isterim sevmeyen de var bu oyunu çünkü. Ama hikayesi içindeki felsefesi beni çok etkiledi. Oynanıştaki çeşitlilik de çok hoşuma gitti.

Demosu vardı kaldırılmadıysa bakın derim demoya

• Şu konsol ne oyun yaptı şaka maka. Ni no Kuni 2, Persona ve bu oyunun daha fazla değer görmesi gerekiyor kanımca. Herkes oynamalı.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Duruyorsa akşam demosunu denerim hocam.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Demosu duruyor hala, indiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 2 Mayıs 2018; 20:13:7 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.