Şimdi Ara

Nier: Automata |Metacritic:90| Çıktı| (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
6
Favori
13.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sadece oyun içeriği olan site demek istedin teşekkürler verdiğin bilgiler için..
  • Valla oyundan aklımda sadece bacaklar kaldı o kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense çabucak sıktı beni.Overrated gibi geldi bana biraz.
  • Güzel bi indirim bekliyorum artık yeni gelicek olan indirimlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tarz oyunların türünü sevmek önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

bu tarz oyunların türünü sevmek önemli.

Olabilir
  • sizce indirim zamanı kaça düşer 224 tlden?
  • oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    89-104 civarı
  • Oyun tam inmeden oynayayım dedim. 1 saat sonrası 2 li bossu kestim,demez mi bana; oyun tam yüklenmediği için daha fazla devam edemezsin ve kaydın silinecek diye.gelde çıldırma

• oyunu bugün yeni bitirdim. oyun gerçekten çok şaşırttı beni. bir kaç değerlendirme yapmam gerekirse;

özellikle bu robotların öldürdükleri insanları taklit etmeye çalışması vs. biraz post apokaliptik bir ortam var ama etrafta direnişçilerde başka insan kalmadığı için sanki başka bir gezegene gelmişim gibi hissettim. çoğunluk kadınlardan oluşması, oyunun feminen tarafı rahatsız edici bir boyutta değildi. şu an yaşadığımız dünyada ki erkek egemen topluma bi gönderme vardı. bunun dışında hikayesi sıkmadı. özellikle görevleri sıkıcı değildi. aptal saptal konuyla alakasız birşey yaptırmadı yan görevlerde bile (yan görevlerin hepsini yapmadım) ki bu son dönemde ki oyunlarda artık kusmak üzere olduğum bir konu... bir de rahatsız olduğum konu ortalıkta gezen hayvanları kesebilmemiz ve kan revan içinde bırakmamızdı. bence bu biraz rahatsız edici olmuş. sonuçta savaştığımız düşmanlar neredeyse hep makinalar. ve oyunda kan çok az. bu yüzden hayvanlarla olan bu münasebetimizden dolayı ben rahatsız oldum. kamera açıları ve oynanış biçimi çok güzeldi bence. kamera geçişleri hiç yormadı ve rahatsız etmedi. dövüş dinamikleri beni tatmin etti. amusement park bölgesini çok beğendim :) özellikle o bölümde rollercoaster üstünde düşmanlarla savaşmak çok eğlenceliydi. ve tabi ki 2B çok güzel bir karakter olmuş beni etkliedi sonuç olarak çok şaşırdığım ve kendime neden daha önceden oynamadım diye kızdığım bir oyun oldu. oynamayan veya kararsız kalan arkadaşlara tavsiye ederim. (çok azıcıkta olsa matrix i anımsattı :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Seko -- 28 Kasım 2017; 21:18:39 >

• 30-50 liraya düşerse alırım oda 1-2 sene sürer :) zaten sıra ona gelene kadar ohoo
  • bu arada oyunu satıyorum. bilinmediği için diğer yerlerde bu ne falan diyorlar. almak isteyen varsa iletişime geçebilir.

• Şu ost'yi dinleyin.

• bir yerde okuduğuma göre mesela
    10 saat bir karakterle oynuyorsun. sonra o bitince bir 10 saatte farklı karakterle aynı şeyleri yapıyorsun.
    en sonda da açık dünya açılıyormuş ikisi bitince.

doğru mu bu ? eğer öyleyse bulaşmayayım oyuna. kendini tekrar eden oyunları sevmiyorum hiç
  • evet diyebilirim.3 karakterle oynaman lazım.ilk başladığın karakterin olduğu yerlerin %75 ini oynuyor,son karakter lede daha az oyun süresi vardı diye hatyırlıyorum.nama sarmıştı çok ta sıkmamıştı ama tercih meselesi.
  • Az önce oyunu bitirdim.

Tabi bitirdiğim kısmın sadece 2B hikayesi olduğunu bitirdikten sonra anladım. Bu sona "ending A" demişler.

B-C-D hatta E falan varmış. Bunları oynamaya vaktim yok açıkçası. Uzun süre hack n slash açlığı çekiyordum. Bu oyun arada ilaç gibi geldi.

Belki bi gün 9S hikayesi ve diğer hikayeler için tekrar otururum başına, ölmek üzere olan bir tür bazen bu tarz oyunları istiyor bünyem.

Ben genel olarak oyunu beğendim. Grafikler biraz neslin gerisinde oynanış ve hikaye beni tatmin etti.

Özellikle oyun müzikleri muazzam. Herhalde herkesin hem fikir olduğu konu budur.

PS4 pro'da ciddi frame sıkıntıları oluyor bazı yerlerde. Performansı bu grafiklere göre çok kötü.

Favori OST'lerimden birini de atayım. Bu müziğin girdiği sahnede büyülenmiştim resmen. Çok güzel bağlamışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 11 Mart 2018; 21:32:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Oyunun zorluk derecesi nasıl hocam?

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    dört farklı zorluk seviyesi var, ben normalde bitirdim.

yer yer zorladı. fakat hard seviyede de belli yetenekleri açıktan sonra da çok rahat bitirilir.

karakterimize chip takabiliyoruz. misal auto heal chipini taktıktan sonra karakter hasar alırsa canı belli bir süre sonra otomatik dolmaya başlıyor. yada can kritik seviyeye düşerse otomatik can potu basan chipler var. bu sebeple çok zorlanmıyorsun. oyun başları biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz.

ayrıca oyunda "pod" adını verdikleri bir drone var sürekli yanımızda. bu arkadaşların hasarı da baya iyi. işin kötü tarafı hem podu kontrol etmek hemde karakteri kontrol etmek biraz zorlayabiliyor. 5-6 saatin sonunda elim ağrıdı valla.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgiler için

• Oyun kendini tekrar etmiyor. Farklı evreler var. A Sonu bittikten sonra B ile oynamaya başlıyorsun. A ile ilgili soru işaretleri gidiyor böylece. Oyunu ilk sonda bırakan çok şey kaybeder. Çünkü finali mükemmel. Witcher 3, Bloodborne Ve Last of us saymazsak konsolda oynadığım en iyi oyundur. Hikayesi, müzikleri oynanışı dört dörtlük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.