Şimdi Ara

Nidalee neden artık oynanmıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda buff da geldi w artik görünmez bence gayet güzel bir özellik eskiden nerf lü haliyle oynanırdı her 5 maçtan birinde görürdüm artik hiç gelmiyor maçlarımda neden oynanmıyor artik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ormanı keskin gagalar ile kolaylıkla dönen şampiyonlar varken (kha-rengar-graves-rek'sai-ivern). Nidalee şuan dönmekte zorluk çeker. Eskiden ct jungle olarak erken oyunda baskı kuruyordun. Nereden ne zaman çıkacağını bilemezdin Nidalee'nin. Şuan ise ormanı dönemiyor rahat şekilde.
  • eskiden sota vardı 300 can veriodu direk jungle cleanleyip allah gibi tank olup damage de atıp maçı erkenden bitiriodun,sota kalktı,jungle kampları değişti. zaten heroya yamalarca ard arda nerf atmışlardı sırf sota ile uyumu sayesinde god tierdi o da gidince hero unutuldu. şuan yeniden ufaktan oynanmaya başlandı ama bence sadece gravese karşı alınabilecek bir pick,daha güçlü ormancılar var
  • geçenlerde rankedda geldi kendisini bi gösterdi , hayret ettim demekki iyi oynuyor dedim ..
    feedleyip geçti
  • Eskiden q su %80 can götürüyor du late de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynanmaya başlanacak bence, kuşlardan başlayıp gayet de ormanı dönüyor
  • Q sunun yediği ilk nerf hala dün gibi aklımda. 1 levelde Q en uzak mesafeden tutunca rakibin %20 kadar canını bırakırdı. Şimdi anca %30 can götürüyor. Geçen sezon ormanda çok op idi fakat kabiliyet ve kamp yeniliklerinden sonra metaya tutunamadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Q sunun yediği ilk nerf hala dün gibi aklımda. 1 levelde Q en uzak mesafeden tutunca rakibin %20 kadar canını bırakırdı. Şimdi anca %30 can götürüyor. Geçen sezon ormanda çok op idi fakat kabiliyet ve kamp yeniliklerinden sonra metaya tutunamadı

Eski nidalee ölmedi, kalbimizde yaşıyor

• Ah ulan ilk mainimdi midde oynardım zamanında sonra topa kaydı en sonunda jungle. Mid-jgl seçerdim, jgl geldiğinde Nidalee oynardım ya.. Güzel günlerdi :))
  • Efeakx E kullanıcısına yanıt
    İlla ormancı olarak değil mid olarak da alınabilir bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.