Şimdi Ara

NFS Most Wanted Hyper Mod v1.1 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
21.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Core21

quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Yükledim, kasma yoktu. Herşey güzeldi. Fakat gölgelerin olmayışı oyunu çok soluk yaptı. Bu yüzden oyuna devam etmek istemedim. Sanırım modlarda gölge sorun oluyor. Yeni şehir grafiklerinden dolayı. Ancak gölgeleme olsaydı çok daha güzel olurdu.

Gölge için sanırım VSYNC ayarını açmak gerekiyor. Her NFS oyununda aynı. Options --- Video sekmesinden 2'ye basıp Advanced menüsünde görebilirsin.

Gelişmiş ayarlarda girdim zaten. Ancak gölgeleme seçeneği koyu renkliydi ve seçilmiyordu. Bunu açabilirsek çok iyi olur. Registry'de hangi seçenek ve kaç yapmamız gerekiyor bunu bilseydim deneme yapabilirdim.

Yalnız mod çok iyi olmuş. Gördüğüm en stabil mod.

• quote:

quote:

quote:

Yükledim, kasma yoktu. Herşey güzeldi. Fakat gölgelerin olmayışı oyunu çok soluk yaptı. Bu yüzden oyuna devam etmek istemedim. Sanırım modlarda gölge sorun oluyor. Yeni şehir grafiklerinden dolayı. Ancak gölgeleme olsaydı çok daha güzel olurdu.

Gölge için sanırım VSYNC ayarını açmak gerekiyor. Her NFS oyununda aynı. Options --- Video sekmesinden 2'ye basıp Advanced menüsünde görebilirsin.

Gelişmiş ayarlarda girdim zaten. Ancak gölgeleme seçeneği koyu renkliydi ve seçilmiyordu. Bunu açabilirsek çok iyi olur. Registry'de hangi seçenek ve kaç yapmamız gerekiyor bunu bilseydim deneme yapabilirdim.

Yalnız mod çok iyi olmuş. Gördüğüm en stabil mod.

Modla ilgili yorumun için teşekkürler.

Yalnız oyunu modsuzda açsanız ''Shadow Detail'' seçeneği seçilmeyebilir. Intel HD Graphics Card kullanıyorsanız bu yüzden olabilir. Neyse zaten oyun eski sayılır çok iyi bir grafik beklenemez.

• Uzun bir süre forumda olamayacağım bu yüzden başka herhangi bir patch olmayacak ama geri döndüğümde v2.0 olarak modda büyük değişiklikler yaparak geri döneceğim.
  • Takipteyiz.
  • Bazı durumlar değişti ve 2.0 versiyonu için çalışmalara şimdiden başladım. Yeni versiyonda eklenen özellikler ile oyunun zevkli olacağını tahmin ediyorum. Moddaki gelişmeleri konuda takip edebilirsiniz.

Ayrıca moda ekleyeceğim arabaları sizin belirlemenizi istiyorum. Bu konu altında modda istediğiniz arabaları yazmanız yeterli. Moddaki özellikleri bitirdiğimde tüm önerileri gözden geçirip araba listesi oluşturacağım. Eklenecek olan arabalarıda gerçek performanslarına göre güç-ağırlık oranları ayarlayacağım. Önerilerinizi bekliyorum.
  • Hyper Mod 1'de gece döngüsünde hava tam kararmıyo böyle karabulutlar varmış gibi onu tamamen gece gibi yaparsan bu mod'te süper olur carbon'da ki gibi mesela benim istek arabam Aston martin db5 bu nfs most wanted 2'de ki oyunun başında ki gri araba diğer istediğimde Pagani zonda
  • Ne Oyundu Be
  • Versiyon 2.0'ı iptal etmek zorunda kaldım. Her araç için gerçekçi güç-ağırlık oranı ayarlamak uzun süren bir iş tek kişi ile yapılacak gibi değil.
  • Kötü oldu 2.0 merakla bekliyordum.
  • quote:

Versiyon 2.0'ı iptal etmek zorunda kaldım. Her araç için gerçekçi güç-ağırlık oranı ayarlamak uzun süren bir iş tek kişi ile yapılacak gibi değil.

Bence sadece gece görüntüsünü ufak bir yamayla tamamlasan başka hiçbir eksik yok gibi
  • hep gece yapma.
    eline saglık bu arada
  • 1 arabayı ayarlamak tüm günümü alıyor hatta bazen sıfırdan ayarlamak zorunda kalıyorum ve bu çok uzun süren bir iş. Oyunda 30'dan fazla araba var. Kusura bakmayın. Zaten oyun eksiydi ve beklediğim kadar da rağbet görmedi. Ama size teşekür ediyorum ilgilendiğiniz için.
  • Core. kullanıcısına yanıt
    fena bişey olmuşş
    Kardeşim biraz geç gördüm modu k.bakma sana zahmet link güncellesen?
  • hocam link güncellersen sevinirim sağolasın güzel mod olmuş +rep
  • LİNK VERİRSENİZ SEVİNİRİM...SAGOLUN.SS
    Link Yok !

• Konu ölmüş maalesef. =)
    İNDİRME LİNKİ NERDE ???
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.