Şimdi Ara

NEYMİŞŞİZZZZZZZZ NE OLMUŞUZZZZ!!!! VAY BEE..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ARADAKİ OLUŞMUŞ UÇURUMLAR İÇİN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...yııllar neleri değiştirmiş...

1990>> Onu karşımda aniden görünce ziyadesiyle şaşırdım.Önce aklıma 4 sene evvel birbirimize sevdalanıpta istemiyerek bizleri alıkoymaları aklıma geldi ve duraksadım kendi kendime konuşmaya başladım olmuş bitmiş vuukat daha niceleri çıkar önüme sonra bi tebessüm ettim...O bana alıcı bir gözle bakıyordu ne yalan söyliyim bende ona karşı hala sevda kırıntıları war...Ona bakışım diğerlerine bakışlarımdan çok başkaydı.Evvelki gibi Hala yakışıklı hala efendiydi.ben ona dalıp giderken karşıdan bir kadın belirdi el salladı ve ona yaklaştı çok şaşırdım tüylerim ürperdi o an ki hislerim bir hadise çıkmaması için beni zor zapdediyordu..

2009>>O karşıma birden bire şak diye çıkınca kal geldi, kala kaldım.hemen aklıma 4 sene kadar oldu galba
    çıkmıştık birbirimizi seviyoduk biraz ama öle pek değil sırılsıklam durumu yok yani ama zorla ayırdılar bizim peder beyenmedi (o yaşta ne anlıyosa artık) aklıma geldi bunlar durdum bi an kızım noluyo sana nostarji mi yapıyon kendi çapında kendiem gülesim keldi patlattım bi zuhohaha'ı sonra dedim olmuş bitmiş ölmüş bu iş ne gereksiz hatırlamalar yapıyon daha önüme yeni yeni teklifler yağcak.Herif bana bana inek gibi bakıyo tren misali
    ama içim bi hoş oldu yani içim gıdıklandi amma sewmiştim hee keretayı hala karizmatikti eskisi gibi öküz değildi bi kibarlık merakı sarmıştı onu belli..düşünürken dalmışım salaklar gibi bi baktım bi o...... geliyo ağzında sakız tabi benim şarteller fulledi sonra tmm dedim bu lavuk için dediğim tüm sözleri vakumladım az kalsın o yellozu yolcaktımda terbiyem ve asilliğim müsade etmedi ama içimdedn bi tırmık fena olmaz dedi tam hızlı hızlı yürüyodum ki dedim; döngeri kendi haline bırak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstscream# -- 17 Haziran 2007; 12:51:00 >

• güzelmiş..
  • arladaşlar yorumlarınız bekliyorum.......
  • heheh
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.