Şimdi Ara

★★★ Nexus 6 Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★★ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
9
Favori
17.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır xt1100 kullanıcısıyım, yazdığım hızlı şarj 2. versiyon (qualcomm quick charge 2.0)
  • xt1103 modelini kullanıyorum kendi kutusundan çıkan sarj aleti ile çok uzun süre de sarj ediyor.
    başka sarj aletleriyle daha kısa sürede sarj oluyor.
  • Ben de kendi şarj aletini kullaniyorum 1:15 saate batarya doluyor hocam siz su şarj aleti için nasil bi priz dönüştürücü kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kendi içinden çıkan şarj aleti(zaten başka bir şey çıkmadı içinden) birde elektirikçiden aldığım dönüştürücü var. onun kalitesini bilmiyorum
  • Arkadaşlar Nexus 6 için Demperli Cam tavsiyesi istiyorum. 1 tane aldım ama yakınlık sensörünün ortasında bitiyordu. Telefonla arama yaptıktan sonra ekranın açılmasını beklemek zulümdü. Ekran kararınca 3-4 dk. dan önce gelmiyor. Hele hele karşımdakide telefonu kapatmadan cebine koyarsa (başıma geldi 15 dk cebelleştim) vay halime. Bu telefon için uygun damperli cam kullanan varsa çok makbule geçer.
    Spigen kılıfım geldi. Cam işini de halledersem gönül rahatlığıyla telefonumu kullanmaya devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancos -- 1 Haziran 2016; 16:45:44 >
  • Arkadaşlar merhaba, bayramdan sonra Nexus 6'm için komple LCD almayı düşünüyorum. Bir kaç ay önce kaza sonucu komple ekranı kırıldı (iç dış) bu yüzden cihazda hiç bir şekilde görüntü yok. Aliexpress veya eBay gibi sitelerden daha önce LCD alan oldu mu? Nasıl bi yol izlemeliyiz? Gümrük sorunu olur diyorlar? Ekran kalitesi nasıl? Mümkün ise cihazı fotoğraflandırıp örnek gösterebilir mi? Aklımda bu sorular var.
  • android 7.0 nutella gelecekmi? ben baktım sitelerden nexus 6 bulamadım.
  • nexus 4 ün ekranını kırmıştım ben çok para verip sipariş ettim herhalde aliexpresten etiştim geldi. türkiyede 400 tl istemişti lg bayi. arkadaşlara taktırdım ama bazı yerlerinde sorun yaşamıştım. bazı bölgeler dokunmatiği çalışmıyordu. nexus 6 da şükür bişi yaşamadım dahalık.
  • tryphanasoma T kullanıcısına yanıt
    Gelicek tabii,android n developer preview zaten hali hazirda var,ben kullaniyorum.

• Bu gün resmi olarak android N dağıtılmaya başlandı. Fakat henüz factory image si düşmedi :(
  • Telefonlara ne zaman gelecek arkadaşlar android 7. Hala birşey yok bende.

• flintstones F kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz hala,general mobile 4gye bile geldi.Hala ölü dev prev 5 kullaniyorum.Deli ediyor bazen.

• Beyler 7.0 gelmicek mi ya

• Arkadaşlar 7.0 ın factory image si yayınlandı. Nasıl yükleyeceğimizi anlatacak birisi var mı ben unuttum gittim...
  • arkadaşlar android 7 geldi gelmesine ama bende bir sorun olmaya başladı
    telefonuma msg gelmiyor (bazen)
    eşim bankalar vb yerlerden msg attıklarında gelmiyor
    gereksiz yerler bilgilendirme msg si atıyor onlar geliyor
    operatörü aradım bizden kaynaklı bir durum değil dedi
    telefonunuz ile alakalı bir durum dedi
    acaba bu sorun sadece bendemi var yoksa yaşayan varmı
    birde çözüm önerisi olan varsa sevinirim
    model nexus 6
  • tryphanasoma T kullanıcısına yanıt
    Bende (7.1 beta) ve eşimde (7) herhangi bir sıkıntı yok açıkçası.

• operatörü aradım. bankaları aradım dün gece arkadaşlardan tek tek msg attım kendime
    bir anda bütün msg ler bi anda geldi şu anlık bir sorun yok gibi duruyor
    cavap için teşekkürler
  • bu cihazın ekranı ile alakalı yaşanan sorunlarda türkiye'de tamir desteği kim verir ?

komple ekran değişimi ile alakalı 700-800TL gibi rakamlar verenler var

tecrübesi olanlar cevap veya PM atabilirse sevinirim,
  • andoid 8 oreo bu telefona gelecek mi? internette biraz arama yaptım ama nexus 6p var lisete motorola nexus 6 yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tryphanasoma

andoid 8 oreo bu telefona gelecek mi? internette biraz arama yaptım ama nexus 6p var lisete motorola nexus 6 yok.

Hayır gelmeyecek en son güncellemesini ekim güvenlik olarak aldı, başka güncelleme almayacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.