Şimdi Ara

Nexus 4 1050 TL -Paralel İthalat- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
7.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kliksa da bonus cardla 100tl bonus veriyor 1199 tl gibi bir fiyat oluyor taksitli alınacaksa paralel ithalat almaya değmez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Telefonu n11 den 1200e aldım çokda memnunum tavsiye ederim

ne zaman aldınız, seri no 303k mı?

nisan ayında aldım 302k idi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Telefonu n11 den 1200e aldım çokda memnunum tavsiye ederim

ne zaman aldınız, seri no 303k mı?

nisan ayında aldım 302k idi

302 ve 303 arasındakı fark nedır beyler bılmıyorum da?

http://www.mcj.com.tr/mall/disp/itemInfo.htm?wlgroup=40&itemCode=101525#tab1

burada da 100 lıra puan var?Bu resmi LG garantili miydi?
    bir de ekstradan 1yıl daha garanti diyor mcj de.

• 302 ile 303 k arasında bi fark yok insanlar çok pimpirikli bende 302 k var teknosadan almıştım canavar gibi,
    kesinlikle şu anda piyasada alınacak en hızlı telefon.
    Kamera görüntüsü fotoğraf ve video bakımından çok güzel(profesyonel makina isteyen arkadaşlar gidip nikon 5100 alsınlar :)))

Bana göre eksi yönü batarya performansı 3g sömürüyor resmen birazda ısınma problemi ki problem değil bence aynı seviyede ısınmayan telefon yok s4 ,htc one vs.. diğer telefonlarda aynı durum mevcut
  • Bizde Hesaplı sitesinden alışverişim oldu. Hatta aldığım anakart arızalı çıkmıştı geri yolladım. Ertesi gün ellerine ulaştı akşam üzeri beni arayım anakartınızı değiştirdik dediler ve aradıklarının ertesi günü de yeni anakartım elimdeydi. Değişim işlemi bile 3 gün sürdü. (Kargo süreleri dahil) Dolayısıyla çok memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

1019 TL OLDU baya iyi oldu fiyat acaba alsammı ))

adreno 320
    2gb ram
    4,7" 1280*768 ekran.

bu fiyata başka böyle cihaz yok.

yalnız s2 den kalın
    16 gb hafıza microsd radyo arka kapak yok.

boyutuna göre ekranı ufak,sanal navig. tuşları ekranda yer işgal ediyor.

@mhmtckmk

ısınmayı dert etmeye gerek yok, yazın amoledli modeller fırın gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 24 Mayıs 2013; 15:09:14 >

• şarjı gitmiyor haberiniz olsun
  • video biraz denk olmamış ama S4 -NEXSUS

302 ve 303 yazmaları kafa karıştırıyor. bencede önemli bişey olduguna inanmıyorum.

bugun SAMSUNG S4 1560 tl idi N11 acaba hangisi alnır ona karar veremedim.

aradaki farka degermi anlamında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

video biraz denk olmamış ama S4 -NEXSUS

302 ve 303 yazmaları kafa karıştırıyor. bencede önemli bişey olduguna inanmıyorum.

bugun SAMSUNG S4 1560 tl idi N11 acaba hangisi alnır ona karar veremedim.

aradaki farka degermi anlamında.

samsung da ki pano özelliği bile değer
  • batarya sorunu ne olacak ?batarya değiştirilebiliyor mu?
  • bu bizdehesaplı nasıl arkadaşlar site güvenilir mi acaba?
    hiç nexus 4 sipariş veren oldu mu?
  • GECMİŞTE ALIŞVERİŞLERİM OLDU HIZLI KARGO SAGLAM FİRMA
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

kuzene baktığım bir model ama site güvenlir mi peki ? çoşarland vakkası yaşamayalım nostalji olmasın

azarlanda son durum ne paralar odendimi ona gore bnde alacagim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla uzun süre xperia z peşindeydim ama ne zaman bir teknomarkete gitsem vayyy bu neymiş diye her seferinde elime alıp kurcaladığım bir telefondu fiyatı görünce kuzenime de söyledim beraber 2 adet aldık bakalım ne olucak 19 tl sını saymıyorum bıle 1000 tl ye bu donanıma bana göre mükemmel bazı arkadaşlar ekranından şoluk, cansız diye bahsetmiş ama kurcaladığımda nedense beni ekranı cezbetmişti anlamadım kişiden kişiye değişiyor sanırım inşallah bir arıza çıkmaz sağ salim ulaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Valla uzun süre xperia z peşindeydim ama ne zaman bir teknomarkete gitsem vayyy bu neymiş diye her seferinde elime alıp kurcaladığım bir telefondu fiyatı görünce kuzenime de söyledim beraber 2 adet aldık bakalım ne olucak 19 tl sını saymıyorum bıle 1000 tl ye bu donanıma bana göre mükemmel bazı arkadaşlar ekranından şoluk, cansız diye bahsetmiş ama kurcaladığımda nedense beni ekranı cezbetmişti anlamadım kişiden kişiye değişiyor sanırım inşallah bir arıza çıkmaz sağ salim ulaşır

Kardeş hayırlı olsun teslim edildiğinde fikirlerini yazarsan Bende düşünüyorum ama siteyi ilk duydum yorumlarıni bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Valla uzun süre xperia z peşindeydim ama ne zaman bir teknomarkete gitsem vayyy bu neymiş diye her seferinde elime alıp kurcaladığım bir telefondu fiyatı görünce kuzenime de söyledim beraber 2 adet aldık bakalım ne olucak 19 tl sını saymıyorum bıle 1000 tl ye bu donanıma bana göre mükemmel bazı arkadaşlar ekranından şoluk, cansız diye bahsetmiş ama kurcaladığımda nedense beni ekranı cezbetmişti anlamadım kişiden kişiye değişiyor sanırım inşallah bir arıza çıkmaz sağ salim ulaşır

Kardeş hayırlı olsun teslim edildiğinde fikirlerini yazarsan Bende düşünüyorum ama siteyi ilk duydum yorumlarıni bekliyorum.

• teknolojixden world karta 9+3 taksit ve de 3 ay ötelemeyle 1071 liraya aldım
    xperia z,note 2 vs almayı düşünürken bu fiyata bulunca alayım dedim inşaallah pişman olmam bakalım

• Beyler telefon çok iyi. F/P açısından gayet iyi. Ele çok iyi oturuyor. Ölçüler falan bence gayet iyi. Malzeme kaliteli. Tek sorun şarz süresi ki 2500 motor arabada fazla benzin yakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitebaby

Beyler telefon çok iyi. F/P açısından gayet iyi. Ele çok iyi oturuyor. Ölçüler falan bence gayet iyi. Malzeme kaliteli. Tek sorun şarz süresi ki 2500 motor arabada fazla benzin yakar.

Benimde elim gidip geliyor aslında. Herşey güzel hoş da konuşurken ses cızırtılı diyenler var. Sizde böyle sorun varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc.nc -- 25 Mayıs 2013; 11:16:03 >
  • Bizde hesaplı sitesinden kimsenin gramla şüphesi olmasın. Sayısız alışveriş yaptım. Sıfır hata.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.